Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Jako że niedawno wyszło duże rozszerzenie do Allods, to czy zamierzasz do niego wrócić ?

Nie, raczej nie. Z MMO interesuje mnie za to odrobinę Fallen Earth F2P i Secret World.

Też czekasz z niecierpliwieniem na diablo 3, czy wyrażasz tezę: jak wyjdzie to zagram, ale nie jestem na nią zbytnio napalony. ?

Ponawiam, bo nie odpowiedziałeś.

Jak wyjdzie, to zagram, ale nie jestem zbytnio napalony, bo swoją liczbę godzin w poprzednich częściach gry już nabiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie z pytaniem, lecz z gratulacjami za bardzo fajnie napisaną recenzję Anno 2070. Rzadko czytam recenzje, z reguły głównie tylko tych gier które lubię/które mnie interesują lub które mnie zaciekawią. Nie mam też "ulubionego" recenzenta czy publicystę, wszystkie teksty są na porównywalnie takim samym, dobrym poziomie, więc mi wszystko jedno kto pisze. Natomiast jako, że serię Anno lubię to przeczytałem reckę i bardzo mi się spodobała - przede wszystkim dlatego, że jest tak lekko, fajnie napisana. Przyjemnie się czyta. Merytorycznie też ok, ale o tym nie ma sensu pisać, bo wiedzę i fakty każdy recenzent przecież posiada (a przynajmniej powinien ;)), natomiast nie każdy ma takie "lekkie piórko" i nie każdy pisze tak lekko, zgrabnie i przyjemnie. Po tekście natychmiast zerknąłem ponownie na nick autora (który mi się wrył w paięć i będzie się dobrze kojarzył, mam nadzieję na zawsze!) i pomyślałem, że napiszę w mailu do redakcji lub do AR krótką pochwałę, ale w międzyczasie wpadłem na to forum i stwierdziłem, że lepiej bezpośrednio do autora ;)

PS: podoba mi się Twój nick oraz to, że piszesz go z małej litery.

Edytowano przez Lisq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o filmie "John Carter"? Ja jestem strasznie napalony na niego. Ale tworzy go Disney. Jeśli słyszałeś o tej produkcji, to myślisz że sknocą sprawe, czy może wyjść z tego fajny film?

Słyszałem o tej produkcji, ale obawiam się, że nie interesuje mnie ona ani trochę :ninja:

Cześć.

W numerze 02/2012 recenzując Razer Mamba Elite wspomniałeś o myszce, której sam używasz jako prawie 2x tańszej.

Mógłbyś zdradzić, jakiego modelu używasz?

Gigabyte M8000X

Ponieważ Monk już się wygadał - bo mógł i NDA na to zezwala :P - to mam zapytanie czy i ty miałeś okazję pograć dłużej w betę czy jednak czasu/okazji nie było? A jeśli tak to jakie wrażenia? ;]

Zgaduję, że chodzi o betę Guild Wars 2. Niestety nie interesuje mnie obecnie ta produkcja na tyle, by rzucać się na każdą możliwość pogrania w nią. Mam zresztą wrażenie, że swój przydział MMO-zależnienia wyczerpałem w ostatnich latach na długo. :]

@Lisq

Oh, you're too kind, good sir. Wierz mi, że gdybym chciał przytłoczyć czytelników nieprzeciętną wagą tekstu, szybko zostałbym naprostowany przez korektę i resztę redakcji. Stąd ta "lekkość". ;]

Niemniej - z podziękowaniami - polecam się na przyszłość. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając twoją najnowszą zapowiedź max payne 3, jako fanowi tej serii, powiedz jak jest z optymalizacją, czy będzie lepiej czy jak z gta 4?(Podobno max jest robiony, na tym samym, ulepszonym silniku, dlatego pytam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na pececie, ponoć wypasionym, w związku z czym animacja była przez cały czas megapłynna. Wymagań systemowych rockstarowcy zdradzić nie chcieli albo ich jeszcze nie znali. Najważniejsze jest to, że wersja pecetowa powstaje OBOK a nie NA BAZIE wersji konsolowych, więc pecetowy hardkor powinien się poczuć dopieszczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w podsumowaniu roku za wadę L.A. Noir uznałeś to że musiałeś po każdym nieodgadniętym wątku w rozmowie wczytywać grę? Przecież tego wcale nie trzeba robić, a nie odgadnięcie wszystkich rozmów często prowadzi do innej poszlaki, której nie zobaczyłbyś grając na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Mam takie pytanie jak robicie screeny z gier na konsole Smuggler mi podpowiedział żebym ciebie o to wypytał. Co jest potrzebne żeby zrobić screena z gry na konsole i przerzucić go na kompa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak robicie screeny z gier na konsole Smuggler mi podpowiedział żebym ciebie o to wypytał. Co jest potrzebne żeby zrobić screena z gry na konsole i przerzucić go na kompa ?

Mamy 3 różne sposoby - program do deweloperskiego xboksa, który pozwala zrzucać z komputera połączonego siecią z konsolą (niedostępny na rynku), skrzyneczkę AverMedia do zgrywania gameplayów, która generuje słabej jakości screeny oraz wewnętrzną kartę do komputera z wejściem hdmi, do której podłączamy ps3 i tam zrzucamy już oprogramowaniem do zrzucania screenów z programów na kompie.

Poszukaj video capture card.

Oglądałeś może właśnie zakończony turniej IEM w Hanowerze, który zakończył się

miażdżącą wygraną M5

? :D

Tak, boleję nad niemocą reszty drużyn, ostatniego meczu nawet nie obejrzałem do końca, było to już zbyt bolesne doznanie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz ciągle w NBA2K12?

Na jakiej pozycji graleś? W jakim zespole?

I ostatnie: w jakie skille najwiecej pakowales?

Jaka jest według Ciebie najlepsza gra sportowa?

Pewnie wrócę po Mass Effekcie 3, bo jest to dla mnie najlepsza gra sportowa ;] W My Player gram jako PG w Thunder, rozwijam się w miarę równomiernie, choć głównie rzuty z półdystansu. Westbrook grzeje ławę i nawet trener nie wpuszcza go na SG, bo tam miejsce ma Harden. Co za świat ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...