Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Ja też bym postawił na Wieśka (mimo całego mojego sentymentu do Bat-człowieka)

Advantan* (Nie wiem czy tak to się pisze)

Geralt widzi w ciemnościach więc to że Batman uciekł na dach nic by mu nie dało.

Po wypiciu eliksirów to już w ogóle by go zniszczył. W pierwszej książce Wiedźmin odbija bełt więc żadna linka by mu nic nie zrobiła :D Pancerz Batmana nie jest wcale zbyt mocny.

Przepraszam za offtop :P

Ale chyba już wyjaśniłem sprawę.

--------------------------------------

@Enki

Co Cię tak pociąga w grach MMO? Ja grałem przez pół roku i po takim czasie o mało nie umarłem z nudów. Oczywiście nie krytykuje, tylko chce poznać Twój punkt widzenia na ten gatunek gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nigdy do żadnej innej gry nie naszła cię ochota albo pomysł zorganizowania turnieju? Nie mówię tutaj mając coś na myśli, raczej tak ogólnie ;]

Nigdy. Z trójcy organizator - uczestnik - widz najchętniej widzę się w tej trzeciej roli.

stawiam na Wiesia :P

Nazywanie wiedźmina wiesiem i wieśkiem na w tym temacie od teraz jest surowo wzbronione. Czas, by ktoś przez chwilę chociaż stanął na straży czci tego zawodu ;p

jakie masz odczucia względem nadchodzącego Tomb Raidera?

Z jednej strony: "to może być to!"

Z drugiej: "ale to ci sami od Underworlda!" ;]

Co Cię tak pociąga w grach MMO?

Obecnie bardzo niewiele. Czuję się, jakbym widział już wszystko i doświadczył wszystkiego. Ale te najlepsze z doświadczeń miło wspominam.

Mój ostatni głos chciałem przeznaczyć na Batmana, ale w swoim stroju przy wiedźminie wygląda on totalnie idiotycznie, więc głosuję na Zieloną Latarnię :P

Ostateczny wynik: wiedźmin 6 : 4 Batman

Swoją drogą już do pojedynku szykują się Lara Croft i Catwoman...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Enki wybacz, mój Mistrzu :P Od teraz Wiedźmin jest Wiedźminem, a nie Wiesiem :laugh: Wybacz, że zbłądziłem ^^

Co do Tomb Raidera to mnie nawet nie denerwuj :P Gdyby nie Crystal Dynamics słuch o tej serii dawno by już zaginął. Legenda przywróciła pannę Croft ze świata zmarłych :D A i Underworld IMO nie był zły ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Z trójcy organizator - uczestnik - widz najchętniej widzę się w tej trzeciej roli.
Hm, tak mnie naszło - wybrałeś się kiedyś może na jakiś turniej e-sportowy, żeby właśnie napatrzyć cię na skilla turniejowców albo już legendarne dziesięć akcji na sekundę w produkcji Blizzarda :P

Swoją drogą już do pojedynku szykują się Lara Croft i Catwoman...
Nigdy nie pociągała mnie koci miętka choć z drugiej strony panna Croft ma niezaprzeczalny fakt wykorzystywania operacji plastycznych, niemniej głos leci na nią :D

W kwestii MMO spytałbym o Guild Wars 2, ale jestem niemal pewien, że już ktoś to zrobił. Choć chyba mam wrażenie, że "naczelnym fanem" - szukałem odpowiedniego określenia* - byłby Monk.

*w sensie np. większość pytań jakie widziałem do CormaCa to o muzykę albo PS3 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o obecnej sytuacji na rynku gier? Chodzi o piractwo, premiery, ceny, itd.

Sądzę, że jest ok. :ninja:

wybrałeś się kiedyś może na jakiś turniej e-sportowy, żeby właśnie napatrzyć cię na skilla turniejowców albo już legendarne dziesięć akcji na sekundę w produkcji Blizzarda :P

Nie, zimą tylko śledziłem trzy pierwsze sezony GSL StarCrafta II via internet.

Nigdy nie pociągała mnie koci miętka choć z drugiej strony panna Croft ma niezaprzeczalny fakt wykorzystywania operacji plastycznych, niemniej głos leci na nią :D

Czyli na kogo? :]

W kwestii MMO spytałbym o Guild Wars 2, ale jestem niemal pewien, że już ktoś to zrobił.

Nikt tego nie zrobił, bo i nie zdradzałem się z jakimiś konkretnymi oczekiwaniami co do tego tytułu.

Smuggler bardzo was skarcił za tak niską sprzedaż CDA?

To pytanie jest wzięte z kosmosu z co najmniej trzech całkowicie różnych powodów. Jeżeli mimo głębszego zastanowienia się, nie będziesz wiedział, dlaczego jest z kosmosu, dam ci później kilka wskazówek. Tymczasem muszę się otrząsnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że tylko w połowie od was zależy sprzedaż CDA :P Sądzilem że gbur szefu jest na was zły ; / I chciałem was trochę pocieszyć :tongue:

ps. sądzę iż szefu to smuggler bo tylko szefa stać na takie chamskie odpowiedzi ; ] Jak już z wami będzie strasznie źle to wystawcie zdjęcie smugglera jak traci robotę sprzedaż podskoczy x3 :D

Edytowano przez sebawilk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na kogo? :]
Zatem potwierdzę, że na Larę Croft ;]

Nikt tego nie zrobił, bo i nie zdradzałem się z jakimiś konkretnymi oczekiwaniami co do tego tytułu.
W sensie, że sam tytuł czy w ogóle gatunek MMO? *szybkie zerknięcie na profil Xfire* Nie było tej odpowiedzi :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Enki, wybacz mi co teraz zrobię, ale oszczędzę Ci nerwów..

Drogi JanoO, po pierwsze primo to będzie numer specjalny, a nie lipcowy. Po drugie (tyż primo) CD-Action się NIE spóźnia. Numer wyjdzie jutro, we wtorek, tak jak zwykle. Spokojnie, zrelaksuj się, jutro se kupisz :laugh:

Enki, na pytanie pewnego forumowicza o sytuacji na rynku gier odpowiedziałeś, że jest ok. Czy tyczy się to również piractwa? :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, na pytanie pewnego forumowicza o sytuacji na rynku gier odpowiedziałeś, że jest ok. Czy tyczy się to również piractwa? :ninja:

Nie. :ninja:

to w takim razie kiedy bedzie lipcowy

Magazyn ukazuje się we wtorki, równo co cztery tygodnie. Oblicz sobie.

Lara Croft 2 : 0 Catwoman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja M$ właśnie się skończyła... może na szybko jedno albo dwa zdanka wrażeń? Coś cię zaskoczyło czy ziewałeś przez konferencję? Oglądałeś w ogóle?

Grałem, proszę Ciebie, w grę do recenzji ;] Czekam na trailery w sieci.

Co sądzisz o obecnym stanie piractwa?

Piractwo było, jest i będzie. Podoba mi się koncept CDP z wydaniem podstawowej wersji gry jako premium i szybkie pozbycie się DRM-u (ale tego, że dołączyli do patcha nasz exclusive DLC nie zapomnimy :ninja: ). Dużo zawartości za dobra cenę. Nie podoba mi się to, że wczesny Deus Ex HR wyciekł do sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Sony Santa Monica umili mi jutrzejszy dzień zapowiedzią pewnego tytułu. Chętnie zobaczę też, jak wyglądał Tomb Raider w akcji. Póki co jestem otwarty na wszelkie zaskoczenia.

Lara Croft 3 : 0 Catwoman - szykuje się mecz do jednej bramki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddaje swój, jakże cenny głos, na Larę Croft. A czemu? Bo ją lubię, uwielbiam nią skakać po wszystkich skalnych krawędziach itd. itp. :D

Ja mam pytanko x2. Pobyt tutaj na forum jak widzę uważasz bardziej za takie... Wyluzowanie nie jest tak? Często odpowiadasz jakoś dziwacznie na pytania, ale może tylko mi się tak wydaje...

Czy jest jakiś powód (prócz ewentualnego braku czasu) porzucenia bloga na FA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko x2. Pobyt tutaj na forum jak widzę uważasz bardziej za takie... Wyluzowanie nie jest tak?

Jak śmiesz! Mój pobyt tutaj traktuję śmiertelnie śmiertelnie śmiertelnie poważnie.

Czy jest jakiś powód (prócz ewentualnego braku czasu) porzucenia bloga na FA?

Brak chęci i lenistwo. Choć może to jedno i to samo.

Lara Croft 5 : 0 Catwoman - gramy do sześciu głosów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Jak śmiesz! Mój pobyt tutaj traktuję śmiertelnie śmiertelnie śmiertelnie poważnie.

Nie wiem jak Marcin, ale ja Ci nie wierzę ^^ A na serio, to chciałbym Ci powiedzieć, że podoba mi się Twoje wyluzowanie. Jest tu nawet fajniej niż u Phnoma. Swoją drogą chciałbym zapytać, co u niego? Bo na forum nie pisał już długoo, a i nic nie zrecenzował w ostatnim CDA.

Brak chęci i lenistwo. Choć może to jedno i to samo.

Niekoniecznie :laugh: Lenistwo to raczej takie bardziej ogólne pojęcie :P Ale co tam, i tak nikt się nad tym nie zastanawia :laugh:

PS Dobra, już nie piszę nic, bo jeszcze się osta jakiegoś dorobię :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...