Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

1. Sprawa twojej recki F1 2010 pc. Narzekałeś na lagi, wyjścia pulpitu, a zarówno u mnie, jak u kumpla nie spotkałem się z czymś takim. To chyba tylko u ciebie byłytakie sytuacje.

2. Komu kibicujesz w następnym sezonie Formuły 1? Ja tam zawsze byłem za Ferrari. Wcześniej Schumacherowi i Raikkonenowi a teraz Alonso.

3. Jaki masz nick w multi F1 2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawa twojej recki F1 2010 pc. Narzekałeś na lagi, wyjścia pulpitu, a zarówno u mnie, jak u kumpla nie spotkałem się z czymś takim. To chyba tylko u ciebie byłytakie sytuacje.

2. Komu kibicujesz w następnym sezonie Formuły 1? Ja tam zawsze byłem za Ferrari. Wcześniej Schumacherowi i Raikkonenowi a teraz Alonso.

3. Jaki masz nick w multi F1 2010.

1. Ale były. Z nas trzech to jest 33% przypadków ;]

2. Webberowi, Kubicy

3. Jak będę więcej grał, to może wrócimy do tego

Krótko, lecz konkretnie: GT5 czy Shift ?

Spytałem Allora i mówi, że GT5 jest bardziej długowieczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, lecz konkretnie: GT5 czy Shift ?

Spytałem Allora i mówi, że GT5 jest bardziej długowieczny.

kurde, wydawalo mi sie, ze ty recenzowales GT5 i nie sprawdzilem. Sorry.

Czy przycisk R2 na padzie do PS3 to jest "trigger"? <- Tak - enki

Moge przez Ciebie poslac pytanie do Allora? Bo jego cos wcielo. :D

jak wyglada sprawa tuningu w GT5. W recenzji tego nie bylo, a jestem ciekawy, czy ogranicza sie do zmiany koloru, czy tez mozna cos wiecej podlubac ;)

Edytowano przez DarkArthurro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge przez Ciebie poslac pytanie do Allora? Bo jego cos wcielo. :D

jak wyglada sprawa tuningu w GT5. W recenzji tego nie bylo, a jestem ciekawy, czy ogranicza sie do zmiany koloru, czy tez mozna cos wiecej podlubac ;)

"Jak kupisz odpowiednie nadwozie, to można coś więcej podłubać" :)

Grasz jeszcze czasami w Left 4 Dead 2?

Nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pracujesz na pełny etat?

Jaka jest twoja ulubiona rozrywka po pracy? Jakiś sport, TV, czy może piwko z kolegami?

Jeśli już kiedyś odpowiadałeś na to pytanie to mi powiedz, to poszukam. Mianowicie, jakie były twoje początki w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zacząć tworzyć mody do gier komputerowych (counter-strike source, unreal tournament 3) jednak mimo mej niezmierzonej inteligencji nie wiem jak się do tego zabrać. Ściągnąłem silnik Source SDK żeby zacząć od czegoś łatwego ale widzę że bez pomocy się nie obejdzie, szczególnie z czystymi modelami i ze skryptami. Wiem że być może dla amatora to za dużo ale ja MUSZĘ!!!!!!!!!

Z góry dzięki. :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pracujesz na pełny etat?

Jaka jest twoja ulubiona rozrywka po pracy? Jakiś sport, TV, czy może piwko z kolegami?

Jeśli już kiedyś odpowiadałeś na to pytanie to mi powiedz, to poszukam. Mianowicie, jakie były twoje początki w CDA?

Nie, granie, konkurs na zapowiedź i artykuły do działu Trendy :ninja:

Witam. Chciałbym zacząć tworzyć mody do gier komputerowych

Popatrz jak się złożyło. Wytrzymaj do nowego numeru. Chyba że strasznie cię ciśnie, to zagadaj do Grega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o aktywację w inny sposób niż bezpośrednio podczas instalacji, znalazłem tylko TO. Oczywiście sformułowanie "W przypadku problemów z aktywacją online lub braku dostępu do Internetu na komputerze, "Alpha Protocol" może zostać aktywowany przez przeglądarkę internetową." jest samo w sobie doskonałe. Ale to nie ja powinienem tego szukać, tylko ty. Wciąż mnie jednak intryguje, do kogo i dlaczego chcesz dzwonić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...