Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Drogi enki,

ferie powoli się kończą. Chciałbym poprosić Cię o ustalenie godziny, w której moglibyśmy się spotkać. Najbardziej pasowałaby ta niedziela (31 stycznia 2010 roku ) , ponieważ jest to mój ostatni dzień wypoczynku. Jeśli się nie zjawisz- spoko; pogra się kiedy indziej. Tylko 1 warunek- godzina najlepiej popołudniowa ( 17,18... ) , ponieważ wieczorem muszę powtarzać/uczyć się. Mam nadzieję, że dasz radę.

Pytanie:

Który z redaktorów jest Twoim najlepszym kumplem?

W sensie, którego najbardziej lubisz.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

:admin_twisted:FredZed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem : posiadam PC i xboxa 360. I teraz takie gry jak np. GTA IV (+ dodatki), FlatOut Apokalipsa, Bully, czy inne które wystepuja na obu platformach mam zamiar kupić. I pytanie: kupic je na PC czy xboxa? Postawic np. w GTA IV na lepszą grafikę i gorsze sterowanie czy w samochodówkach na lepsze sterowanie? Chociaż do PC-ta ponoć można dokupić pad od x360. Liczy sie rowniez dla mnie lokalizacja a gry na konsole w Polsce sa rzadko lokalizowane. Dodatki do GTA IV wyjda na PC i moze za rok znowu zostanie zlokalizowane, a na konsole nie mam co liczyc. I w takim wypadku na jaką platforme mam kupic daną grę? Nie mam pojecia.... Co ty bys zrobil?;p Pad do Pc moge dokupić a grafika na konsoli lepsza juz nie bedzie i raczej zlokalizowana gra tez nie... Jest jeszcze kwestia duzego monitora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaka jest twoja ulubiona bohaterka:

a ) gry

Patrz kilka postów wyżej.

Mam problem

A czy nie lepiej zapytać raz, ale za to rzeszę forumowiczów, a nie każdego redaktora osobno? Pad z iksa działa pod windowsem, by the way, więc skoro masz oba zastanawiam się, po co jeszcze dokupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pójdę za pomysłem:

Jaki jest twój najbardziej znielubiony scenariusz?

Jeśli takiego nie ma, zmieniam pytanie. A jeśli jest, to to pytanie dodatkowe:

Który ze scenariuszów był według Ciebie najtrudniejszy. Chodzi o całość, a nie o to, że w Parafii tylko Most był trudny i to jest na pewno najtrudniejszy. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, jaki jest twój ulubiony scenariusz w Left 4 Dead 2?

Lubię takie pytania, bo z szyderczym uśmiechem na ustach mogę pytającego odesłać do recenzji, w której owa informacja się znajduje. Ale z drugiej strony mogłeś jej nie czytać (jak mogłeś?! ;]). W takim razie Krwawa ulewa.

Jaki jest twój najbardziej znielubiony scenariusz?

Znielubić to według słownika "przestać kogoś lubić". A jeżeli nie lubiłem któregoś od początku? Hę?

Najmniej polotu ma według mnie Centrum zarazy. Co nie znaczy, że go nie lubię. Każda kampania ma swoje trudne momenty.

PS. Jestem elfem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak nie odpiszesz na pytanie na temat, którego z redaktorów najbardziej lubisz :happy:

A więc :cool: ...

a) PC czy konsola?

- PS3 czy X360, czy jeszcze inne?

B) Ulubiona gra biurowa (,,pykadełko'' do zagrania na szybko)

c) Najbardziej znielubiony przedmoit szkolny? (tak, znielubiony!)

Ja: Przyrooooda...

d) Najbardziej ulubiony przedmoit szkolny?

Z poważaniem,

FredZed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, czytałem recenzję. Myślę, że po prostu ominąłem pewny fragment przez pomyłkę. Przepraszam.

Jeszcze jedno pytanie i dam ci spokój :laugh:

Który ze specjalnych zarażonych najbardziej cię wkurza (nie licząc Tanka)?

Edytowano przez Tokarief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który ze specjalnych zarażonych najbardziej cię wkurza (nie licząc Tanka)?

Kumplujemy się z każdym z osobna.

Grasz jeszcze w L4D? Chętnie bym z tobą zagrał. Pozdro

Bardzo rzadko.

Grasz w betę Bad Company 2 ? Czy z Twojego portfela 5 marca wypłynie trochę kasy na tę produkcję :icon_rolleyes:

Grywam, ale jako że idzie mi zazwyczaj kiepsko, odrabiam sobie częstszymi sesjami w MW2 :) Jeszcze nie wiem czy wypłynie tak czy inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 'was' redaktorów czasem nie korci aby nie odpowiadac na pytania forumowiczow ze względu na ich częsty....hmm powiedzmy 'prywatny' format. Nie naruszają waszej prywatności...?

To jest zbyt prywatne pytanie, nie odpowiem na nie.

To mniejsze zdjęcie na 122 str. ostatniego nr. CDA było robione w waszej redakcji ?

Nie, na dworcu w Grudziądzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...