Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Tak z ciekawosći :D

Czy jakbyś nie tworzył AR, nie odisywał na listy fanów tym antyfanów, to byś kiedyś swoje zdjęcie przedstawijące CIEBIE a nie podpuchę ?,

Bo moim zdaniem tak, zapewne teraz wyobrażam zdjęcie grupowe wszystkich pracowników CD-A (poza spątaczkami i takimi tam) a na nim nie ma ciebie, a to dla tego bo ty to zdjecie robiłeś ;D co oczywiście ma z sesnsem bo ty robisz dobre zdjecia, które potem zamieścisz w coverze.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie - parę postów wyżej. Byłbym wdzięczny.

Read FAQ...

I żeby nie był offftop to deadline mieliście , macie czy będziecie mieli ??

Mielismy, mamy i bedziemy mieli. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie był offftop to deadline mieliście , macie czy będziecie mieli ??

Mielismy, mamy i bedziemy mieli. :D

Czyli już po deadlinie w tym miesiącu ;)

No i dlaczego CDA w tym miesiącu w środę ???

Piatek -> sroda -> wtorek.

I jaka w sumie roznica KIEDY? Grunt, zeby byl. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler podobno jesteś fanem powieści Stephena Kinga. W 1999 roku powstał film (a właściwie to mini-serial składający się z 3 odcinków) na podstawie jego scenariusza pt:. "Sztorm stulecia". Czy oglądałeś ten film i jakie Twoje opinie na jego temat?

Edytowano przez PiEcIA_17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie zauważył Pan że ostatnio trudno znaleźć taki komentarz na temat Artura Boruca "może i teraz Artur nie jest w najlepszej formie i ma małe problemy, ale bez wątpienia jest to nasza duma narodu. " ? Pisze to z powodu tego ostatniego minifelietonu :D Dopiero niedawno kupiłem CD Action. Dlatego tak pozno to napisałem.

Edytowano przez szlacha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, nie wiem czy takie pytanie już było czy nie, ale wybacz, po 30 stronach przeglądania tematu zwątpiłem.

Lubisz rocka progresywnego (Genesis, Pink Floyd) tak samo jako, więc chciałem ci zadać kilka pytań na ten temat.

PF:

Jakie płyty/kawałki najbardziej lubisz? Masz jakieś CD's? ? Widziałeś jakiś koncert tego cudownego zespołu? Może posiadasz nawet cosik na DVD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jagby co nie piszę tego na serio tylko nabijam się z piratów i antyfanów)

1.Ej!!!! Co ty na to żeby na covera zacząć dołączać torrenty albo całe wersje gier (piratów) ? Zaoszczędzicie kasy , a czytelników będzie więcej , ludzie was pokochają!!! (sanepid lub policja nawet bardziej ;p)

2.Jak będe dolosły to zlobie gazete (a nie jakieś glupie casopismo) która

a) Będzie miała 1000 stron

b)Na DVD będą najnowsze tytuły

c)Nie będzie reklam

d)Gazeta będzie za darmo...Albo nie! Będe jeszcze do niej dopłacał

WTEDY PODBIJE RYNEK A CDA ZBANKRUTUJE BUEHEHAHAHA!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janke napisałeś to bardzo wiarygodnie, wierze ci, zostawię CDA jeśli wyjdzie ta "gazeta" :P A ile będzie kasy w tej gazecie ?? :P Wiem że ludzie czytający CDA zrozumieją, kurna szkoda mi antyfanów, piratów i taboretów :(

Edytowano przez szlacha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janke napisałeś to bardzo wiarygodnie, wierze ci, zostawię CDA jeśli wyjdzie ta "gazeta" :P A ile będzie kasy w tej gazecie ?? :P Wiem że ludzie czytający CDA zrozumieją, kurna szkoda mi antyfanów, piratów i taboretów :(

W "gazecie" będzie 15 zł i jak ludzię będą kupowac moją gazetkę przez 12 lat zwróci im się "hajs" wywalony na cda :P

Edytowano przez Janke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ale nie wszyscy mają ten numer (ja na ten przykład)

@topic Taka mnie naszła myśl głeboka, bo opowiadałeś jak to kiedyś w polsce piractwo było legalne to czy wtedy piraci oferowali jakąś niższą cene?? czy też taką samą?? ;)

Edytowano przez Kaelthas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...