Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Chyba rozumiem, do czego pijesz. Z drugiej strony - Orkiestra bez telewizji i nagłaśniania zebrałaby pewnie ileś razy mniej kasy, więc trzeba im ten nadmiar wybaczyć. Swoją drogą, widziałeś reakcję Owsiaka na pytanie o nieprawidłowości w rozliczaniu Orkiestry? Sam miałem problem z ogarnięciem tego, co widzę, ale chyba po tylu latach udowadniania, że się nie jest wielbłądem, coś może w człowieku pęknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś okazję czytać "Ulissesa" Joyce'a? Opinie ludzi są na temat tej książki bardzo podzielone - wielu chwali, wielu krytykuje. Mnie dla przykładu odrzuciła od siebie już po kilkudziesięciu stronach - przekombinowana, nieciekawa, spory przerost formy nad treścią. Ciekaw jestem jaka jest na ten temat Twoja opinia ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Nie wiem, bo absolutnue nie czuje sie rozjechany. Tekst wrzucilem bo widze w nim glownie brak zrozumienia czym byl PRL i zycie w nim a nie "epickie zmiazdzenie Smugglera". Nie wiem gdzie tu widzisz moja desperacje. Popytaj rodzicow i dziadkow "jak tam bylo" a uslyszysz podobne historie. Moze wtedy zrozumiesz, ze to byl zupelnie inny swiat i inne realia. A moze i nie. Ale to juz nie moj problem.

Nigdy nie twierdzilem, ze jestem swiety i bez bez grzechu, wprost przeciwnie - zawsze mowilem, ze jestem nawroconym grzesznikiem, niepijacym alkoholikiem i takimi tam indywiduami. A jak ci gosc, ktory 20 lat byl narkomanem l menelem i to po nim widac mow,i "nie tykaj hery, hera cie zniszczy, nie warto" to chyba brzmi przekonywujaco, przynajmniej dla mnie. Bo wie co mowi.

Uderzajac z bardzo grubej rury - zawsze mozna zmiazdzyc sw. Pawla, ze kiedys przesladowal chrzescijan, wiec niech teraz nie naucza i nie udaje swietego, byl w koncu znienawidzonym poborca podatkowym itd.

PS. Ale Jagiello poczul sie zmiazdzony, bo az umarl z rozpaczy. trollface.gif

Skąd wziął się Twój avatar? Nie chodzi o to, dlaczego akurat Garfield, bo to raczej wszyscy wiedzą, lecz gdzid go znalazłeś?

W internecie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz plany na nadchodzący weekend, który mnie zaczyna się dokładnie za 29 minut :-D ? Będziesz nadrabiał zaległości w graniu/czytaniu czy raczej spędzisz go na bardziej przyziemnych czynnościach typu sprzątanie, zakupy etc? smile_prosty.gif

Edit:

PS: co z forumowymi cegiełkami WOŚP? Pomysł umarł śmiercią naturalną? Co się stało?

Edytowano przez KERMI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy mamy mala redakcyjna impreze.

W sobote bede robil domowe porzadki, o graniu raczej mowy nie ma bo mi wlasnie padl dysk systemowy (SSD, kupiony miesiac wczesniej....), wiec nadrobie zaleglosci w czytaniu. Mam tez jakas gale MMA do obejrzenia.

Co do forumowych cegielek to nie jestem w temacie zupelnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był taki dzień, w którym nie chciało Ci się po prostu iść do redakcji? Czy zawsze budzisz się rano z myślą "Yeah! Kolejny dzień, chyba trzeba iść coś napisać, na pewno będzie świetnie!"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był taki dzień, w którym nie chciało Ci się po prostu iść do redakcji? Czy zawsze budzisz się rano z myślą "Yeah! Kolejny dzień, chyba trzeba iść coś napisać, na pewno będzie świetnie!"?

Bardzo czesto mi sie nie chce isc do redakcji, bo jestem leniwy. :) Ale jak widac codziennie z tym z powodzeniem walcze.

Czy wolałbym uczyć się i chodzić do szkoły, czy iść do cdaction i pracować tak jak teraz ? smile_prosty.gif

Wolalbym miec sporo mniej lat i dalej pracowac w CDA. Powrot do szkoly jakos mnie nie pociaga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zreszta chyba najwieksza ocenowa wtopa w naszej historii. (Ale dzieki temu dalismy fajna grafe na okladke i zrobilismy fajny smaczek nawiazujacy do sceny z filmu, zaklejajac Wazowskiego kodem kreskowym icon_smile.gif ),

I muszę Tobie i Redakcji podziękować za ten smaczek pod postacią okładki z Potworami i S-ką. Ten numer okazał się moim pierwszym numerem pisma - następny kupiłem jakieś 4-5 lat później jako świadomy już gracz. A pierwszy kupiłem oczywiście za sprawą przykuwającej wzrok okładki po wyjściu z seansu w kinie. Nie wiedziałem, że jest to pismo o grach - liczył się Sulley i Mike na okładce :) Po przeczytaniu recenzji przeze mnie i mojego ojca, doszliśmy do wniosku, że Potwory i S-ka: Wyspa Strachu to musi być rzeczywiście świetna gra (DYCHA!). Na drugi dzień tata mi ją kupił i była to moja trzecia gra na PC, który miał ręce i nogi - zaraz po NFS:U i FIFIE chyba 2001. Wtedy nie patrzyłem wraz z bratem na to, że jest to lipna i trywialna gra, bo to była WCIĄGAJĄCA po uszy produkcja - 10-latka czyli mnie pochłonęła na długie godziny. Po latach grę sprzedałem na allegro za grosze w ramach "pozbądźmy się gierek, w które i tak już nie zagram". Po ponad 10 latach w kinach pojawił się spin-off Potworów czyli Uniwersytet Potworny - już nie tak śmieszny i fantastyczny, ale nadal mający to coś. I jak się skończył seans drugiej części - tak samo jak dekadę temu. Kupiłem ponownie Wyspę Strachów z sentymentu i aby ją uruchomić, odkurzyłem tego peceta na którym grałem w tę grę za pierwszym razem (gra nie odpala się na Windowsie 7, o "ósemce" już nie wspominając). Ech, sentymenty potrafią być bolesne, bo jak zobaczyłem czym jarałem się 10 lat temu, to aż strach pomyśleć, że za kolejne 10 lat będę się śmiał z takich głupotek jak dylemat "kupić Xboksa One w lutym, będąc u ciotki we Frankfurcie czy poczekać do premiery w kraju?". No tak mnie wzięło na refleksję pod wpływem pytania niejakiego Ezio A. o sens "dyszek" w piśmie.

Jeszcze raz dzięki za tamtą wspaniałą okładkę, bo pewnie gdyby nie ta nieświadomość przy zakupie, teraz nie byłbym czytelnikiem CDA ;)

I zapytam Cię o coś - ale będzie to gdybanie ;) Gdyby Microsoft ustanowił datę premiery Xboksa One w krajach trzeciego świata czyli również u nas, zbiegającą się z premierą Wiedźmina 3 - załóżmy, że byłoby to Boże Narodzenie A.D. 2014, a w sklepach pojawiłby się zestaw XONE + Wiedźmin 3, to pokusiłbyś się o zakup tego sprzętu? Bo z tego co czytałem na łamach pisma i na forum, to na ten moment nie jesteś przekonany ani do PS4, ani do XONE, gdyż nie ma w co grać ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...