Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Widziales KSW lub - bardziej prawdopodobne - skroty z tegoz? W sumie sporo nie spodzianek, ale i zadnej rewelacji. Lekcja pokory dla Materli, emerytura dla Nastuli po walce ktora byla w zasadzie formalnoscia, chamowa w wydaniu Anzora... no i epicka wiec ilosc kopow w jaja. Rekord chyba.

Wychodzi na to ze Materla w UFC jednak nie ma co szukac, a troche na niego liczylem - lekcja pokory od Jaya Silvy dla faceta z takim ego musi bolec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że ktoś Cię zdemaskuje. Co wtedy? Zrzucisz swoją maskę i będziesz występować publicznie, odejdziesz w inne miejsce pod innym nickiem, odetniesz świat od internetu, a osoby które już zdążyły przeczytać pozabijasz wraz z rodzinami? Czy po prostu zostaniesz tym kim jesteś, żyjąc tak jakby nic takiego nigdy się nie stało?

Edytowano przez lkuszal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę się nie śmiać bo z branżą gierkową nie miałem styczności przez ostatnie 8 lat. Otóż wpadłem na sposób na piractwo. Niech producenci robią swoje gry, a już zrobione reklamują na Kickstarterze czy gdzie indziej i zbierają datki. Jak uzbierają wymaganą kwotę, wypuszczają grę za darmo do internetu.. ?

2. Czytałeś 'Stulecie kłamców' Łysiaka i jeśli tak, to ile razy rzucałeś tą książką o ścianę podczas lektury?

3. Czemu EGM odszedł? Słyszałem, że się o coś pożarł z resztą ekipy.

4. W jakich miesiącach dajecie skany archiwalnych nr. cda?

Sumo to chyba jedyna dyscyplina w której doping jest wręcz wymagany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól Smugg, że się wtrącę, ale:

Proszę się nie śmiać bo z branżą gierkową nie miałem styczności przez ostatnie 8 lat

A chwilę później...

Niech producenci robią swoje gry, a już zrobione reklamują na Kickstarterze

Nie miałeś styczności z branżą od kilku lat, więc sam, jako pierwszy wpadłeś na pomysł zbiórek do gier na Kickstarterze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę się nie śmiać bo z branżą gierkową nie miałem styczności przez ostatnie 8 lat. Otóż wpadłem na sposób na piractwo. Niech producenci robią swoje gry, a już zrobione reklamują na Kickstarterze czy gdzie indziej i zbierają datki. Jak uzbierają wymaganą kwotę, wypuszczają grę za darmo do internetu.. ?

A jak nie zbiora? Albo sami nie sa pewni ile chca za nia dostac w sumie (bo chyba nie mowisz, ze "po kosztach" maja ja puszczac?)?

2. Czytałeś 'Stulecie kłamców' Łysiaka i jeśli tak, to ile razy rzucałeś tą książką o ścianę podczas lektury?

Nie pamietam czy czytalem - odrozniam "starego" Lysiaka (Flet z mandragory) od tego nowego, gdzie poszedl w polityke i udowadnia jak nienawidzil komuny przez te lata, gdy wydawano mu ksiazki w nakladach rzedu 500.000

3. Czemu EGM odszedł? Słyszałem, że się o coś pożarł z resztą ekipy.

Bo mogl. Nikogo za reke do kaloryfera w CDA nie przykuwamy. Jesli uznasz, ze ci nie po drodze z nim - idziesz w swoja strone.

4. W jakich miesiącach dajecie skany archiwalnych nr. cda?

W roznych.

Sumo to chyba jedyna dyscyplina w której doping jest wręcz wymagany.

Niby jaki, jedzenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie ostatniego/bieżącego numeru.Piszesz że jest be sterować na ,czy broń boże korzystać z "witaminek" z sieci.Dla mnie sięgnęliście dna i jak pisałeś ,między nami nie chwalić się ,ale jak doszło do takiej "ftopy"?

Chodzi mi o cyrk z Overlord.

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro siedzisz w UFC to pewnie kojarzysz zawodnika nazwiskiem Okami. Jest spora szansa na jego walke z Chalidowem - jak oceniasz szanse Czeczena? Kibicowac nie musisz bo wiem ze tego nie robisz, chodzi mi o trzezwe spojrzenie.

2. Daniel Omielanczuk bedzie walczyl na grudniowym UFC przed rewanzem Silvy i Weidmana!

Edytowano przez Zyzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy magazyn dla graczy ,ikona CDA odsyła mnie na szemrane fixy do Overlorda.Chodzi mi o to ,że chyba wykupując gry do pisma ,jakieś zasady obowiązują.Błąd ,nie macie nic do gadania.Wersja jest ta sama dla każdego ,czyli,instalujemy podstawkę bez dodatku (Overlord).I wszystko ładnie chodzi z fixem ,tylko sterujesz mnie na cracka ,gdzie takie rzeczy na forum są be."Ftopa" jak najbardziej na miejscu.

I chciałbym normalną odpowiedź ,nie docinki typu "won ,bo ja tak mówię"

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego czoekujesz, ze zagwarantuje ci, ze kazda gra zadziala bezblednie na twoim kompie? Nikt ci nie da takiej gwarancji i nigdzie.

Podsuwam ci pomysl jak sobie mozesz poradzic - tez zle, bo to jakies "szemrane" fiksy. Nic nie powiem - ajajajaj, olewaja graczy itd.

Jasne, bedziemy scigac producentow o oficjalny patch dla potrzebujacych - ale czemu ci nie pasuje, ze podsuwam ci dzialajace juz teraz rozwiazanie? Bo "dla zasadty" nie? Zasada jest taka, zeby pomoc jak najszybciej - takze w sposo dorazny, a potem spokojnie dzialac w drodze oficjalnej. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cyrk ale nie piekl się , bo w sumie o taką odpowiedź mi chodziło."Stary" ,dobry Smuggler smile_prosty.gif

Mało który redaktor/magazyn robi coś dla dobra graczy, mimo "fpatki" na którą nie mają wpływu.

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...