Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czołem. Ostatnio dyskutowałem ze znajomym na temat konsol i PC'tów. Uparcie twierdzi, że konsole są złe, bo raz są drogie, dwa gry są drogie, trzy na PC'ta znajdzie lepsze darmowe gry, niż ten "syf" co jest na konsole. Stąd moje pytanie, co myślisz o konsolach, a pecetach? No i najważniejsze, co myślisz na temat ludzi, którzy potrafią powiedzieć, że coś jest złe tylko dlatego, że tego po prostu nie lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz o walce Silvy i Weidmana? Mam troche wrazenie jakby Anderson w ogole nie planowal tej walki wygrac i byl znudzony MMA. Troche w swoim stylu ale po siedmiu latach wreszcie tego strzala na szczeke wylapal przy udawaniu Neo. Jestem rozczarowany, mam wrazenie ze skupiony rozjechalby Weidmana. Podobne wrazenie mialem po pierwszej porazce Fedora z Fabrizio Werdum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odkryłeś stronę markolf.pl?

Podazylem za krzyzowka bialego krolika i sowy.

Co sadzisz o walce Silvy i Weidmana? Mam troche wrazenie jakby Anderson w ogole nie planowal tej walki wygrac i byl znudzony MMA. Troche w swoim stylu ale po siedmiu latach wreszcie tego strzala na szczeke wylapal przy udawaniu Neo. Jestem rozczarowany, mam wrazenie ze skupiony rozjechalby Weidmana. Podobne wrazenie mialem po pierwszej porazce Fedora z Fabrizio Werdum.

No mam wrazenie, ze przepajacowal. Refleks juz chyba nie ten. Z drugiej strony moze teraz wlasnie zyska wiecej motywacji by powrocic na tron? Porazka czasem jest przydatna.

PS. Masz szczescie, nie odlozylem sobie obejrzenia tej gali na poniedzialek, jak planowalem, bo bym ci chyba zalozyl gilotyne na jadra za takiego spoilera. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, samo przypelzlo. :)

Kupilem caly pakiet od autora, to pewnie dostalem wersje "full of wszystko" wiec i polska wersje tez.

Ale czy to ma jakies znaczenie, ilosc komunukatow jest symboliczna, a do tego nie sa trudne do pojecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smg, pamiętasz (o ile w nie grałeś) takie gry na NES-a jak Kung Fu Mario czy Silver? jak byłem totalny gówniarz to pamiętam, że w te oba tytuły bałem się grać jak cholera, bo w KFM za jednego z bossów robił wielki pająk (ogólnie-nie za bardzo je lubię), a w Silverze za pierwszego bossa robił taki wielki pirat, którego bałem się pokonać, bo był ze 3x wyższy od bohatera. Kojarzysz te gry? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsenność to suka.

Mam do Ciebie serię pytań, Smugglerze. Są one natury osobistej, jeśli uznasz, że nie chcesz na nie publicznie odpowiadać - przemilcz. Zrozumiałe.

Pytania brzmią:

1. Czy czujesz się szczęśliwy?

2. Czy masz przyjaciela, kogoś, o kim wiesz, że mógłbyś na nim polegać w każdej sytuacji?

3. Czy boisz się ludzi?

4. Czego się boisz?

5. Co chciałbyś osiągnąć, ale wydaje Ci się, że nigdy temu nie podołasz?

6. Czy istniej coś, za co byłbyś w stanie oddac życie?

I siódme:

7. Gdyby społeczność czytelników CDA mogła Cię wspomóc w spełnieniu jednego marzenia, o co byś ją (nas) poprosił?

Sorry, nazbyt osobiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smg, pamiętasz (o ile w nie grałeś) takie gry na NES-a jak Kung Fu Mario czy Silver? jak byłem totalny gówniarz to pamiętam, że w te oba tytuły bałem się grać jak cholera, bo w KFM za jednego z bossów robił wielki pająk (ogólnie-nie za bardzo je lubię), a w Silverze za pierwszego bossa robił taki wielki pirat, którego bałem się pokonać, bo był ze 3x wyższy od bohatera. Kojarzysz te gry? smile_prosty.gif

Nigdy nie mialem NESa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pytam o to w dobrym miejscu, ale nie mam pewności jaki jest adres e-mail redakcji, na który można wysyłać na przykład zdjęcia do "CDA W Dobrych Rękach". Ten adres to: cdaction@cdaction.com.pl, czy cdaction@cdaction.pl . Który jest poprawny? Oba? Wysłałem zdjęcie na ten pierwszy który podałem i nie wiem, czy to dobry adres.

Edytowano przez pawel4427
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z ostatnim przeciekiem powstało w mojej głowie pewne pytanie. Od czego zależy to, kiedy ogłaszacie tytuły pełnych wersji jakie zamieścicie w najblizszym numerze pisma? Cześciowo znazłem na nie odpowiedź w faq - że to tajemnica służbowa (i słusznie, w końcu często negocjacje trwają praktycznie do ostatniej chwili i przedwczesny przeciek mógłby im zaszkodzić) ale ciekawi mnie jedno: czy np. dystrybutor/wydawca gry też czasami zastrzega sobie termin w jakim możecie opublikować te informacje?

Edytowano przez konku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...