Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Wiem, że takie pytania się już pojawiały, ale szukanie było by dość żmudne więc zapytam wprost i mam nadzieję że mnie po raz kolejny nie olejesz: jesteś fanem S. Kinga, więc proszę o radę od jakiej książki zacząć. Oglądałem kilka ekranizacji typu "Lśnienie", "Zielona mila", "Skazani na Shawshank" więc nie chciał bym od nich zaczynać, planowałem stosunkowo nową "Rękę mistrza", co Ty na to? Czy polecisz inną na luźny start, aby wprawić się w jego twórczość?

Zaniedbałem nieco książki i zamierzam nadrobić zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie to napisać, ale mam problem w TR Underworld z październikowego CDA, a nie wiem czy ktoś u was w redakcji zajmuje się problemami technicznymi z dodawanych gier. Po instalacji gry nie można jej uruchomić, na sekundę robi się czarny ekran i wyskakuje info że program przestał działać. Widziałem na forum, że parę osób ma ten problem, ale nikt nie dostał rozwiązania. Na pewno nie jest to wina Win7, bo ludzie grają w TRU na tym systemie bez żadnych problemów. Mógłbyś przekazać tego posta komuś, kto zajmuje się tego typu problemami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takie pytania się już pojawiały, ale szukanie było by dość żmudne więc zapytam wprost i mam nadzieję że mnie po raz kolejny nie olejesz: jesteś fanem S. Kinga, więc proszę o radę od jakiej książki zacząć. Oglądałem kilka ekranizacji typu "Lśnienie", "Zielona mila", "Skazani na Shawshank" więc nie chciał bym od nich zaczynać, planowałem stosunkowo nową "Rękę mistrza", co Ty na to? Czy polecisz inną na luźny start, aby wprawić się w jego twórczość?

Zaniedbałem nieco książki i zamierzam nadrobić zaległości.

Cos w miare krotkiego. Moze sprobuj jakis zbior opowiadan - "Szkieteletowa zaloga" czy cosk, zeby sie rozsmakowac w jego stylu. A dopiero potem jakas powiesc.

Nie bardzo wiem gdzie to napisać, ale mam problem w TR Underworld z październikowego CDA, a nie wiem czy ktoś u was w redakcji zajmuje się problemami technicznymi z dodawanych gier. Po instalacji gry nie można jej uruchomić, na sekundę robi się czarny ekran i wyskakuje info że program przestał działać. Widziałem na forum, że parę osób ma ten problem, ale nikt nie dostał rozwiązania. Na pewno nie jest to wina Win7, bo ludzie grają w TRU na tym systemie bez żadnych problemów. Mógłbyś przekazać tego posta komuś, kto zajmuje się tego typu problemami?

No sorry mam latac i zalatwiac twoj problem? Od reklamacji jest Ghost, sa specjalne watki od tego, a ty "ej, Smuggler, mam problem, wiec go za mnie rozwiaz!". Ej no... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie i kupiłem 4 gry. Wszystkie mają zabezpieczenia w postaci konieczności logowania się w sieci, zakładania konta i takich tam... głupot. Jak widzę to już prawie 100% nowych tytułów ma takie wymagania- stąd moje pytanie: jak widzisz przyszłość CDA w takim świecie? Przecież prędzej czy później będziecie musieli takie gry wrzucać na covera? Przewidujesz wtedy spadek sprzedaży magazynu? Czy może będziecie się próbowali dogadać z producentami, żeby specjalnie dla was usuwali takie zabezpieczenia, tak jak to miało miejsce w przypadku Two Worlds?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow dobre pytanie ;D

@Smuggler,

czytałeś Metro 2033/34? A jeśli tak to co sądzisz?

Aha no i jeszcze co sądzisz o "Pod kopuła" i jaka jest twoja ulubiona książka Kinga.... żartuje, nie musisz odpowiadać, tak wiem od tego jest FAQ... Dlaczego nie lubisz gier MMO? Co cię odrzuca w pokazywaniu swojej wyższości nad bliźnimi(na ekranie komputera ofkors)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Smuggler nie lubi MMO, ja zetknąłem się z dziesiątkami tego typu pozycji i każda mnie odrzuciła, niby nie widzę w nich nic strasznego, ale po prostu nie odpowiada mi taki model rozgrywki, a na sam widok dziesiątek postaci z napisami nad głową robi mi się... źle :) (Mam nadzieję, że MMO w świecie Warhammera 40k mnie przyciągnie, choć szanse są marne)

@Smuggler - Grasz na swoim Xboxie z kimś przy boku? (Multi na jednej konsoli), jeśli tak to z kim najczęściej? (Małżonka?)

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skrzyp3x - na jakim ty świecie żyjesz? Pokaż mi chociaż 2 nowości, które nie wymagają neta do uruchomienia, oprócz tanich budżetowek. A to co dają na covera to w wersji sklepowej też nie wymaga sieci. I nie gadaj, że wszystkie gry , które były w CDA nie miały zabezpieczeń bo np. Speedball 2 wymagał Steama. Obudz się człowieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow

Primo. Nie tym tonem.

Secundo. Bez neta Np. Twierdza 3, fifa 12, Sims 3 zwierzaki.

Speedball był niechlubnym wyjątkiem. Dużo gier ma pozdejmowane zabezpieczenia.

@down

Jeśli to miałbyć sarkazm lub chciales mi poprostu ubliżyć to Ci nie wyszło. Raczej nie powiem żeby fifa 12 oraz Sims były budżetówkami ale ok.

@Wacek(skąd wy bierzecie takie ksywy?)

Nie wiedziałem o tym że FIFA potrzebuje neta.

Edit2

@down

Epic fail. Być może masz rację. Tylko skończ już z docinkami bo nudzą. To o ksywach było do Wacka.

Edytowano przez SKRZYP3X
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - no to żeś się naszukał dwóch niskobudżetówek (bo na kosmetykę poprzedniej Fify, EA wiele nie wydało) i popłuczyn w postaci dodatku. Jakiego mikroskopu użyłes ? Elektronowego ? @UP once again. Fifa wymaga konta w EA, a Twierdza 3 na Steamie. Wake up Skrzypex ! PS Xywy bierzemy z "kontowni"

Edytowano przez Bolow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler - Grasz na swoim Xboxie z kimś przy boku? (Multi na jednej konsoli), jeśli tak to z kim najczęściej? (Małżonka?)

Jestem zadeklarowanym graczem singlowym. gram kiedy chce, nikt mi nie marudzi, ja sie nie wk... ze ktos robi cos glupiego itd. Pasuje mi to.

gdyby powstawał film o tobie to wolałbyś by zagrał cię Dustin Hoffman, Jack Nicholson, Anthony Hopkins czy może Clint Eastwood?

Danny deVito

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę pytań.

1. Lubisz Pink Floyd?

2. Jaka jest twoja ulubiona gra komputerowa/konsolowa?

3. Co sądzisz o spamerstwie?

4. Regularnie sobie wstrzykujesz Las Plagas? (jak kto grał w Resident Evil 4 to wie o co biega)

Ostatnie pytanie było 4fun, nie miałem co wymyślić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziales juz trailer GTA V I jak? I jak? I jak?

Nie widzialem, nie chce sie jarac na dluuuuuuuuuuuuuugo przed premiera.

Mam trochę pytań.

1. Lubisz Pink Floyd?

:wallbash:

2. Jaka jest twoja ulubiona gra komputerowa/konsolowa?

:wallbash:

Ostatnie pytanie było 4fun, nie miałem co wymyślić.

A nie lepiej jak sie nie ma pomyslu na pytanie po prostu inteligentnie milczec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy praca w redakcji sprawia Ci dużą przyjemność?

Luie te prace ale jak wszystko w zyciu - czasem jest lepiej, czasem gorzej. Ogolnie nie narzekam, ba - chwale sobie.

Czy reszta redaktorów jest dla ciebie jak rodzina?

A co to znaczy? Ze spedzamy razem wakacje i swieta? :)

Co sądzisz o próbie likwidacji rynku gier używanych przez twórców gier?

Ze to nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy? Ze spedzamy razem wakacje i swieta? smile_prosty.gif

Miałem na myśli, czy są tobie bliscy :)

Czyli co - uprawiamy seks, czy tez przytulamy sie na powitanie, wysylamy sobie laurki i walentynki? Albo czy mi smutno jak Cormac jedzie na urlop i nie bede go widzial 2 tygodnie? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co - uprawiamy seks, czy tez przytulamy sie na powitanie, wysylamy sobie laurki i walentynki? Albo czy mi smutno jak Cormac jedzie na urlop i nie bede go widzial 2 tygodnie? huh.gif

Ekhm, chodzi mi o to, czy jesteście przyjaciółmi, czy możesz z nimi szczerze porozmawiać o czymś ważnym.

W każdym razie, dziękuję za udzielone odpowiedzi i mam nadzieję, iż nie sprawiłem kłopotu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...