Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Zagrasz w Wiedźmina na xboxa? I w ogóle co sądzisz o tej wersji - nie dziwne to, że tak szybko ją robią? Gdzieś przeczytałem, że pod koniec wakacji, góra wczesną jesienią gra ma być ukończona, bo musi powędrować do Microsoftu na jakieś testy czy coś w tym stylu. A podobno na E3 nie było się zbytnio czym chwalić, za dużo błędów itd. Czy Twoim zdaniem W2 na x-a może okazać się crapem?

I jeszcze jedno pytanko: będziesz oglądał walkę Kiczko-Haye?

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym o coś zapytać Smuggler. Twoim zdaniem dlaczego tak wielu ludzi tak bardzo interesuje się twoją prawdziwą tożsamością, mimo iż ewidentnie nie chcesz jej podać?

Ich zapytaj, ale jak juz ci mowiono "to cie ciekawi, czego nie mozesz poznac".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do twej tożsamości (nie to, że chcę jakoś ją "wyłudzić podstępem) nie wkurza Cię to, że ciągle jesteś wypytywany "a to a tamto a sramto" by właśnie wyciągnąć od ciebie informację by dowiedzieć się kim na prawdę jesteś ? Nie masz ochoty tego rzucić i powiedzieć nie piszę już do tych ^%$^& ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś "Zabić drozda" Harper Lee? Jeśli tak, to podobało Ci się?

2x tak

Zagrasz w Wiedźmina na xboxa? I w ogóle co sądzisz o tej wersji - nie dziwne to, że tak szybko ją robią? Gdzieś przeczytałem, że pod koniec wakacji, góra wczesną jesienią gra ma być ukończona, bo musi powędrować do Microsoftu na jakieś testy czy coś w tym stylu. A podobno na E3 nie było się zbytnio czym chwalić, za dużo błędów itd. Czy Twoim zdaniem W2 na x-a może okazać się crapem?

Moze zagram, ale ze na PC zaliczylem wlasnie gre drugi raz (tym razem sciezka Iorwetha), to Wieska pewnie kupie jak juz bedzie po 40 zl. :)

I jeszcze jedno pytanko: będziesz oglądał walkę Kiczko-Haye?

Autentycznie przysnalem w 12 rundzie. Najnudniejsza walka swiata... jeden jedyny solidny cios Kliczki w ucho Haye'a - nic wiecej nie warte uwagi.

Mój screen z fallouta 3 dostał się do CDA i nic nie dostałem :P

A podales swoj adres pocztowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś takim specem od fotografii to czy spotkałeś się z zjawiskiem ORB? Wytłumaczę jakby co:), są to najczęściej białe kule które pojawiają się na fotografiach ludzi zmarłych bądź na fotach z cmentarza. Moje pytanie brzmi: czy uważasz że są to jakieś refleksy paprochy, słowem coś zwykłego. Czy jednak sądzisz że są to prawdziwe kule energii??dusze??? coś niezwykłego, niewytłumaczalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa takie gry, ktorych nie ukonczyles ? Chodzi mi o gry, ktore wogole zaczales przechodzic. Jaki byl tego powod ?

Oj duzo, po prostu w polowie mi sie nudzi itd. Np. Borderland - gralem gralem... i nagle kolejnego dnia zrozumialem, ze nie chce mi sie tego wlaczyc i kontynuowac.

Skoro jesteś takim specem od fotografii to czy spotkałeś się z zjawiskiem ORB? Wytłumaczę jakby co:), są to najczęściej białe kule które pojawiają się na fotografiach ludzi zmarłych bądź na fotach z cmentarza. Moje pytanie brzmi: czy uważasz że są to jakieś refleksy paprochy, słowem coś zwykłego. Czy jednak sądzisz że są to prawdziwe kule energii??dusze??? coś niezwykłego, niewytłumaczalnego.

Facet, zejdz na ziemie. Orby-szmorby, czakramy i Yeti. Cokolwiek mi sie kiedykolwiek znalazlo na focie, mialo w 100% racjonalne wytlumaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wracam do tematów związanych z tym forum.

1.Jak sobie wyobrażasz Gta V, miejsce akcji (vice city, san andreas, coś nowego???) i jaka rozgrywka bardziej Ci pasi? "hitmańska" (gta 4, gta 3) czy gangsterska (sa, vice city).

2.Czy w twoim wieku chce Ci się jeszcze grać?:), ja sam, młody w sumie, siadam na kompa, odpalam jakiś tytuł i myślę sobie -po co?, -nie chce mi się:D

3.Z kim Ci się najlepiej współpracuje w redakcji, po odejściu twojego brata bliźniaka Maca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wracam do tematów związanych z tym forum.

1.Jak sobie wyobrażasz Gta V, miejsce akcji (vice city, san andreas, coś nowego???) i jaka rozgrywka bardziej Ci pasi? "hitmańska" (gta 4, gta 3) czy gangsterska (sa, vice city).

W ogole sobie nie wyobrazam. Zdumiewajace? Bedzie, jaka bedzie. Jak sobie czlowiek nawyobraza, to potem narzeka, ze gra jest inna niz sie spodziewal i tylko marudzi, zamiast sie cieszyc,

2.Czy w twoim wieku chce Ci się jeszcze grać?:), ja sam, młody w sumie, siadam na kompa, odpalam jakiś tytuł i myślę sobie -po co?, -nie chce mi się:D

Bos glupi :P. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Granie to stan umyslu.

3.Z kim Ci się najlepiej współpracuje w redakcji, po odejściu twojego brata bliźniaka Maca.

Ze co?

Cieszysz się,że cie zaprosiłem do pisania mojego bloga?

Jak cholera. A cieszysz sie, ze nie zamierzam tam pisac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś może w Supreme Commander'a ? Jeżeli tak, to co Ci się w niej podobało, a co nie?

Jakos mnie nie zachwycil...

W którym roku kupiłeś swój pierwszy komputer :D

Pierwszy w ogole? Zdaje sie, ze w 1986 (sam koniec roku...), pierwszy PC w 1995 bodaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsza Twoim zdaniem książka Kinga?

2. Czy nie uważasz, że książki S. Kinga są odrobinę za długie? Taki podobny syndrom jak w kolejnych częściach Trylogii Husyckiej Sapkowskiego - przeczytać się da, ale gdyby była ciut węższa może bardziej by wciągała?

3. Co polecasz właśnie z dorobku S. Kinga, byle nie grubaśne tomiszcze? Jestem po Zielonej Mili, Ręce Mistrza i Sklepiku z Marzeniami i kolejność tu świadczy o poziomie książki. Jest coś podobnego do tych dzieł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsza Twoim zdaniem książka Kinga?

Nie wiem. na mnie najwieksze wrazenie zrobil Smentaż dla Zwierzaków ale dlatego, ze czytalem go doslownie z tydzien/dwa po tym, jak musialem uspic swego kota, wiec dylematy bohatera rozumialem az za bardzo i sam sie zastanawialem co bym zrobil.

2. Czy nie uważasz, że książki S. Kinga są odrobinę za długie? Taki podobny syndrom jak w kolejnych częściach Trylogii Husyckiej Sapkowskiego - przeczytać się da, ale gdyby była ciut węższa może bardziej by wciągała?

Powiem tak - wczesniejsze ksiazki Kinga zasadniczo lykalem bez problemu i zawsze zalowalem, ze to juz koniec. Natomiast ostatnie 10 lat to faktycznie, jakby przynudzal. Coz szczyt formy pewnie ma juz za soba.

Ale daj Boze wiecej ludziom tak przynudzac.

3. Co polecasz właśnie z dorobku S. Kinga, byle nie grubaśne tomiszcze? Jestem po Zielonej Mili, Ręce Mistrza i Sklepiku z Marzeniami i kolejność tu świadczy o poziomie książki. Jest coś podobnego do tych dzieł?

Najlepiej poczytac jakies zbiory opowiadan - np. "Szkieletowa zaloga" - masz tam krotkie (jak na Kinga :P) formy, wiec zwykle nie zdazysz sie znudzic, nawet jesli zacznie przynudzac. A z powiesci - w miare krotkich - Lsnienie, Misery (zebys sie nie zdziwil, bo to thriller a nie horror), Miasteczko Salem, a z bardzo krotkich - Carrie, jego debiut.

W 1995r. ? Co to był za sprzęt? :D Procesor z 50MHz? Dysk 100mb? :)

P-75 krecony na 100 Mhz, 16 MB Ram, dysk 1 GB, karta grafiki 1 MB, CDx4, Soundblaster. Jakies 6000 zl toto kosztowalo... Czyli tak moja owczesna polroczna pensje. I pamietam jak mi zrzedla mina jak NA TAKIM SPRZECIE pierwszy Tomb Raider nie chodzil plynnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, faktycznie na takim sprzęcie nawet HoMM III czy Fallout nie poszłyby płynnie, a myślałem, że o są gry o kosmicznie niskich wymaganiach ; )

Fakt, faktem ja przygodę z PC rozpocząłem w 1998 roku. I w co zagrywałeś się na takim sprzęcie? I nie było żal ci tak kosmicznej sumy...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...