Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Nie interesuję się aparatami fotograficznymi, ale dzisiaj przeczytałem newsa na Benchmark.pl i powiem jedno - za ten sprzęt firmy Leica można kupić naprawdę dobry, używany samochód. Ciekawe, ile ta firma sprzedaje takich "maszynek" rocznie...?

Oto link:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Nowa_L...dego-35741.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugg , muszą ci naprawdę dużo płacić skoro znosisz takie katusze :laugh:

Wuwu1978 aparat jest produkowany przez Niemców dla Niemców bo tylko ich stać na takie zabawki , w Polsce jedynie ludzie którzy zarabiają robieniem zdjęć na życie mogą sobie pozwolić na takie luksusy :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wierzysz w zjawisko Ufo i życie pozaziemskie?

2.Zdarza Ci się udzielać na innych forach bądź portalach pod innym nickiem?

3.Co sądzisz o walce Pudziana z Thompsonem oraz jak widzisz przyszłą karierę byłego strongmana w MMA?

4.Podobną posiadasz małżonkę:) więc czy w twoim wieku, czasem po cichu oglądasz jakieś ślizgacze i walisz niemca....?

5.Masz lapka do grania? jeśli nie do dlaczego sobie nie kupisz przecież Cię na to stać?

6.Podoba Ci się DNF po tylu latach produkcji?, czy uważasz że to kał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wierzysz w zjawisko Ufo i życie pozaziemskie?

W UFO nie w to, ze jest zycie poza Ziemia tak.

2.Zdarza Ci się udzielać na innych forach bądź portalach pod innym nickiem?

Tak ale na specjalistycznych, typu fotografia, gdzie nie chce byc kojarzony ze swoja praca, a tylko z tym, co tam robie. Na duzych ogolnych forach jestem pod swoja ksywka.

3.Co sądzisz o walce Pudziana z Thompsonem oraz jak widzisz przyszłą karierę byłego strongmana w MMA?

Nijak.

4.Podobną posiadasz małżonkę:) więc czy w twoim wieku, czasem po cichu oglądasz jakieś ślizgacze i walisz niemca....?

Jedyne co wale to durni po lbie. lepiej wiec nie podchodz, bo mozesz mocno ucierpiec. A na razie urlop od forum, zebys mogl w spokoju ogladac "slizgacze". papa.

5.Masz lapka do grania? jeśli nie do dlaczego sobie nie kupisz przecież Cię na to stać?

Bo nie musze grac w sraczu i korku. Mam netboka do pracy "mobilnej" i PC do grania w domu.

6.Podoba Ci się DNF po tylu latach produkcji?, czy uważasz że to kał?

Nie podoba mi sie.

IMO najgorętszy news dzisiejszego dnia to L.A Noire na PC :) Nadal czekasz na tańszą wersję konsolową czy może skusisz się na PC?

Teraz pewnie pogram na PC, bo taniej wyjdzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler.

1. Czy miałeś już kiedyż taką sytuację że twój aparat cyfrowy się

zbuntował nie chciał robić żadnych zdjęć ???

Wlasnie ostatnio mi chyba aparat zeswirowal ale z uwagi na deadline nie mialem tego czasu sprawdzic.

2. Czy przejmujesz się kryzysem który jest w Grecji ???

Owszem.

Smg, jest sprawa. Mam cholerny zastój w mojej płytotece i czy mógłbyś mi jakieś albumy polecić, ale tak z ręką na sercu, bo rzygam już tą Gagą i resztą pierdół w radiu...

No kuzwa, facet a skad ja mam znac twoje gusta muzyczne itd.? Co ja jestem, wrozka albo Blekitna Linia? jakiego koloru majtki masz wlozyc tez mam doradzic? Nie wkurzajcie mnie w dedlajn, ludzie, bo moge byc nieprzyjemny, bo i tak jade na potrojnej adrenalinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, niezbyt rzeczowa odpowiedź (co prawda jakie pytanie taka odpowiedź, ale...), dla nastolatków bardzoo stara starość to może już 60 lat, a może jeszcze mniej (może tyle, ile teraz masz), hmm, wybierasz się już do grobu? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł dotyczący reklamacji gier. Myślę, że jego realizacja może przynieść spore trudności, ale mimo to warto rozważyć tą propozycję.

Otóż proponuję by czytelnicy z wadliwymi egzemplarzami płyt zamiast odsyłać je do redakcji, mogli pobrać grę z serwera cdaction. Wymagało by to wrzucenia gier na serwer i utworzenia procesu weryfikacji. Pobrać taką grę mogliby tylko forumowicze cdaction.pl z odpowiednim stażem (by uniknąć masowego zakładania kont przez oszustów). Użytkownik pisałby przez forum/maila/odpowiedni formularz reklamację płyty czy danej gry, dodawał do tego skan dowodu zakupu czasopisma w zamian zaś otrzymywał link lub specjalny klucz umożliwiający ściągnięcie danej gry na swój komputer.

Najważniejszym problemem może się okazać to czy macie prawo zamieścić grę na którą macie licencję na serwerze + utworzyć do tego odpowiednią ilość kluczy (nie wiem ile egzemplarzy płyt macie przeznaczonych w celach wymian czy reklamacji powiedzmy, że 5%, czyli tyle samo kluczy musielibyście utworzyć dla gier na serwerze). Do tego stworzenie osobnego regulaminu i systemu pozwalającego na pobieranie. Myślę, że skan dowodu zakupu jest odpowiednim zabezpieczeniem - każdy paragon ma swój numer, adres miejsca zakupu, godzinę i datę więc system weryfikacji odbywał by się na podstawie tego czy paragony się powtarzają. Do tego wystarczy utworzyć formularz reklamacyjny, nawet w Excelu, gdzie wpisywane byłyby dane z paragonów, a każda nowa reklamacja porównywana z tą utworzoną bazą danych. trudności są dość duże, ale po ich pokonaniu ta metoda zaoszczędziła by dużo czasu i kosztów zarówno wam jak i osobom reklamującym płyty (osoba składająca reklamację = reklamodawca? ;D ) Osoby nie posiadające konta na forum reklamacje składałyby w tradycyjny sposób.

Co o tym myślisz SMG?

Edytowano przez kafarek15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pocinam w Left4Dead na PC.

A czy ty przypadkiem nie byłeś zagorzałym singlowcem? :) Czy może pomyliłem cię z jakimś innym redaktorem?

Moje pytania brzmią:

Co sądzisz o zespole King Crimson?

Po której stronie stanąłeś w nowym Wiedźminie? :)

Kojarzysz może jakiś porządny serial w klimatach noir?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś Letho? Czy może po łyku okowity darowaleś go zdrowiem i puściłeś wolno?

I coś, o czym nie napisałeś w Wiedźmina 2 wad opisaniu - ostatecznie krok w tył czy wprzód względem pierwszej części? Jak myślisz, przyjdzie nam w W3 spotkać się z Ciri I Yennefer?

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...