Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mam 2 pytania ;

1. Czym się różni wydanie specjalne od wydania zwykłego cda ?

Zasadniczo niczym, poza tym, ze w nazwie nie ma nazyw miesiaca, a jest SPEC.

2. Czemu nie dodajecie listów z forum do AR ?

Bo na razie przychodzi wystarczaja ilosc majli adresowanych do AR.

Ale jesli tu trafi sie cos, co uznam za wazne/konieczne do rozpropagowania/naglosnienia to czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, mam do Ciebie pytanie odnośnie piractwa.

Otóż - jak zapewne wiesz, aby legalnie grać w Counter Strike'a trzeba mieć Steam'a. Pojawili się jednak ludzie, którzy nawet tą grę spiracili i powstał wtedy tzw. NonSteam. Ekipa Steama wpadła więc na pomysł aby zmienić tzw. Protocole (był 47, teraz jest 48 ale dostępny tylko dla posiadaczy Steama). Jeżeli ktoś ma Protocol 47 (czyli NonSteam) nie może wchodzić na serwery Steamowe które mają Protocol 48. Jest jednakże duża grupa ludzi, którzy tworzą tzw. serwery Steam i NonSteam (czyli mogą wchodzić na taki serwer posiadacze Steama jak i NonSteama). Czy postawienie takiego serwera jest piractwem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, mam do Ciebie pytanie odnośnie piractwa.

Otóż - jak zapewne wiesz, aby legalnie grać w Counter Strike'a trzeba mieć Steam'a. Pojawili się jednak ludzie, którzy nawet tą grę spiracili i powstał wtedy tzw. NonSteam. Ekipa Steama wpadła więc na pomysł aby zmienić tzw. Protocole (był 47, teraz jest 48 ale dostępny tylko dla posiadaczy Steama). Jeżeli ktoś ma Protocol 47 (czyli NonSteam) nie może wchodzić na serwery Steamowe które mają Protocol 48. Jest jednakże duża grupa ludzi, którzy tworzą tzw. serwery Steam i NonSteam (czyli mogą wchodzić na taki serwer posiadacze Steama jak i NonSteama). Czy postawienie takiego serwera jest piractwem?

Przyznam, ze nie do konca ogarniam subtelnosci tego zagadnienia, gdyz jak wiesz z rozmaitymi sieciowkami mam - delikatnie ujmujac - kontakt mizerny wielce. Ogolnie jednak wydaje mi sie, ze jesli ktos stawia serwer, czemu producent stara sie przeciwdzialac, to jest to jakies piractwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, Wujku Smugglerze !

Po pierwsze dzięki, że po 5 miesiącach ukazała się moja 'sweet focia' w CD-A (Sub-Zero).

Teraz pytanie, dlaczego CDA nie ma u mnie w kiosku? Zdesperowany udałem się do Empiku na drugi koniec miasta.

Pytanie drugie, gdzie są wyniki osób, które wygrały w konkursie na " Sobowtóra "? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, dlaczego CDA nie ma u mnie w kiosku? Zdesperowany udałem się do Empiku na drugi koniec miasta.

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Smugglera, ponieważ takie samo pytanie kierowałem kiedyś do Ghosta. O to pytaj się wydawcy bądź bezpośrednio szefa danego kiosku, bo to nie jest wina redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, dlaczego CDA nie ma u mnie w kiosku? Zdesperowany udałem się do Empiku na drugi koniec miasta.

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Smugglera, ponieważ takie samo pytanie kierowałem kiedyś do Ghosta. O to pytaj się wydawcy bądź bezpośrednio szefa danego kiosku, bo to nie jest wina redakcji.

Wczoraj wybralem sie wlasnie do kiosku po CDA, i co uslyszalem od milej pani sprzedawczyni? "CD-Action numer specjalny? Nie nie mamy, jeszcze nawet nie wyszedl". CDA kupilem w Empiku nieopodal, i postanowilem ze wroce do tego kiosku pokazac jej ow numer. Wyraz twarzy bezcenny :)

Edytowano przez Tubelectric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz fotografować naturę czy krajobrazy miejskie?

Teraz pytanie, dlaczego CDA nie ma u mnie w kiosku?

"U ciebie w kiosku" czyli tego najbliżej twojego osiedla? Skoro w mieście masz sklep EMPIK to pewnie i kiosków kilka masz, więc pewnie za późno raczyłeś się po CDA udać.

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, mam takie pytanie: Byłeś w Meksyku ? Złapałem straszną zajawkę na pobyt w Meksyku w te wakacje to już na pewno nie ale za rok owszem :) Jeśli tak, to czy możesz polecić mi jakąś miejscówkę: - nie interesuje mnie leżenie 10h plackiem na plaży - wolę coś zwiedzić, poznać, zobaczyć itd. :P Ale Guadalajarę to bym zwiedził :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz fotografować naturę czy krajobrazy miejskie?

Teraz pytanie, dlaczego CDA nie ma u mnie w kiosku?

"U ciebie w kiosku" czyli tego najbliżej twojego osiedla? Skoro w mieście masz sklep EMPIK to pewnie i kiosków kilka masz, więc pewnie za późno raczyłeś się po CDA udać.

Ekhmm... byłem siódmego i facetka wyraźnie powiedziała, że NIE MA. Ale to już jest wyjaśnione...

Smuggler, zagrasz w MW3 na konsoli, czy PC? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. to może zaczne tak. Powinienem to chyba wysłać do AR, ale bardziej zależy mi na odpowiedzi niż na publikacji, więc.. zaczynam:

Zmniejszyliście ilość stron w AR, bo przychodziło za mało listów prawda? Prawda. A czemu przychodziło za mało listów? Lenistwo? Może trochę. Brak tematów? Wątpię. A więc co? Powiem Ci(w sumie to powinienem się zwracać do Ciebie per "pan", ale mam nadzieje, że się nie obrazisz bo ułatwi mi to pisanie) co. Ale po kolei. Dlaczego ludzie piszą listy do AR? z 2 powodów. Po 1 chcą naturalnie uzyskać odpowiedź na pytania, lub po prostu "zaistnieć" gdzieś w piśmie, żeby chwalić się kolegom. Druga grupa jest raczej przez Ciebie ignorowana, a pierwsza uogólniając dzieli się na kilka kolejnych podgrup:

1ludzie zadający dziwne pytania o "życie w redakcji"

2"co sądzisz o XXX"

3ludzie odpowiadający na czyjeś poprzednie listy

4ludzie chcący wygłosić swoje poglądy

Obecnie w AR przeważają listy a podgrup 3 i 4. A co się stało z poprzednimi podgrupami? Piszą na forum. Czemu? Bo można zadać pytania któremukolwiek redaktorowi i ma się 95% szans na uzyskanie odpowiedzi. No i nie trzeba czekać na odpowiedź aż do wydania następnego CDA. Oczywiście nadal(są to jednak w większości spekulacje- w końcu to ty dostajesz te listy, a nie ja) piszą ludzie z innych grup, ale mniej. Bo na forum wygodniej, szybciej i pewnie.

Więc co zrobić aby uzyskać większą ilość materiału do AR? Wklejaj posty z forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, mam takie pytanie: Byłeś w Meksyku ? Złapałem straszną zajawkę na pobyt w Meksyku w te wakacje to już na pewno nie ale za rok owszem :) Jeśli tak, to czy możesz polecić mi jakąś miejscówkę: - nie interesuje mnie leżenie 10h plackiem na plaży - wolę coś zwiedzić, poznać, zobaczyć itd. :P Ale Guadalajarę to bym zwiedził :))

Nie bylem ale planuje byc. :)

Itaka oferuje fajne wycieczki "objazdowe", wiec moze cos takiego? 2-3 byczenia sie i z 10 zwiedzania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o dodatkowych fryzurach Geralta w nowym Wiedźminie? :wink: Zapytałbym, czy Cię zadowoliły te rozpuszczone włosy, ale pewnie zanim się ten content ukazał, już Wieśka zdążyłeś przejść :tongue:

jakies takies... ujdzie tylko klasyczny konski ogon i rozpuszczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do jakiego kraju najbardziej chciałbyś pojechać, polecieć na wakacje? Oprócz Meksyku i Japonii

2. Co sądzisz o tabace?

3. Pisałeś, że jedyna gra z PS3 która cię kręci to Heavy Rain. Przeszedłeś już ją?

4. Chciałbyś, żeby ukazał się Alan Wake 2?

5. Grałeś w grę Darksiders?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Truskawki

Pytanie dotyczy piractwa.

Mojemu koledze zepsuł się cd-rom, a chciał zagrać w pewną grę którą miałem mu pożyczyć. Według polskiego prawa mogę zrobić kopię zapasową gry więc zrobiłem obraz płyty, który przechowuję na pendrivie. I tu pytanie - czy będzie piractwem gdy oddam koledze tą grę i pendriva (wciąż będzie na nim obraz, z którego gra będzie instalowana) przez co stanie się on ich prawowitym właścicielem, a gdy już ukończy grę, usunie kopię zapasową a potem odda mi pendriva i płytę przez co na powrót ja będę ich właścicielem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...