Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

OMG ,smugg pisał że nie lubi pisać ,SZCZEGÓLNIE w tym temacie o polityce :dry:

Po za tym jak sobie wyobrażasz nałożenie cenzury w całym kraju na 1 pismo :puknijsie:

i tak by drukowali w podziemiach , ale pewnie kosztowało by 100zł za numer :trollface:

Edytowano przez baVan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaa, Smuglera coś widzę zabolało... Tak z innej beczki - powiedz coś o tych hockach kolckach z Geforcem - oszukali Cię z tym sprzętem czy jak?

Niby co mialo zabolec? Forum CDA jest apolityczne, a w tym watku te apolitycznosc jeszcze podkreslam, gdyz nie zycze sobie mieszania polityki z graniem, szczegolnie ze dyskusje "polityczne" (co zwykle sprwoadza sie do kibolskich atakow "na druga strone" nie wnosza nic procz tepej agresji).

Z GF ciezko mowic o oszustwie. Padla mi karta odeslalem do naprawy. Inna rzecz, ze dodzownic sie do tej firmy w sprawie "to komu wyslac, co dolaczyc" itd. to byla ciezka sprawa (zajelo mi to 2 dni, olewano majle itd.) wiec pewnie nic wiecej tam juz nie kupie. No ale poki nie przekroczyli 21 dni roboczych od momentu wyslania karty to nie moge miec zadnych pretensji. No chyba ze sie dowiem, ze karta sie popsula, bo byla niewlasciwie uzytkowana :P albo cosik. Pozyjemy, zobaczymy.

Widzę Smugg że jesteś obsypywany pytaniami więc ja zadam 1 małe pytanko :)

Czy masz wszystkie numery CDA ?

Tak.

I ja pytanie posiadam jedno.

Załóżmy że w naszym kraju wymieniono by demokrację(umownie to tak nazywam) :laugh: na totalitaryzm. I zabroniono by pisania, wydawania, sprzedawania, kupowania i czytania CDA.A nawet myślenia o CDA :smile: Posiadania też :sleep:

Czy poddałbyś się systemowi albo uciekł za granicę, czy też pisał w podziemiu dalej?

Zakładając że pozwolono by na trzymanie kompów w domu i granie pod cenzurą i byłoby o czym pisać. Jeśli cenzura nie byłaby zbyt dotkliwa rzecz jasna.Bo jeśli zostałby tylko pasjans to......

.

A jakby jeszcze zaatakowala nas horda zombie, a do tego by znikla grawitacja, a do tego... nie cierpie takiego teoretyzowania. Prawda jest taka, ze nigdy sami nie wiemy jak sie zachowamy w sytuacji ekstremalnej.

A gadanie "co bym zrobil..." jest bez sensu. Nikt przeciez nie planuje, ze w sytuacji zagrozenia zesra sie w gacie. A przeciez to sie ludziom jednak zdarza. Wiec odpowiadam - NIE WIEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze mieć zawsze plan działania. Jak mówił mój sąsiad: ''nigdy nie wiadomo'' a że sąsiad już jedną wojnę przeżył to wie o czym mówi. Chociaż mało prawdopodobne by coś takiego jak opisałem w poprzednim poście, się wydarzyło. Za to inne rzeczy... :dry: Nie żadne zombi tylko bardziej realne... :sleep: Miało nie być o polityce to nie piszę już dalej, bo wątek od niej oparszywieje.

Edytowano przez Starzec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: ciekawostka. Jako, ze padla mi GF460 :dry: to wrzucilem stara GF 8800 GTS z 320 MB Ram [...]

A kilka stron wcześniej polecałem Ci Radeona HD 6850 :dry: . Te nowe karty ze stajni AMD, to naprawdę niezłe kąski w dobrej cenie.

Teraz z innej beczki. Nie wiem, jak Ty, Smuggler, ale ja mam cichą nadzieję, że kiedyś wyjdzie na PC taki klon amigowego "Wings". Również z tym kultowym dziennikiem z zapiskami pilota, muzyką i ogólnym klimatem walk powietrznych z czasów I Wojny Światowej. Myślę, że także nie odpuściłbyś tej pozycji ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: ciekawostka. Jako, ze padla mi GF460 :dry: to wrzucilem stara GF 8800 GTS z 320 MB Ram [...]

A kilka stron wcześniej polecałem Ci Radeona HD 6850 :dry: . Te nowe karty ze stajni AMD, to naprawdę niezłe kąski w dobrej cenie.

Jakos caly czas mialem GFy i wolalbym przy nich zostac. Z Radeonami czasem sa jaja (gra dziala ze starszym sterownikiem, itd.) a z GFami nigdy zadnych problemow nie mialem. A ze nawalil - kazdej karcie sie to moze trafic, kwestia szczescia. Pomijajac padniety zasilacz z 6 lat temu to jedyne usterki, jakie mi sie trafily odkad mam PC-ta.

Teraz z innej beczki. Nie wiem, jak Ty, Smuggler, ale ja mam cichą nadzieję, że kiedyś wyjdzie na PC taki klon amigowego "Wings". Również z tym kultowym dziennikiem z zapiskami pilota, muzyką i ogólnym klimatem walk powietrznych z czasów I Wojny Światowej. Myślę, że także nie odpuściłbyś tej pozycji ;) .

Zawsze sobie mozna pograc pod emulatorem Amigi...

Smuggler ma tyle keszu, że luksusowo przeżyłby sobie wszystkie kataklizmy:)

Bullshit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś wczorajszy mecz? Jak oceniłbyś grę Polaków w skali od 1 do 10? Grasz w domu w L.A. Noire?

Wiesz co... nie mam w sobie wystarczajaco wiele sily, by ogladac mecze obecnej reprezentacji. Ja pamietam czasy Deyny, Laty, Szarmacha, Bonka. Ja pamietam 4:1 z Holandia w 1976 i pare innych meczow. Nie bede sobie psul tych wspomnien.

LA Noire jeszcze nie mam. Poczekam az stanieje, nie spieszy mi sie.

Co sądzisz o Ericu Claptonie i Marku Knopflerze ( i w ogóle o Dire Straits)

Obu doceniam, obu slucham, ale wielkim fanem nie jestem. DS dla mnie to glownie dwa utwory (Sultans of Swing i Brother in Arms)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sultans of swing jak sądzę z Alchemy? :wink:

Anyway, co myślisz o tzw. dozwolonym użytku osobistym w przypadku albumów muzycznych?

Zasadniczo uwazam, ze jak sie korzysta z efektow cudzej pracy, co do ktorej wiadomym jest, ze nie jest darmowo udostepniana, to sie placi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są powody nie dotrzymania obietnicy ujawnienia Twojej tożsamości po premierze Duke Nukem Forever? Bo nie odpowiadanie na pytanie (które było tu zadane), to nie dotrzymanie obietnicy.

Edytowano przez reader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, cicho bądźcie. Jak nie będzie anonimowości Smugglera, to postać straci tą wykreowaną magię(legenda zniknie!) i będzie "tylko" jednym z redaktorów. Poza tym czemu jest powiedziane, że SMG ma zawsze dotrzymywać słowa/mówić prawdę? Stary już jest, cyniczny i na pewno jak mówił to o DNF to nie robił tego na serio.

Żeby nie było, że offtop:

Jaka jest Twoja ulubiona gra, w którą grałeś na Xboxa360 i czemu jest to Alan Wake?;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem nie męczysz się w tej pracy, nie chciałbyś robić czegoś innego? Żonie nie przeszkadza, że sporą część wypłaty przeznaczasz na komputer/konsolę? Dlaczego ignorujesz moje pytania co do premiery DN i twojej tożsamości? Lubisz bigos?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...