Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

W ogóle ogień to była kiedyś wartość...

Zrobiłeś już upgrade kompa na wiedźmina?

Jeszcze nie ale juz szukam jakies sensownej karty graficznej za sensowne pieniadze (zdaje sie, ze zainwestuje w GF460 jakies)

Polecałbym Ci AMD Radeon HD 6850, ponieważ ma rewelacyjny stosunek cena / wydajność oraz jest na pierwszym miejscu w rankingach, jeżeli chodzi o energooszczędność w trybach 2D i 3D. Do tego cichutka :) .

A jak Ty i reszta redakcji traktujecie tych, którzy nie piją kawy?

Codziennie wbijamy w ich kulkielki voodoo szpilki i topimy je w fusach, krzyczac

Kto kawy nie pije

Niechaj tak zgnije

Kto nie lubi kawy

Ten jest palant wszawy!

Od 5 minut boli mnie brzuch ze śmiechu :laugh: .

Dobrze, że nie dostają kulki w łeb :happy: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem stopkę redakcyjną i postanowiłem sprawdzić z pomocą internetu kto jest kim. Oczywiście twoich danych znaleźć się nie da, jednak okazało się, że każdemu z nazwisk odpowiada jakiś nick. Więc moje pytanie brzmi: czy na łamach CD-A piszesz także pod innym nickiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg(jeżeli mogę tak Ci mówić) sorry za poprzednie pytanie, ale kolega powiedział:

Jak piszesz na WIELKIM forum to muszą cie zauwazyć, nawet dzięki głupocie...

A teraz na poważnie. Może to pytanie już padło, ale...czemu masz właśnie taki nick?

Chyba nie chodzi o to, że jesteś Przemytnikiem narkotyków czy innych dopalaczy :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, taka ciekawostka związana z Wiedźminem: http://www.sejm-wielki.pl/b/2.34.144. Co o tym sądzisz?

Sapkowski chetnie czerpal z "realnej" historii - kto ciekaw, niech sprawdzi w google nazwisko i imie glownodowodzego wojskami Nilfgaardu (i nie mowie o cesarzu).

A jak juz mowimy o googlaniu - wybierz "grafika" i wpisz "Jakub Ławrynowicz". Pewnie go znasz, choc o tym nie wiesz. :)

Wieśniaczyłeś już, czy czekasz na kuriera?

Na razie wczoraj zamontowalem GF 460 :rolleyes: no i czekam. Szczerze mowiac nie zalezalo mi na EK, bo wala mnie figurki, artbooki i inne takie. Ja czekam na GRE. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej warto kupić Nocną zmianę czy Martwą strefę?

Lepiej zjesc makaron z serem czy pomidorowa z ryzem?

Co kto woli. :)

Na zdrowy rozum opowiadania to lepszy wybor, bo jak jakies ci na gust nie trafia, to sa inne i moze one przypasuja. Z drugiej strony King to dlugodystansowiec wiec w krotszych formach IMO nie pokazuje pelni mozliwosci.

Najlepiej kupic obie ksiazki, w dowolnej kolejnosci. Obie sa warte lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler

Mam do napisania bardzo interesujacy post , daawno temu w pewnym AR , pewien czlek zapytal sie Ciebie , czy to prawda ze poznales MrJedi'a w przedszkolu , ty odpowiedziales , "owszem tak jest , ups chyba nie chcacy powiedzialem cos o sobie ... ale co tam" . Jesli poznales MrJedi'a w przedszkolu ktory urodzil sie w 1972 , ty musialees sie urodzic w latach 1970-1974 . Tego juz nie zaprzeczysz niestety . Niechce z tego robic jakiegos spisku , poprostu chcialem ci uswiadomic zebys na przyszlosc sie bardziej pilnowal , bo twoj wiek to bardzo wazna informacja . W kazdym razie ...

Pozdrawiam

Weeze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler

Mam do napisania bardzo interesujacy post , daawno temu w pewnym AR , pewien czlek zapytal sie Ciebie , czy to prawda ze poznales MrJedi'a w przedszkolu , ty odpowiedziales , "owszem tak jest , ups chyba nie chcacy powiedzialem cos o sobie ... ale co tam" . Jesli poznales MrJedi'a w przedszkolu ktory urodzil sie w 1972 , ty musialees sie urodzic w latach 1970-1974 . Tego juz nie zaprzeczysz niestety . Niechce z tego robic jakiegos spisku , poprostu chcialem ci uswiadomic zebys na przyszlosc sie bardziej pilnowal , bo twoj wiek to bardzo wazna informacja . W kazdym razie ...

Pozdrawiam

Weeze

Lol. A wpadles na tak genialna koncepcje, ze specjalnie udzielam falszywych informacji celem dezinformacji? :laugh:

Czy spotkałeś się już z informacjami dotyczącymi NatAmi? Jeśli tak to co o tym myślisz? Skończy jak Pegasos i AmigaOne?

Ewentualnie masz tu L I N K

Amiga jest jak mysliwiec Spitfire - wspaniala w swoich czasach...ale te czasy przeminely. Cokolwiek na nim nie zamontujesz - silnik, uzbrojenie itd. to i tak ustapi F-16 w walce. No chyba, ze tak go przerobisz, iz z oryginalnego Spitfire zostanie sama nazwa... Czy jest sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amiga jest jak mysliwiec Spitfire - wspaniala w swoich czasach...ale te czasy przeminely. Cokolwiek na nim nie zamontujesz - silnik, uzbrojenie itd. to i tak ustapi F-16 w walce. No chyba, ze tak go przerobisz, iz z oryginalnego Spitfire zostanie sama nazwa... Czy jest sens?

Dokładnie tak samo myślę. Wole zachować w pamięci Ami taką, jaka była, niż jarać się kolejnymi newsami, że ktośtam próbuje ją wskrzesić. Bo niby po co i w jakim celu?

Jak to Fei napisał subtelnie o Pegasosie: "W końcu jednak okazało się, że wyszło jak zawsze i jest to kolejny egzotyczny sprzęt, do którego programy trzeba napisać sobie samemu."

Moim zdaniem taki los czeka każdą próbę wskrzeszenia jakiegokolwiek ze starych kompów. Bo jakoś nie sądzę, żeby jakaś firma produkująca i wydająca gry wpadła nagle na genialny pomysł w stylu "O, powstała nowa Amiga! No to zrobimy szybciutko konwersje Wieska, niech amigowcy mają" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiedźmin ( jedynka ) działa poprawnie na "windowsie" 7 ?

Pytam bo u mnie podczas instalacji "wyskakiwał" błąd a u moich kumpli z xp-kami działa poprawnie

Mam XP ale w pracy z tego co widze chodzi bez problemow.

Gram z klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy przed końcem świata zdążycie dodać do CDA pełną wersję Wiedźmina 2 ?

2. Kto według ciebie najlepiej potrafiłby cie zastąpić w AR, oczywiście który z redaktorów ?

3. Ile godzin w redakcji obijasz się zamiast pracować ?

4. Czy jesteś w stanie któregoś z graczy lub autorów listów nazwać swoim przyjacielem ?

5. Podaj swój dzienny plan wydarzeń w punktach tzn. co robisz o 8 , kolejny co robisz o 9 i tak do 19, nie chce wiedzieć co robisz później bo to prawdopodobnie zbyt intymne

6. Jak byś miał trzy nogi to gdzie byś kupował skarpetki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...