Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Banana może i nie, ale jakąś zupkę w proszku moglibyście kiedyś dać. Nigdy nie zapomnę jak w CDA znalazłem maszynkę do golenia, więc najwyższy czas umieścić coś do żarcia.

W zasadzie jest to serio prośba, bo w końcu maszynka Wilkinsona była po prostu reklamą. Taki gorący kubek Knorra w CDA na pewno znacznie zwiększyłby obroty tej firmy, jakże ukochanej przez studentów. Saszetka jest niewielkich rozmiarów, więc pomyślcie nad tym.

EDIT: Dopiero teraz doczytałem, że chodzi o bana, a nie o banana. <ściana> Ale post zostawię, bo według mnie to jest naprawdę dobry pomysł. ;)

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redakcja nie moglaby się choć trochę udzielać w innych tematach na forum forum poza swoimi wątkami oraz tymi dotyczącymi CDA?

Czy z okazji premiery Dukem Nukem Forever jest szansa bardziej oldschoolowy numer? Albo chociaż więcej publicystyki o grach z lat 98-03?

Zrealizujecie choć część tego co zapowiadaliście, że "gdy wyjdzie DN: Forever to....". Niesportowo byłoby się teraz wycofać, prawda? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: A kto im każe się udzielać w ogóle? Robią to z własnej woli i za darmo, a jeszcze wykorzystują swój drogocenny transfer na gadanie z różnymi typami, ryzykując przy tym:

- utratę zdolności pisania poprawnie po polsku

- zawał

- nabawienie się psychozy depresyjno-maniakalnej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redakcja nie moglaby się choć trochę udzielać w innych tematach na forum forum poza swoimi wątkami oraz tymi dotyczącymi CDA?

Obecnosc i aktywnosc kazdego z nas na tym forum jest dobrowolna. A majac do wyboru prace i forum- wybieramy prace, majac czas wolny i forum - staramy sie to jakos dzielic. Ale nie oczekuj, ze poswiece caly swoj wolny czas na udzielanie sie w roznych watkach. Sorry.

Staram sie ale chce miec jeszcze WLASNE zycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Wiesz Smugg własne życie nie jest takie kolorowe jak mogłoby się wydawać . Czasem się marudzi jak to by się chciało cały dzień w łóżku przeleżeć zaś jednak gdy w łóżku się leży chce sie mieć pracę ;) Ja osobiście chciałbym mieć zawód który pochłaniał by moje życie w 80 % , z którego byłbym zadowolony a każdy dzień stawałby się wyjątkowy . Prawdopodobnie piszę te słowa ze względu na ostatnio częste oglądanie ,, Z Archiwum X ,, i pracy agenta Muldera w FBI , a może jednak coś w tym jest . . .

2.

Przepraszam że tutaj to piszę , jednak 90 % młodzieży czyta wiadomości do smugglera , i chciałbym przekazać osobie która dokleiła mi kartkę z napisem ,, kopnij mnie ,, do pleców zostanie automatycznie odnaleziona i zniszczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, odpowiesz na moje pytanie :) ?

Czy jak 2 tygodnie przed wydaniem poprzedniego numeru wysłałem wam na maila zdjęcia do ,,CDA w dobrych rękach" to mam jeszcze szansę pojawić się w przyszłych numerach ?

Tak, bo jest ich duzo i kolejka jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Smuggler,

zauwazylem ze ty np.: na Markolf.pl zle o PLAY'u piszesz. Ja osobiscie cztyam tylko CD-Action, ale czy ty sadzisz ze to jest dobrze taki "bashing" u konkurencji. Rozumiem ze to jest konkurencja, ale nie powino byc fair play?

Pozdrawiam,

Legio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako ,że mam 15 lat to nie miałem do czynienia z pierwszymi numerami CDA ,więc mam pytanie takie trochę dziwne. Czy np. pierwszy numer Cd-Action miał taki sam rodzaj papieru jak współczesne numery tzn. czy była taka faktura papieru i czy CDA miało takie same wymiary (szerokość itp.) ? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Smuggler,

zauwazylem ze ty np.: na Markolf.pl zle o PLAY'u piszesz. Ja osobiscie cztyam tylko CD-Action, ale czy ty sadzisz ze to jest dobrze taki "bashing" u konkurencji. Rozumiem ze to jest konkurencja, ale nie powino byc fair play?

Pozdrawiam,

Legio

Nie pisze zle o Playu. Czasem tam sobie z konkurencja docinamy, ale markolf to taki neutralny teren. Znam kilku ludzi z Playa, konkurencje cenie i szanuje. A jesli napisze, ze np. mamy wiecej strony czy lepsze w danym miesiacu pelniaki, to chyba nie jest to obraza zadna...?

Jest jakiś soundtrack growy który sobie chętnie słuchasz/wracasz do niego? Ewentualnie jakiś kompozytor muzyki growej, którego sobie cenisz?

Ostatnio slucham muzyki do alana wake'a - zajebisty jest ten soundtrack. Z kompozytorow 'growych' to jeremy soule, jesper kyd i nasz lokalny - Scorpik (Adam Skorupa), ktorego soundrtack do Wiedzmina bardzo cenie.

Witam. Jako ,że mam 15 lat to nie miałem do czynienia z pierwszymi numerami CDA ,więc mam pytanie takie trochę dziwne. Czy np. pierwszy numer Cd-Action miał taki sam rodzaj papieru jak współczesne numery tzn. czy była taka faktura papieru i czy CDA miało takie same wymiary (szerokość itp.) ? Pozdrawiam.

Wymiary mniej wiecej te same, ale papier grubszy (szczegolnie okladki).

Ja mam takie pytanie odnośnie numeru specjalnego czy będą go mogli nabyć zwykli kioskowi czytelnicy czy tylko ci którzy mają zakupioną prenumeratę?

Pozdrawiam

Kazdy, kto chce. :)

jak masz na imie

Kalasanty, kazdy to wie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest pytanie na takie rzeczy, może to nie od Ciebie zależy, lecz się zapytam...

Myśleliście kiedykolwiek o tym, by dawać w swoim magazynie jedną nowszą grę i jedną starszą - taki klasyk? Na pewno wielu graczy byłoby zadowolonych z takiego rozwiązania. Miło byłoby zobaczyć wśród pełniaków takie gry jak m.in. Heroes , Baldur's Gate czy Diablo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wielu graczy byłoby zadowolonych z takiego rozwiązania. Miło byłoby zobaczyć wśród pełniaków takie gry jak m.in. Diablo.

Jeśli dobrze mi się wydaje, to Blizzard nie daje pozwolenia na dodawanie jego gier do pism komputerowych, tak samo jak EA. Zresztą nawet jakby, cena byłaby kolosalna.

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze mi się wydaje, to Blizzard nie daje pozwolenia na dodawanie jego gier do pism komputerowych, tak samo jak EA. Zresztą nawet jakby, cena byłaby kolosalna.

Jesli to co mowisz jest prawda, to CDA ma chyba wujka w Blizzardzie :). No bo jak siegniesz pamiecia kilka lat wstecz, to zorientujesz sie, że w 100tnym numerze dali wlasnie Warcraft II Bnet Edition ;] Tak wiec nigdy nie mow nigdy :)

Edytowano przez Tubelectric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...