Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Co po Afryce z zagranicznych wypraw :tongue:

Wspomnienia... i chec zeby tam jeszcze wrocic, bo naprawde jest do czego.

Byłeś już w Japonii? Chciałbyś/mógłbyś pojechać?

Nie bylem i chce. Ale zakapuje Qn'ika, ze on sie tam wkrotce wybiera, szczesciarz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia... i chec zeby tam jeszcze wrocic, bo naprawde jest do czego.

O, to ciekawe. A co cie tam tak ujęło? :happy: Przestrzeń, krajobrazy, ludzie, jedzenie :tongue: czy wszystko po trochu? Bo kolega był w Afryce jakiś rok temu i jak go zapytałem o wrażenia to mówił, że woli Tokyo :laugh:

Edytowano przez Pierre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia... i chec zeby tam jeszcze wrocic, bo naprawde jest do czego.

O, to ciekawe. A co cie tam tak ujęło? :happy: Przestrzeń, krajobrazy, ludzie, jedzenie :tongue: czy wszystko po trochu?

Wszystko po trochu i swiadomosc, ze jestem jak koles, ktory dotarl do brzegu oceanu, wszedl do wody po kolana i wrocil, mowiac "widzialem ocean". A ja bym chcial dac w niego nura i zobaczyc co jest za horyzontem.

Po prostu wszystko jest inne - moze poza jedzeniem, bo to akurat calkiem europejskie. Ale powietrze, zapach sawanny o swiecie, przestrzen...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przeszukałem temat i dowiedziałem się, że lubisz fantsy, ale o ,,Pana Lodowego Ogrodu`` nie było nic :happy: Więc czytałeś go może?? Mnie osobiście bardzo się podoba. A co do Japonii...dlaczego chciałbyś tam pojechać?? Masz jakiś szczególny powód, czy chciałbyś ot tak-pozwiedzać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Obecny rok zapowiada się naprawdę fantastycznie;) Duke wraca na PC i to być może w wielkim stylu;) Arnold Schwarzenegger wraca do kina!!:) Lepiej być nie może jak dla mnie (Wielkiego fana owego pana) A jest Smugglerze coś co w tym roku sprawiło (bądź zapowiedź czegoś ) że na twojej twarzy pojawił się radosny uśmiech?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przeszukałem temat i dowiedziałem się, że lubisz fantsy, ale o ,,Pana Lodowego Ogrodu``

Nie czytalem, nie zna.

A co do Japonii...dlaczego chciałbyś tam pojechać?? Masz jakiś szczególny powód, czy chciałbyś ot tak-pozwiedzać??

1. Lubie Japonie.

2. Lubie tam byc, gdzie mnie nie bylo.

3. Lubie tam byc, gdzie jest zupelnie inaczej niz u nas.

Wystarczy?

Witam;)

Obecny rok zapowiada się naprawdę fantastycznie;) Duke wraca na PC i to być może w wielkim stylu;) Arnold Schwarzenegger wraca do kina!!:) Lepiej być nie może jak dla mnie (Wielkiego fana owego pana) A jest Smugglerze coś co w tym roku sprawiło (bądź zapowiedź czegoś ) że na twojej twarzy pojawił się radosny uśmiech?

Wiedzmin 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie..Hmm... Dziwne pytanie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś,jak to by było gdybyś miał niższy iloraz inteligencji,od tego,który obecnie posiadasz??Od razu mówię:nie chodzi mi o "Głupi" tylko jakbyś rozumiał....mniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyy Smugg który był wierny od wielu lat pecetom teraz kupił konsole :DI został homo nie wiadomo :D Dobra jestem zdecydowanie za młody by Cię krytykować więc na kolanach przepraszam ,a teraz pytania. [a w tle słychać - uuuuuuuuuuu]

1. Ile osób było zszokowanych (w redakcji) na wieść że kupiłeś konsole ??

2. Gdy już masz nową platformę do grania to co Twoim zdaniem jest lepsze Komp czy konsola ??

3. Czy dostaniemy wiele fotek z Afryki wraz z nowym CDA???

4. Czy grałeś kiedykolwiek w Cs'a ???

Dobra wystarczy ,pozdrawiam Cię miszczu Arrrr. :).

Edytowano przez Yayo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opaliłeś się chociaż na twoim voyage'u? :D

Nie, bo nie cierpie sie opalac, a gdybym chcial to duzo taniej by mi wyszlo pojsc do solarium.

A bo to trzeba się wylegiwać na słońcu, żeby się trochę opalić? :laugh:

Nie trzeba, ale mozna sie tez swiadomie przed sloncem chronic i ja to czynilem.

Yyyyyyy Smugg który był wierny od wielu lat pecetom teraz kupił konsole :DI został homo nie wiadomo :D Dobra jestem zdecydowanie za młody by Cię krytykować więc na kolanach przepraszam ,a teraz pytania. [a w tle słychać - uuuuuuuuuuu]

1. Ile osób było zszokowanych (w redakcji) na wieść że kupiłeś konsole ??

Nikt. Ze dwie sie LEKKO zdziwily.

2. Gdy już masz nową platformę do grania to co Twoim zdaniem jest lepsze Komp czy konsola ??

A kogo kochasz bardziej, mame czy tate?

3. Czy dostaniemy wiele fotek z Afryki wraz z nowym CDA???

Ani jednego, fotki beda dopiero w 04

4. Czy grałeś kiedykolwiek w Cs'a ???

Dawno temu...

Dobra wystarczy ,pozdrawiam Cię miszczu Arrrr. :).

Mam do ciebie..Hmm... Dziwne pytanie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś,jak to by było gdybyś miał niższy iloraz inteligencji,od tego,który obecnie posiadasz??Od razu mówię:nie chodzi mi o "Głupi" tylko jakbyś rozumiał....mniej?

Nie rozumiem... :rolleyes::laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o twoje zdjęcia, to używasz photoshopa do edycji czy jakiegoś innego programu?

Robisz tylko delikatny ,,makijaż" zdjęciom czy mocno przerabiasz?

I ostatnie pytanie, czy myślałeś kiedyś nad wydaniem takiego poradnika swojego jak robić dobre zdjęcia? Ostatnio stało się to bardzo popularne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie..Hmm... Dziwne pytanie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś,jak to by było gdybyś miał niższy iloraz inteligencji,od tego,który obecnie posiadasz??Od razu mówię:nie chodzi mi o "Głupi" tylko jakbyś rozumiał....mniej?

Nie rozumiem... :rolleyes::laugh:

Powiem tak:Jakim Głupcem,Mędrzec chciałby być? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko.

Czy w CD-action daliście kiedyś ocenę 0/10?

To pytanie przypomniał mi MR3 (grywalność 0/10XD)

Jestem dość nowym cz-actionowcem,więc mam tylko numery wszystkie od 04/10 i 2inne: 02/10 wraz z 05/09

Pozdrowienia dla redakcji i Smaczenej pizzy :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggie, czy wywiążesz się z umowy i pokażesz swoją twarz (w końcu Duke Nukem Forever ma premierę w maju!), czy się wywiniesz i wykombinujesz coś, żeby to obejść? A może pokażesz nam kartkę z napisem "moja twarz", albo inny niezbyt mądry żarcik? :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie..Hmm... Dziwne pytanie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś,jak to by było gdybyś miał niższy iloraz inteligencji,od tego,który obecnie posiadasz??Od razu mówię:nie chodzi mi o "Głupi" tylko jakbyś rozumiał....mniej?

Nie rozumiem... :rolleyes::laugh:

Powiem tak:Jakim Głupcem,Mędrzec chciałby być? :smile:

Zapytaj Medrca. :wink:

Jeśli chodzi o twoje zdjęcia, to używasz photoshopa do edycji czy jakiegoś innego programu?

Robisz tylko delikatny ,,makijaż" zdjęciom czy mocno przerabiasz?

I ostatnie pytanie, czy myślałeś kiedyś nad wydaniem takiego poradnika swojego jak robić dobre zdjęcia? Ostatnio stało się to bardzo popularne

Mam Photoshopa 7.0 sprzed 10 lat i lepszego mi naprawde nie trzeba. Czasem jade ostro, czasem lekko, nie ma reguly.

Poradnik - niech pisza fachowcy.

mam małe pytanko.

Czy w CD-action daliście kiedyś ocenę 0/10?

Raz nawet bylo -1/10 :)

Żałuj Smuggler, że skasowałeś Polsat. Dzisiaj grają tam "Ojca Chrzestnego" o 22:00!

Mam to na DVD. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu dni nurtuje mnie pytanie- czmu nie lubisz MMO? Czy nie lubisz też innych gier online(LoL, WoT, Battlefield)?

Jaki jest Twój powód(oprócz braku neta)? Uważasz że osoba spędzając nad grą więcej czasu będzie miała nad Tobą przewagę? Frustruje cię niekompetencja współgraczy? Inne(jakie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz nawet bylo -1/10 :)

Naprawdę?????

I w mym sercu wzrodziło się drugie pytanie :tongue: :

W logo cd-action jest dyskobol i rzucający nim gościu,tak?No,to czemu ten gostek stoi na tym dyskobolu?Czyli co,rzuca czymś, na czym stoi???

Figura niewykonalna???

Pozdrowienia dla redakcji

PS:smuggler może ty wiesz, jak dodawać jako podpis taką tabelkę (z tym,co lubie)?

jak np:Greebo4

Edytowano przez mintas11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logo cd-action jest dyskobol i rzucający nim gościu,tak?No,to czemu ten gostek stoi na tym dyskobolu?Czyli co,rzuca czymś, na czym stoi???

Figura niewykonalna???

Pewnie są dwa dyskobole, ale co ja tam wiem.

Od zawsze mieszkałeś we Wrocławiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...