Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Siema ponownie ! W ostatnim liście daba napisałeś na końcu, że jest parę decyzji, które podjąłeś za młodu a skutki są widoczne do dzisiaj, jakie to są decyzje ? Pytam z jednej strony aby uniknąć sam tych błędów we własnym życiu a z drugiej z ciekawości.

Pytasz jakie błędy popełnił? To pewne że miał dziecko po pijaku i musi płacić do teraz alimenty :tongue:

[smg] Jakie bledy? Np. wywalilem z tego forum kolesia, ktory byl glupkiem. Oj, bo popelnie ten sam blad drugi raz. 3 dni urlopu jako spozniony prezent pod choinke masz ode mnie. Mowilem, ze nie lubie jak mi sie grzebie w zyciu prywatnym? Zartow na ten temat - szczegolnie nedznych - tez nie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ponownie ! W ostatnim liście daba napisałeś na końcu, że jest parę decyzji, które podjąłeś za młodu a skutki są widoczne do dzisiaj, jakie to są decyzje ? Pytam z jednej strony aby uniknąć sam tych błędów we własnym życiu a z drugiej z ciekawości.

Pytasz jakie błędy popełnił? To pewne że miał dziecko po pijaku i musi płacić do teraz alimenty :tongue:

Jeśli to był żart to mało śmieszny :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FAQ wyczytałem że jesteś fanem kotora.Więc jak myślisz wyjdzie kotor3 , czy nie ma nadziejii?

Albo wyjdzie albo nie wyjdzie. Co zmieni co ja o tym mysle?

Podasz i dziesięć tytułów swojej ulubionej muzyki?

FAQ. Poza tym nie jestem ksiegowym, zeby wszystko ustawiac w slupki i je numerowac. Mam mnostwo ulubionej muzyki i naprawde nigdy nie zastanawialem sie, czy plyte X wole bardziej niz Y. Bo po co?

Kim jest Mateusz (Stefan)?

>>>Pewnie jakims facetem, no skad ja to moge wiedziec?!

Lubisz gry w średniowieczu?

<<<Lubie dobre gry, a gdzie sa osadzone to mi wisi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czytales cykle fantasy "Malazanska ksiega poleglych" Stevena Eriksona i/lub "Piesn lodu i ognia" George'a R.R. Martina? Jak bys je ocenil?

2. Kiedys, ladny kawalek czasu temu, wspomniales, ze kontakt twojej zony z grami zakonczyl sie na krotkiej obserwacji gry w Max Payne'a, po ktorym to, zaszokowana jego brutalnoscia, stwierdzila, ze gry są be. ;) Zmienilo sie cos w tej kwestii?

Edytowano przez Schabowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zawsze jesteś taki 'złośliwy'? :D

Bo bez złośliwości życie jest nudne. Smuggler odpowiadałby Ci "tak" albo "nie" na głupie pytania, a tak może powiedzieć więcej. No i nudno by było w gazetce CD-action nie poczytać o jakimś asie, który się ze Smuggler'em, albo innym redaktorem, o coś wykłóca.

Edytowano przez Takeru2009
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czytales cykle fantasy "Malazanska ksiega poleglych" Stevena Eriksona i/lub "Piesn lodu i ognia" George'a R.R. Martina? Jak bys je ocenil?

>>>Pamietam, ze te druga czytalem, ale jakie mialem wrazenia juz nie pamietam :)

2. Kiedys, ladny kawalek czasu temu, wspomniales, ze kontakt twojej zony z grami zakonczyl sie na krotkiej obserwacji gry w Max Payne'a, po ktorym to, zaszokowana jego brutalnoscia, stwierdzila, ze gry są be. ;) Zmienilo sie cos w tej kwestii?

>>>"Czy to musi grac tak glosno"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu pytanie ode mnie:

Czy nigdy jacyś pseudofani nie szukali cię w redakcji ,lub koło redakcji ,bądż ogólnie we wrocławiu?

Jak byś zareagował gdyby ktoś (jakimś cudem) zamieścił w necie twoje prawdziwe imie i nazwisko?

edit:

Rozumiem i szanuje to, że nie chcesz się ujawnić, zważywszy też na to, że to TY odpowiadasz i bluzgasz ludzi AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań min.

Lubisz psy?

>>>WOle koty

Wolisz Gothica III czy Risena?

<<<Ani jedej, ani drugiej

Masz komórke?Jak tak to jaki model?

>>>Sluzbowa Nokia

Twoja ulubiona gra ze skradanek?

>>>Nie mam ulubionej,

Cześć Smuggler.

Mam 2 pytania do ciebie :D:

1.Czy masz kupioną licencję na WinRARa.

>>>W domu nie

2.Choinke miałeś/masz żywą czy sztuczną?

>>>W tym roku po raz pierwszy od wielu lat - sztuczna. Nie mialem czasu rozejrzec sie za naturalna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airfix Dogfighter

Luv the gam 4 eva!!

Smuggler, czy to naprawde ty, czy tylko kolejna podróbka? Bo już były fora na których były podróby, mam nadzieję że mnie nie oszukacie na forum CDA...

No serio niedługo będzie że Smuggler jest jak Święty Mikołaj, glupsi w niego wierzą, nikt nie widział, inni przestali szukać i mówią, że nie ma, a inni podrabiają, dzieci na kolana itd.

TYlko że nie wyobrażam sobie ciebie jako grubasa z białą brodą, stary dobry Mikuś nigdy by nie miotał słownymi "rózgami" w dzieci na AR.

Kominek jest wg mnie nudny, tylko mnie rozśmieszył "krawężnik" w gta...

Dobra, to moje pytania:

Jaesteś prawdziwy?

Jeśli to będzie "nie", to nie odpowiadaj na inne, bo to tak jakby zaczepić pierwszą lepszą babcię na przystanku i wypytywać o żywot

Czy cała redakcja wie, kim jesteś, czy nawet oni nie wiedzą?

Czy twoja żona wie, że jesteś taki poszukiwany? Nie boisz się, że cię wyda?

Co myslisz o okładkach CDA? Uwazasz, że są trafione, czy lekko nudnawe?

Piszesz teraz z domu czy redakcji?

@down:

pisze pan sobie w temacie pytań do Smuga, a takie coś to raczej na PW ;]

A FAQ czytałem. I ja się wcale nie pytałem, kim on jest, ani czy istnieje. Z tym "mikołajem" to był żarcik.

SMG, zgadzasz się z "Bobem"? Bo coś mi tu zalatuje, że kolega chce komuś dogryźć.

Edytowano przez MacTavish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zajawka na "czy Smuggler istnieje naprawdę" oraz "Kim jest Smuggler" już trochę... zelżała... Ale niech mnie cholera, zawsze się trafi kolejny... nie wiem jak takiego nazwać... no, kolejny, który musi na nowo wyskoczyć jak Filip z konopii...

weź sobie FAQ kolego poczytaj :/ -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie należy do tych najgłupszych ale... tobie też tak niszczą ( brudzą, żółkną)się strony w książkach Kinga?:D:unsure: Wiem, że czas płynie, ale ja naprawde o nie dbam. Miałem jeszcze jakieś mądrzejsze pytanie ale musialem jak na złość zapomnieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...