Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Jeeeeeeezu!

Taa, ulubione zawołanie ateistów. Jeśli nie, to grzeszny z ciebie człowiek, ale nie mnie to osądzać. :)

powtażasz się smugg a jak z kimś sobie nie radzisz to twoim zdaniem jest to prowokacja spoko luuuzik!

[ortografia=off]

Akurat Smugg sobie z tobą poradził w stu procentach. Zobacz w słowniku PWN, co to jest prowokacja, to pogadamy.

Kupiłem dziś Action Redaction i szok! Większość działu była poświęcona dabowi i ogólnej krytyce jego osoby:/ No nieźle się spisałeś smugg wraz ze swymi pinglażami!!!

Akurat ten, kto nosi okulary może np. grać w WoWa 18 godzin dziennie i ostatnią książką jaką przeczytał była "Akademia Pana Kleksa". Jeśli ktoś złamał nogę, to znaczy niedojda, kręgosłup - pijak i pewnie wypadek samochodowy miał. Nos - bokser itp. itd.

Stawiam euro za rodzynki że 90% z nadesłanych listów popierało daba no ale ty oczywiście wybrałeś te 10% czyli:Zero zabawy zero luzu tyyyyylko durna/e bajuchy o Wicherach i nauka!

Powiem tylko, że gram w Roma(co widać w profilu Xfire). W mojej gildii jest nauczycielka fizyki i biologii. Mogę się założyć, że jest bardziej wyluzowana niż ty.

Jeśli się uczysz, nie znaczy, że nie masz czasu na zabawę. To tak, jakbyś powiedział, że Ghost jako admin CDA to nie ma czasu na gry tylko bez przerwy coś tam gmera w sieci. Tymczasem sam przyznaje, że gra. Nie oceniaj książki po okładce(no... niezbyt trafna uwaga co do ciebie:))

Tak przy okazji zauważyłem że jak używasz wulgaryzmów to tylko po to by się popisać przed czytelnikami(że jesteś fajny,zabawny itp.) ale ja cię znam 9 lat(tak! dokładnie od 2000 czytam CDA) i zdemaskowałem cię. Robisz to by zatuszować swoje zramolenie, starość i uwielbienie dla kujoństwa nauki itp.

Kujoństwo nauki - ciekawy termin. A to, że nie masz pojęcia między kim były wojny punickie to już twoja sprawa. Smuggler używa wulgaryzmów taaaak często, że całe AR musi być wygwiazdkowane normalnie. Do tego jest taki zramolały, że dr Mr. Jedi musi mu klawisze na klawiaturze naciskać(no bo w końcu po co przyszedł? :)) :D

Ale tak na serio czemu nie pokazałeś tych wielu listów popierających daba które do ciebie przyszły tylko dałeś te od moli? A dlatego bo to by cię zbiło z tropu i pokazało że Smuggler został pokonany własną bronią. drugim argumentem jest to że próbujecie po prostu przekabacić innych czytelników do zajmowania się tymi waszymi frajerskimi bzdurami.

Jak mi pokażesz mola, który umie pisać, to ci dam dychę. A ty to masz rentgen + teleskop w oczach, że widzisz jakie listy na monitorze w redakcji się wyświetlają? Gdyby były takie w miarę sensowne(sensowność to nie rzygowiny składające się w proste słowa, drogi Sariussie, [dlatego nie ma tam twojego]) listy popierające daba, to Smugg by je po prostu dał i albo wyśmiał, jeżeli byłyby mniej sensowne, albo wskazał swoje racje.

Spoko smugg! Każdy kto cię pokona albo wyrazi inne poglądy niż ty i kujon team to tylko "prowokacja".

ps3. sorry za błędy(jeśli są) ale miałem malo czasu na napisanie tego

Osoba, która chce mieć dobre wyniki w nauce, bo chce mieć dobrą pracę w przyszłości to kujon? Nie rozumiem tego. "Wyhulaj się teraz, kto by się przejmował przyszłością!"="Jedz hamburgery teraz, co z tego, że będziesz otyły, ważne, że dobrze zjesz!". Pierwsze, z chęcią byś zrobił, drugiego nie, dlaczego?

Poza tym, to, że się spieszysz, nie upoważnia cie do robienia błędów.

Smugg:

Czy kiedyś się zdarzyło, że ktoś zgadł twoje nazwisko, ale specjalnie wprowadziłeś go w błąd?

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie w końcu zamiast tych lip z 2007 - 2009 r dajcie klasyka mario , doom2 hehe

Trzeci post w tym klimacie i polecisz z forum. Nie zartuje.

Czy dodatek King's Bounty:Wojownicza Księżniczka (a moze rozszerzenie) potrzebuje "podstawki" aby zadziałał?

Nie, to samodzielna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... panowie(i panie zapewne) czy ktoś może mi powiedzieć co się stało z tym społeczeństwem(mam na myśli młode społeczeństwo bo z takim się spotykam w szkole)?

Mianowicie mam na myśli poruszaną już tu nie raz kwestię czytania książek(chyba nawet się wątek odnośnie tego toczy to się wpasuje). Dlaczego kiedy w szkole na przerwie zacząłem czytać ebooka na PSP, a dokładnie "Cmentarz dla Zwierząt" :wub: (dzięki za polecenie Smugg) to zaraz poleciały pod moim adresem teksty typu "poje**ny" itp.? Tylko 1, podkreślam JEDNA osoba z 31 stwierdziła, że to fajnie. Przeraża mnie to. Musiałem się zwierzyć;) Czy tak jest wszędzie? Czy po prostu moja szkoła (o nie najlepszej opinii) jest taka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... panowie(i panie zapewne) czy ktoś może mi powiedzieć co się stało z tym społeczeństwem(mam na myśli młode społeczeństwo bo z takim się spotykam w szkole)?

Mianowicie mam na myśli poruszaną już tu nie raz kwestię czytania książek(chyba nawet się wątek odnośnie tego toczy to się wpasuje). Dlaczego kiedy w szkole na przerwie zacząłem czytać ebooka na PSP, a dokładnie "Cmentarz dla Zwierząt" :wub: (dzięki za polecenie Smugg) to zaraz poleciały pod moim adresem teksty typu "poje**ny" itp.? Tylko 1, podkreślam JEDNA osoba z 31 stwierdziła, że to fajnie. Przeraża mnie to. Musiałem się zwierzyć;) Czy tak jest wszędzie? Czy po prostu moja szkoła (o nie najlepszej opinii) jest taka?

Ja miałem identyczie z moim starym, dobrym SE k660i. A nie wspomnę o tym, że kiedy przyniosłem zwykłą (papierową) książkę do szkoły i chciałem poczyta na przerwie, to tworzyły się wycieczki do "Tego, Który Czyta Książki Na Przerwach". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią papierową książkę(oczywiście oprócz lektur i podręczników:)) do szkoły przyniosłem 5 lat temu i zostałem do tego skutecznie zniechęcony. Ale ze względu na jakość tej książki("Cmentarz dla...") postanowiłem zrobić remake mojego hitu;) sprzed pięciu lat w formie elektronicznej(na moim wspaniałym różowym:\ PSP) i wyszło jak wyszło. Niepochlebne opinie nieprofesjonalnych recenzentów i zupełnie inna jednego profesjonalnego. W wyniku tego zrezygnowałem z czytania na przerwach. Ale w innych miejscach(przystanek, autobus) nie zamierzam zaprzestać wydawania remake-u w taniej serii. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi mimo iż straszne brednie wypisałem o tym całym wydawaniu i recenzentach... A swoją drogą co wolicie, w szczególności ty, Smuggler bo to twoje forum, ebooka czy zwyczajną książkę? Bo moi rodziciele na przykład zupełnie nie mogą się przestawić a ja nie mam z tym problemu(różnica pokoleń pewnie to powoduje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę książkę, od patrzenia na wszelakie monitory/ekraniki po jakimś czasie bolą mnie oczy :happy:

No fakt. To nie jest najzdrowsze i najwygodniejsze.

A tak przy okazji, co myślicie(myślisz Smuggler) o Audiobookach? Bo ja jakoś nie mogę się do nich przekonać. To jednak nie to samo wg. mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie to strasznie. Może wydać Ci się głupie, ale muszę spytać: Ile znaków wchodzi na jedną stronę CDA :laugh: Traktuj to pytanie na poważnie

Pytanie - na strone Z CZYM. Bo np. na stronie zapowiedzi na pewno mniej znakow jest niz na stronie AR.

Ale zeby ci odpowiedziec - przecietna strona recenzji zawiera 4000-4600 znakow. Zwykle blizej 4600 niz 4000.

Typowa strona AR - jakies 7-8000 (zalezy ile grafik marka jest).

Ostatnią papierową książkę(oczywiście oprócz lektur i podręczników:)) do szkoły przyniosłem 5 lat temu i zostałem do tego skutecznie zniechęcony. Ale ze względu na jakość tej książki("Cmentarz dla...") postanowiłem zrobić remake mojego hitu;) sprzed pięciu lat w formie elektronicznej(na moim wspaniałym różowym:\ PSP) i wyszło jak wyszło. Niepochlebne opinie nieprofesjonalnych recenzentów i zupełnie inna jednego profesjonalnego. W wyniku tego zrezygnowałem z czytania na przerwach. Ale w innych miejscach(przystanek, autobus) nie zamierzam zaprzestać wydawania remake-u w taniej serii. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi mimo iż straszne brednie wypisałem o tym całym wydawaniu i recenzentach... A swoją drogą co wolicie, w szczególności ty, Smuggler bo to twoje forum, ebooka czy zwyczajną książkę? Bo moi rodziciele na przykład zupełnie nie mogą się przestawić a ja nie mam z tym problemu(różnica pokoleń pewnie to powoduje).

Ebook to ZUO konieczne, zdecydowanie wole zwykla ksiazke. Moze jak kiedys wprowadza te czytniki typu Kindle, to wtedy np. na wakacje prosciej bedzie zabrac tota i pare grubych tomow jako e-ksiazki niz dzwigac pare kg tomow, ale poki co - papier rzadzi.

Ja osobiście wolę książkę, od patrzenia na wszelakie monitory/ekraniki po jakimś czasie bolą mnie oczy :happy:

No fakt. To nie jest najzdrowsze i najwygodniejsze.

A tak przy okazji, co myślicie(myślisz Smuggler) o Audiobookach? Bo ja jakoś nie mogę się do nich przekonać. To jednak nie to samo wg. mnie.

dobre na jazde samochodem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Mogę ci zadać takie pytanko? Jeździłeś kiedyś Polonezem?

Tak ale tak starym (nie byl moj...) ze w pol roku potem wypadl mu silnik... bo podwozie bylo tak przegnite, ze nie utrzymalo. I czyms takim jechalem zima po bezdrozach (podroz sluzbowa). Brrr. Do dzis pamietam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką książkę S.Kinga poleciłbyś mi jak przeczytam "Cmentarz..."(tylko coś takiego żeby moje słabe nerwy i obwody zasypiające nie eksplodowały)?

To juz tyle razy walkowalismy... "Firestarter" aka "Podpalaczka" - podobny klimat choc bez "demonicznych" interwencji, tym razem sily parapsychiczne w ataku.

Skoro było już po Poldku...

Zdałeś za pierwszym razem na prawko*? :P

*jazdy, oczywiście ;)

Ku wlasnemu zdumieniu, jako jedyny z grupy - za pierwszym razem. Mysle, ze glownie dlatego, ze oblal poprzednich 9, a ja bylem ostatni i nie chcial miec 10/10. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - na strone Z CZYM. Bo np. na stronie zapowiedzi na pewno mniej znakow jest niz na stronie AR.

Ale zeby ci odpowiedziec - przecietna strona recenzji zawiera 4000-4600 znakow. Zwykle blizej 4600 niz 4000.

Typowa strona AR - jakies 7-8000 (zalezy ile grafik marka jest).

A jest jakaś statystyka, ile znaków jest w CAŁYM CDA? Może prowadzicie coś takiego, a mi nie chce się liczyć :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - na strone Z CZYM. Bo np. na stronie zapowiedzi na pewno mniej znakow jest niz na stronie AR.

Ale zeby ci odpowiedziec - przecietna strona recenzji zawiera 4000-4600 znakow. Zwykle blizej 4600 niz 4000.

Typowa strona AR - jakies 7-8000 (zalezy ile grafik marka jest).

A jest jakaś statystyka, ile znaków jest w CAŁYM CDA? Może prowadzicie coś takiego, a mi nie chce się liczyć :tongue:

Nie, nikogo takie statystyki nie interesuja ale mozna zalozyc dla uproszczenia, ze 100 stron redakcyjnych x 5000 znakow = 500 Kb tekstu. W realu moze byc z 10% w te czy wewte, ale mozna przyjac, ze jest 0,5 Mb tekstu w numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...