Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mówisz smuggler, że lubisz Regisa ponieważ się nie wymądrza ? i ty się nie wymadrzaj to i ciebie ludzie będę bardziej szanować. Ty to jesteś bardziej podobny do Gerlata ( tylko w połowie, gdyż raczej nigdy nie słyszałem żebyś był marudny ) chodzi mi o to, że kawał z ciebieteż kawał fajnego sukinsyna, lecz dość tych komplementów, prawda ? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Aerosmith i Deep Purple? Jaka płyte Pink Floyd byś polecał na zaznajomienie się z ich muzyką?

Aerosmith lubie, choc nigdy nie bylem ich wielkim fanem.

Deep Purple to dla mnie klasyka, "Smoke in the Water", "Child in Time", czy "Highway Star" to fundamenty mojego rockowego wyksztalcenia. Zawsze - gdy bylem mlody - marzylem, by sobie kupic "Made in Japan" (plyte, a dokladniej dwuplytowy album koncertowy) ale nigdy nie udalo mi sie tego marzenia spelnic. Druga taka plyta byl trojplytkow Yes-songs zespolu Yes.

Co moge polecic PF? Kurde, ciezko cos doradzic. Ale jesli po "Dark Side of the Moon", "Wish you were here" oraz "The Wall" nie poczujesz bluesa, to juz nie poczujesz.

Kazda z tych plyt jest zupelnie inna. Dark - to pozegnanie czasow psychodelii, Wish jest nostalgiczna - chlopaki dojrzewaja, a The Wall to ich szczyt kariery i mozliwosci.

Wiec w sumie THe Wall. Polecam film Alana Parkera o tym samym tytule, bedacy jakby filmem-teledyskiem tej plyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :) Dark side of moon teraz sobie słucham i niezłe. Swoją drogą to Deep Purple pozytywnie nakręciło mnie na rocka i jestem za to wdzięczny temu zespołowi, bo wcześniej nie wiedziałem ile tracę olewając gatunek.

To teraz pytanie: Jak Ci się podobają Popowice jako osiedle? (Z góry zakładam, że byłeś, bo jesteś wrocławianinem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zadajecie pytania do Smugglera.... BO TO JEST DR.HOUSE! uf....

Smuggler- jakbys mial byc nie redaktorem CDA tylko kims innym to kim?

Co sądzisz o Aerosmith i Deep Purple? Jaka płyte Pink Floyd byś polecał na zaznajomienie się z ich muzyką?

Aerosmith lubie, choc nigdy nie bylem ich wielkim fanem.

Deep Purple to dla mnie klasyka, "Smoke in the Water", "Child in Time", czy "Highway Star" to fundamenty mojego rockowego wyksztalcenia. Zawsze - gdy bylem mlody - marzylem, by sobie kupic "Made in Japan" (plyte, a dokladniej dwuplytowy album koncertowy) ale nigdy nie udalo mi sie tego marzenia spelnic. Druga taka plyta byl trojplytkow Yes-songs zespolu Yes.

Co moge polecic PF? Kurde, ciezko cos doradzic. Ale jesli po "Dark Side of the Moon", "Wish you were here" oraz "The Wall" nie poczujesz bluesa, to juz nie poczujesz.

Kazda z tych plyt jest zupelnie inna. Dark - to pozegnanie czasow psychodelii, Wish jest nostalgiczna - chlopaki dojrzewaja, a The Wall to ich szczyt kariery i mozliwosci.

Wiec w sumie THe Wall. Polecam film Alana Parkera o tym samym tytule, bedacy jakby filmem-teledyskiem tej plyty.

Moze Ty mi powiesz Smugg bo widac , ze sie znasz :] Byla taka ladna piosenka PFloydow , nie pamietam tytulu. Teledysk byl z takimi kolami , balonami chyba , niepamietam dokladnie. Wiesz o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie możesz spełnić tego marzenia o "made in japan"? http://allegro.pl/item814512810_deep_purpl...a_promocja.html

Czy to nie jest ta płyta? :)

(Jeśli nie to przepraszam).

Mowilem o winylu :) Poza tym dzis to juz nie to samo co kiedys, jak dzis sobie kupie rowerek to nie bede sie tak cieszyl jak wtedy, gdy mialbym 10 lat. :)

To teraz pytanie: Jak Ci się podobają Popowice jako osiedle? (Z góry zakładam, że byłeś, bo jesteś wrocławianinem)

Czy ja wiem? Osiedle to osiedle, bywaja ladniejsze i brzydsze :)

Smoke on* the water.

Naturalnie, moj blad :):icon_redface:

Smuglerze.

Wolisz ciężką i wyczerpującą prace za duże pieniądze czy spokojną i przyjemną za małe? :]

Wole spokojna i przyjemna za duze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smugglerze.

Ostatnio po przeczytaniu CDA stwierdziłem,że warto zakupić UT III za jedynie 30 zł.Wybrałm się do miasta...w żadnym sklepie nie mogłem znaleźć Unreala.Zdenerwowałem się,ponieważ w został jedyny sklep w mieście,który mógł posiadać tę grę...Był UT tylko uwaga:JAK MÓGŁ KOSZTOWAĆ 139,99????????????? :krecka_dostal::/:/:/

To było wielkie rozczarowanie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mistrzu!

Jak to jest być jednym z najstarszych w redakcji? Możesz skonsultować się swoim udomowionym mamutem :D

Czy inni w redakcji podchodzą do Ciebie z szacunkiem, tak jak ja?

Czy kiedykolwiek zobaczymy twoją twarz i poznamy imię (chociaż mam pewną teorię co do twojej tożsamości - ty i mr.Jedi to jedna osoba :P)?

Jaka jest twoja ulubiona gierka?

Jesteś zaobrączkowany, tzn. żonaty?

Na razie to tyle pozdro SMG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mistrzu!

Jak to jest być jednym z najstarszych w redakcji? Możesz skonsultować się swoim udomowionym mamutem :D

A jak to jest byc jednym z najglupszych w klasie? :tongue:

Czy inni w redakcji podchodzą do Ciebie z szacunkiem, tak jak ja?

>>>Nie na szczescie wyrazaja sie z MNIEJSZYM "szacunkiem" :)

Czy kiedykolwiek zobaczymy twoją twarz i poznamy imię (chociaż mam pewną teorię co do twojej tożsamości - ty i mr.Jedi to jedna osoba :P)?

>>>Zaproszam na swoj pogrzeb. A i wtedy zapisze w testamencie zeby trumna byla zamknieta :)

Jaka jest twoja ulubiona gierka?

>>>Chór wujów.

Jesteś zaobrączkowany, tzn. żonaty?

>>>Nie, jestem gejem.

Czy o godzinie 20:44 jesteś jeszcze w pracy? :P Z tego co widzę, byłeś o tej porze dostępny na forum, a że w domu nie masz (nie miałeś?) Internetu... Kafejka? ;)

Raby boskie, od roku ponad powtarzam, ze rodzinka mnie w koncu przymusila do zalozenia Internetu, a wy ciagle swoje... :klnie::krecka_dostal::rozpacz::wallbash:

PS. Wlasnie skonczylem ogladac House'a, wiec byc moze podswiadomie przejalem jego sposob bycia i odpowiadania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House był super, w sumie jak zawsze ;) Motyw aby zrobić imprezę u Wilsona bomba.

A tak poza tym ile masz słoików do swojego lustra:D - jakieś uniwersalne szkła, czy głównie stałki??

Chwała ci za to smugglerze, że napisałeś o m42 - bardzo mi to ułatwia życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole spokojna i przyjemna za duze :)

No, czyli z tego co napisałeś wynika, że wybrałeś właśnie taką pracę, jakiej nie lubisz :tongue:

>>>Nie, jestem gejem.

Przyznał się, przyznał się!

Antyfani przez rok nie dadzą Ci spokoju. Tak jak to, że zarabiasz 34 tysiące albo masz 58 (?) lat :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House był super, w sumie jak zawsze ;) Motyw aby zrobić imprezę u Wilsona bomba.

A tak poza tym ile masz słoików do swojego lustra:D - jakieś uniwersalne szkła, czy głównie stałki??

W sumie to nawet nie wiem ile... mam 1 spacerzooma (b. dobry i kur... drogi 24-70), 3 stalki (uniwersalna 50-tka, portretowa 85 (droooga), 100-tke macro) i tele 100-300 (drogi kiedy kupowalem, teraz drogi jak nieszczescie), do tego kit, pare M-42. Brakuje mi jeszcze szerokiego kata, moze fiszajki, i czegos typowo reporterskiego (50-150 czy 70-200) no ale ja sobie powoltku te szkla dokupuje, sie nie spieszy, to jest inwestycja rozlozna na lata.

Wole spokojna i przyjemna za duze :)

No, czyli z tego co napisałeś wynika, że wybrałeś właśnie taką pracę, jakiej nie lubisz :tongue:

>>>Poniekad. Pieniadze sa niezle (szczegolnie gdy np. ktos pracuje w budzetowce i bierze z 1300 na reke - wtedy nie mam pytan, doceniam ile zarabiam) ale nie powalajace (kredyt na mieszkanko trza bylo wziac... i to spory). Nerwowka jest ale tez nie taka, zeby miec zawal po paru latach albo byc wypalona kukla. W sumie nie narzekam, dobra praca. :)

>>>Nie, jestem gejem.

Przyznał się, przyznał się!

Antyfani przez rok nie dadzą Ci spokoju. Tak jak to, że zarabiasz 34 tysiące albo masz 58 (?) lat :laugh:

Przyznał się, przyznał się!

Antyfani przez rok nie dadzą Ci spokoju. Tak jak to, że zarabiasz 34 tysiące albo masz 58 (?) lat :laugh:

Ale to wszystko prawda. :)

...No dobra, nie mam 58 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Housa. Uważam że twój i jego charakter jest taki sam :D Czytając twoje odpowiedzi w AR wiele razy przed oczami stawał mi doktorek :P Zabawne odpowiedzi i polew z głupich pytań :P Czy także sądzisz że masz coś z Housa? :P Bierzesz go jako autorytet? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...