Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smugg mam taką proźbe. dał byś mi ostrzerzenie?

Ojacieee, master! Masz jakiś kompleks? To poproś mamę niech Ci wkroi w du**ko przedłużaczem i przestań ludziom zawracać gitarę, bo Smugg ma z pewnością wiele ważniejszych rzeczy (również dla nas - czyt. robienie CDA), na które mógłby przeznaczyć ten czas...

Widziałeś ten filmik?

Garfield style!

Garfield na żywo - nic dodać, nic ująć :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja ulubiona gra na amigę, Smugg ?

I tu mnie zagiales...

Pomyslmy

Byla taka gra, gdzie trzeba bylo przeprowadzic druzyne amerykanskich marines, po katastrofie smiglowca, przez tereny kontrolowane przez Vietcong - prosta strategia, troszke minigierek, odrobinka dialogow no i muuuuzyyyyka. Tytul jak na zlosc wlasnie mi wylecial z pamieci :/. "Lost"? Jakos tak.

Historyline 1914-18 - turowa b. fajna strategia.

Takie cos, co przypominalo Laser Suquad i UFO: Enemy unknown, grupa najemnikow, akcja w turach (nie Jagged Alliance).

Pare platformerow (cos z Frog w tytule...)

No duzo tego bylo, tylko sobie musze przypomniec. :)

AAAAAAAAAAAAA!

Ale ta NAJ NAJ NAJ ukochansza to naturalnie WINGS! B. zrecznosciowy symulator walki mysliwcow z I wojny, z fabula laczaca kolejne epizody. Alez lubilem w to grac... I walki powietrzne i ataki na cele naziemne itd. Niektore misje w izometrii i grafice rysowanej, wiekszosc w 3D (wektory z grubsza cieniowane teksturami). Do dzis pamietam, ze jak nurkowalem i widzialem rosnaca na ziemi kapuste, to byl ostatni czas zeby ostro sciagnac drazek sterowy na siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Jesli zalezy ci by dostac ostrzezenie czy bana to po prostu powiedz wprost.

Co się tak gorączkujesz?Twoja odpowiedź była co najmniej "..."Ja po prostu zadałem pytanie,a ty się rzucasz,że za idiotę Cie mam.To ja tak samo Ci odpowiedziałem.A na przyszłość to "Easy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym na samym początku przywitać się ze wszystkim forumowiczami i gospodarzem tego tematu. Jest to mój pierwszy post, ale nie jestem nowym czytelnikiem pisma. Moja przygoda z CD - Action-em zaczęła się w roku 1998, w momencie gdy dostałem pierwszego peceta. Niestety nie mam tego numeru pod ręką, pewnie leży gdzieś przygnieciony przez tonę innych magazynów, czasopism, gazet. Od razu spodobała mi się forma pisma, recenzje pisane może jeszcze nie z takim profesjonalizmem jak dzisiaj, ale na pewno z dużo większym zapałem. No i ciągle się zmienialiście, dostosowując do potrzeb rynku i wymagań czytelnika. Dlatego spośród innych ówczesnych magazynów przeznaczonych dla graczy przetrwaliście i to nie w jakieś skarlałej formie. Kiedyś czytywałem także Reset, Secret Servis i Świat Gier Komputerowych. Był im jednak inny los pisany niż wam (a szkoda ŚGK bo byli najstarsi, dobili jako pierwsi ponad 100 numerów). Pamiętasz jeszcze pytania czytelników o losy Gamblera? Skoro już wzmiankowałem dział Action (a może Fiction :smile: ?) Redaction to tworzyliście z Mr Jedi świetny duet. Miło było znów poczytać jego odpowiedzi w którymś z waszych ostatnich numerów okolicznościowych. Nie brak Ci trochę tamtych czasów, gdy chomik Alfred miał wyższe IQ od niektórych czytelników, a Wania wykonywał wyroki na tych co bardziej niepokornych? Mr Jedi odwiedza was czasem?

Jedna rzecz nie zmieniła się odkąd zacząłem was czytać, do dziś. Zawsze znalazł się jakiś oszołom z kompleksem Janosika, który bronił piractwa. Czasami się dziwię Tobie, że masz ochotę po raz setny odpowiadać ludziom tego typu. Ech, szkoda gadać. Co tobą w ogóle kieruje Smugglerze, jakieś poczucie misji, czy może perwersyjna satysfakcja z obnażania ludzkiej głupoty?

ps. Dziwię się, że zareagowałeś na ewidentną prowokację frycka42. Choć drugiej strony (mimo, że nie rozumiem jego motywów) należało mu się. Popełniłeś jednak pewien błąd, mianowicie napisałeś "rzyczenie" nie przez "ż". Widać musiał Cię bardzo wpienić, bo pewnie nawet nie zwracałeś specjalnej uwagi na to co piszesz.

Edytowano przez Aihal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Jesli zalezy ci by dostac ostrzezenie czy bana to po prostu powiedz wprost.

Co się tak gorączkujesz?Twoja odpowiedź była co najmniej "..."Ja po prostu zadałem pytanie,a ty się rzucasz,że za idiotę Cie mam.To ja tak samo Ci odpowiedziałem.A na przyszłość to "Easy"

Easy to ja nie jestem i nie bede.

Jedna rzecz się nie zmieniła się odkąd zacząłem was czytać, do dziś. Zawsze znalazł się jakiś oszołom z kompleksem Janosika, który bronił piractwa. Czasami się dziwię Tobie, że masz ochotę po raz setny odpowiadać ludziom tego typu. Ech, szkoda gadać. Co tobą w ogóle kieruje Smugglerze, jakieś poczucie misji, czy może perwersyjna satysfakcja z obnażania ludzkiej głupoty?

Wszystko po troszku. Do tego mi jeszcze za to placa :P

ps. Dziwię się, że zareagowałeś na ewidentną prowokację frycka42. Choć drugiej strony (mimo, że nie rozumiem jego motywów) należało mu się. Popełniłeś jednak pewien błąd, mianowicie napisałeś "rzyczenie" nie przez "ż". Widać musiał Cię bardzo wpienić, bo pewnie nawet nie zwracałeś specjalnej uwagi na to co piszesz.

Ba, do tego zrobilem jeszcze drógi błont w nastempnym wyrazie. Nie wpadłeś na to, że to specjalnie - bo gdybym nawet walnal takiego okrutnego babola, to bym go juz dawno zedytowal i poprawil?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie pytanie, a oswiadczenie..

Poddaje sie, jezeli chodzi o wysylanie listow do AR. Wyslalem juz 2 raz, z innej poczty, nawet poprosilem w PS.siku o odpisanie byle czego.. Listy nie dochodza, poczta mnie nie lubi.. ;) Ale luz, przyzwyczailem sie - w becie BattleForge, ktora obecnie hula, nie dostaje zakupionych kart.. tam tez mnie olewaja :rolleyes:

No nic, pozdro.. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może to co powiew wyda ci się idiotyczne lub mnie wyśmiejesz ale powiem :laugh: Ja również jestem fanem Garfielda i tworzę o nim stronę. Mamy kilku użytkowników ale potrzebuję ludzi do rozkręcenia jej. Może byś chciał ją obejrzeć ? www.garfieldsite.pl

PS. Ktoś się zarejestrował z nickiem podobnym do twojego ale to raczej nie ty xD (to z innego forum).

Będę ci wdzięczny nawet jak po prostu napiszesz mi czy ci się podoba..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak....

No bo właśnie sie zarejestrowałem <<<(długie i trudne do napisania słowo) i miałem ochotę napisać jakieś sensowne pytanie,

no i oczywiście chciałem przeczytać wszystkie dotychczasowe pytania, ażeby się nie powtarzać ( być oryginalnym to sprawa priorytetowa )...

I tak sobie zacząłem czytać i czytać i czytać...(15 min później) zrobiłem sobie kawę i czytałem dalej... xD żartuje, wymiękłem po 2 stronie..

Wracając do pytania ( wiem że napisałeś żeby Cię o zarobki nie pytać, ale mnie bardzo zastanawia) Ile Ci muszą płacić, żebyś miał ochotę odpisywać na te wszystkie co najmniej mało inteligentne pytania...? (Żebyś nie musiał się przeze mnie denerwować, uznajmy to, za pytanie retoryczne ) Na pierwszej stronie rudy sierściuch i na 176 również rudy sierściuch, jaka gra bedzie najlepsza w tym roku , co Ci sie podoba, ulubiony kolor numer, rozmiar buta, f***a itp ... ogólnie rzecz biorąc RESPECT za wytrwałość.

A żeby nie było że pisze bez sensu, to mam 1 małe ( ale za to rozbudowane :D:D ) pytanie.

Jaką/kie szkołę/y trzeba skończyć, co trzeba umieć jak bardzo trzeba się starać i komu trzeba spuścić wpier***nicz, żeby dostać pracę jakową Ty posiadasz , (czyli ogólnie jak trudno jest, no i czy Twoim zdaniem się opłaca )? <<< PS (powinien być na końcu, ale mi się nie podobało , post scriptum w środku tekstu wygląda PRO ;P ) Co/kto Cie w redakcji najbardziej denerwuje ?? B.

Być może że moje pytanie jest troche nietaktowne ,nieładne, bezsensowne, mało inteligentne, nieciekawe wręcz nudne, lub też w złym miejcu, więc jeżeli masz akurat zły humor, możesz się na mnie wyładować, ale miło by było gdybyś coś nabazgrał ;]

sensownego

w przyzwoitym czasie...

Pozdrawiam bLAck

Pogrubione, podkreślone i krzywe nieaktualne, poczytałem sobie ;p

Edytowano przez bLAck96664
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black co do posady w CDA zapewne jest odpowiedź w FAQ czyli ze coś tam na wzór minifelietonu przesyłasz do redakji oni to (chyba) czytają i jak ci się poszczęści oddzwonią ;p niech mnie smug skoryguje jeśli się pomyliłem.. a me pytanie właśnie tyczy się tego tematu. Jak radzisz sobie psychicznie na te ciągłe pytania o pracę w w czasopiśmie i ciągłym tłumaczeniu że wszystko znajdą w FAQ? Czy rutyna zmusza cię do używania jakiś szablonów? I tak pi razy drzwi ile procentowo osób zaczynających od wysłania do was swoich rozważań potem zaczęła współpracę z CDA?

Edytowano przez wolfen93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które zapewne przewinęło się przez to forum z milion razy, ale cóż... nowy jestem;]

Czy masz/miałeś swój ulubiony zespół? Zespół muzyczny, of course ; >

Swoją drogą... "zespół muzyczny" - to brzmi jakoś dziwnie... Ale "band" czy "formacja" już znacznie lepiej.

A zatem: Czy masz/miałeś swój ulubiony rockowy band? ; > Jeśli tak, to jaki?

AC/DC, Pink Floyd, Deep Purple, The Queen, a może Scorpionsi?

No fakt, spodziewam się jakiegoś klasyka raczej;>

Chociaż... nie zdziwię się, jeśli mnie zupełnie zaskoczysz :ninja: ... w tym przypadku ninja jako symbol zaskoczenia;]

Aha, i jeszcze jedno pytanie: Czy posiadasz inne pasje niż fotografia?

Z góry przepraszam za swój kretynizm/głupie pytania/pożarcie pierogów/itd/itp/etc,etc/

Edytowano przez Normaner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czemu już (prawie?) nie odpowiadasz na moje posty?

A tak poza tym, jaki film (w domyśle horror) byś obejrzał, gdybyś miał przed sobą pełny zbiór filmów z tego gatunku (oprócz KOSZMARU z ULICY WIĄZÓW, bo wiem, że lubisz Freddy'ego)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler grałeś kiedyś w gry RPG, te wydawane na papierze? A może nawet kiedyś byłeś mistrzem gry, co? ;)

Co w ogóle sądzisz o ludziach którzy lubią spotkać się od czasu do czasu ze znajomymi i poturlać kostki w blasku świec?

Jeśli grałeś to w jaki system? Pytam ze zwykłej ciekawości, bo znam się trochę na tym temacie, choć nie tak dobrze jak kiedyś*.

Mam nadzieję, że to jest w miarę oryginalne pytanie, sprawdzałem w wyszukiwarce i i nie znalazłem odpowiedzi.

* Cóż niestety ludzie dorastają, łapią jakąś robotę i z czasem wolnym są problemy. W każdym razie uważam to za sukces, jeśli zagramy przynajmniej dwa razy w miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które zapewne przewinęło się przez to forum z milion razy, ale cóż... nowy jestem;]

Czy masz/miałeś swój ulubiony zespół? Zespół muzyczny, of course ; >

Swoją drogą... "zespół muzyczny" - to brzmi jakoś dziwnie... Ale "band" czy "formacja" już znacznie lepiej.

A zatem: Czy masz/miałeś swój ulubiony rockowy band? ; > Jeśli tak, to jaki?

>>>A moze by tak poczytac FAQ?

Aha, i jeszcze jedno pytanie: Czy posiadasz inne pasje niż fotografia?

>>>Owszem, ale niech one beda moja prywatna pasja.

Smugglerze, czemu już (prawie?) nie odpowiadasz na moje posty?

Nie wiem, moze nie wydaja mi sie interesujace, albo brak czasu?

A tak poza tym, jaki film (w domyśle horror) byś obejrzał, gdybyś miał przed sobą pełny zbiór filmów z tego gatunku (oprócz KOSZMARU z ULICY WIĄZÓW, bo wiem, że lubisz Freddy'ego)?

Nie wiem, jakis ktorego nie znam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Pytanie na śnadanie :D

Jak sądzisz czy kiedyś rynek gier PC i Video, i tym podobnych, zostanie pogrzebany ? np przez Piratów, bo tak ciągle mnie matka poucza "Kiedyś takich gier niebyło i tak byś zabrał przykład ze mnie, a nie marnował się przed komputerem" i tak sobie myślę jak po jakimś czasie nudno by się zrobiło bez kompa, bez wspólnej gry z osobami z całego świata, wspólnego gawędzenie na komunikatorze, czy też :D pisanie na forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś film "BORAT"? Jeśli tak to co o nim sądzisz?

Jakos nie obejrzalem, choc chcialem.

Krótkie pytanie:

Czy istnieje jakaś skrzynka mailowa, z której maile do Ciebie nie dochodzą, albo dochodzą rzadko (np. moim znajomym nie lubią dochodzić z GMaila)?

<<<Nie wiem, jesli NIE dochodza, to nie wiem ze nie dochodza :)

A co do grania:

Co myślisz o coraz częstszym sprzedawaniu gier w odcinkach? Wpienia cię to, czy nie obchodzi?

>>>To chyba oczywiste, ze wpienia.

Smuggler grałeś kiedyś w gry RPG, te wydawane na papierze? A może nawet kiedyś byłeś mistrzem gry, co? ;)

>>>Owszem, w D&D i Paranoje. :)

Co w ogóle sądzisz o ludziach którzy lubią spotkać się od czasu do czasu ze znajomymi i poturlać kostki w blasku świec?

>>>Ze maja duzo wolnego czasu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zdanie na temat sprzętu audio? np co sądzisz o klasie TOP hi fi tzn. wzmacniacz lampowy, kolumny własnej roboty, zgranie płyt na wielki magnetofon szpulowy ? Czy jest to w ogóle potrzebne ?

Czy ma znaczenie z czego dany utwór słuchasz? :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zdanie na temat sprzętu audio? np co sądzisz o klasie TOP hi fi tzn. wzmacniacz lampowy, kolumny własnej roboty, zgranie płyt na wielki magnetofon szpulowy ? Czy jest to w ogóle potrzebne ?

Czy ma znaczenie z czego dany utwór słuchasz? :whistling:

Dobry sprzet nie ejst zly ale popadanie w przesadyzm to choroba. Z drugiej strony moge zrozumiec, ze jak ktos ma jobla na punkcie sprzetu hifi. ze laduje w to wielka kase, bo chce miec "debesciarski" sprzet. Ja tez sporo kasy wkladam w sprzet fotograficzny. :P

Jakie znaczenie ma dla Ciebie muzyka w grach? Czy lubisz sobie czasem posłuchać jakiegoś soundtracku?

Ma znaczenie. A ostatnio to slychalem do KB:Legenda i Warhammera ktoregos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler:)

Tak się zastanawiam nad pewnym problemem już od dłuższego czasu i jestem ciekaw co Ty o tym myślisz. Otóż... gdybym nie miał pieniędzy na zakup nowego CDA, a pewnego dnia idąc przez park znalazłbym CDA leżące obok smietnika i przeczytałbym je, to czy to byłoby piractwo/kradzież? Bo z jednej strony wydaje mi się, że tak, a z drugiej... to trochę bez sensu...

Ps. od razu zaznaczam ze nie znalazłem żadnego CDA obok smietnika i nie szukam usprawiedliwienia dla mojej zbrodni, żeby nie było...;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...