Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

szlacha2 - to było już pisane w tipsomaniaku (chyba 2004)

AR powstało bo zgromadziło się dużo listów, Mr. Jedi zgłosił się na ochotnika do odpowiadania na listy (Smuggler też by się zgłosił, ale nie było go tego dnia w pracy), następnie dołączył Smuggler i odpowiadali w duecie. Niestety klika lat temu została już tylko połowa duetu. Odpowiedzi na dzisiejszym poziomie były wynikiem ewolucji.

Drugie pytanie chyba też było.

Edytowano przez Lukasz8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może takie pytania już były i się powtarzam, ale nie wiem, czytam CDA od 1,5 roku ;]

1. Jaki jest twój ulubiony serial?

>>>Obecnie? Ciagle Lost i House, oraz Gotowe na wszystko. W sumie to te tylko ogladam :) (nie liczac komedyjek na ComedyCentral... o! Czwarty to "Scrubs")

2. Czemu tak uwielbiasz Garfielda? ;]

<<<Bo. Juz o tym wiele razy mowilem.

3. Wolisz ketchup czy sos grecki? (ew. sos czosnkowy ;]) Oczywiście w pizzy xd

>>>Zalezy od pizzy.

smuggler. taki napis widniał nad prybitym do ściany kolesiu w Bioschocku. (chyba niedaleko wejścia do ,,Neptunes Bounty'' albo ,,Fishers Fontaine''). zgodziłeś się na wykorzystanie twojego wizerunku w grze? :huh:

Jestem dokladnie 1037 osoba (liczylem!!!) ktora mnie o te scenke zapytala........................................................................

........................ :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do ciebie Smuggler :D.

Mam dwa małe kocięta, głównie sobie bawią na podwórku i łażą za matką (matka raczej nie grożna :P), ale coś do mnie albo innych domowników nie podchodzą, wręcz uciekają, ale coś brat zdecydował, aby je wpuścić do domu, aby się przyzwyczaiły, więc co twoim zdaniem, zrobić, poczekać aż się oswoją, czy teraz je wpuśćić, :D bo próbowałem jednego zapędzić w kozi róg za pomocą starego kabla, kawałka sznurówki zakącznym papierkiem od cukierka, i tak niczym wędkarz :D złowić kota :), ale te kociaki obwą[beeep]ą papierek, i jak będą w połowie do mnie, uciekną.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zbierasz od 2006 roku to w takim razie cie to nie usprawiedliwia. Poza tak oczywistym czymś jak FAQ przez te z hakiem trzy lata dodano też kilka numerów archiwalnych w formie PDF na płytce. Trzeba sobie było poczytać niektóre to byś wiedział:) (np 06/2004 (100))

EDIT: Ostatnio dano przecież na płytce zeskanowane wszystkie AR. Popatrzyłeś tam w ogóle?

Edytowano przez Shelion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do ciebie Smuggler :D.

Mam dwa małe kocięta, głównie sobie bawią na podwórku i łażą za matką (matka raczej nie grożna :P), ale coś do mnie albo innych domowników nie podchodzą, wręcz uciekają, ale coś brat zdecydował, aby je wpuścić do domu, aby się przyzwyczaiły, więc co twoim zdaniem, zrobić, poczekać aż się oswoją, czy teraz je wpuśćić, :D bo próbowałem jednego zapędzić w kozi róg za pomocą starego kabla, kawałka sznurówki zakącznym papierkiem od cukierka, i tak niczym wędkarz :D złowić kota :), ale te kociaki obwą[beeep]ą papierek, i jak będą w połowie do mnie, uciekną.

Im szybciej przywykna do czlowieka, tym lepiej. A najlepiej zwabiac jedzeniem. :)

horror + clown = "To"

co powiesz o tym? (procz tego ,ze grubsza od tomow brittanic`i ;) )

Ze niezle ale strasznie przegadane.

Hej Smuggler wyżej widzę,że też oglądasz Scrubsów.Jaka postać z tego serialu Ci się najbardziej podoba ?

PS. Czyli widać,że masz C+,a tam troszkę drogo jest,a więc jednak troszkę kasy masz :P

Dlaczego wy zawsze chcecie wszystko wartosciowac, klasyfikowac, ukladac w jakies rankingi. Lubie Scrubs, lubie wszystkie glowne postacie, nigdy nie myslalem ktora bardziej, bo po co mi bylo o tym myslec?

A mam N-ke z genialnym dekoderem z HDD (nagrywam, nagrywam, nagrywam... plus polgodzinny bufor aktualnie ogladanego kanalu - jak ja moglem bez tego zyc...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze...

Byłem grzecznym dzieckiem (nie biłem siostry... zbyt dotkliwie, jeśli ona nie zaczęła) i dzięki temu, mam nadzieję, mam okazję zadać ci kolejne wzięte z głowy pytanie. A więc: 3... tu... ŁAN... ;)

Co sądzisz o muzyce klasycznej (Grieg, Bach, Beethoven, Czajkowski, Ravel, Strauss)? Bardziej cię denerwuje niż zachwyca, czy po prostu jest, ale mało Cię to obchodzi?

Przy okazji, ciekaw jestem twych poglądów w sprawie opery. Dzięki Bizetowi, Berliozowi, Mascagniemu, Belliniemu, Donizettiemu i całej reszcie (plus ci na górze, którzy oper nie tworzyli lub nie są one tak sławne jak reszta ich dorobku artystycznego) zdobyłem opinię klasowego schizola, co swoją drogą mi odpowiada, a jak oni wpłynęli na Ciebie (lub tego NIE zrobili?)

Edytowano przez XMirarzX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o muzyce klasycznej (Grieg, Bach, Beethoven, Czajkowski, Ravel, Strauss)? Bardziej cię denerwuje niż zachwyca, czy po prostu jest, ale mało Cię to obchodzi?

Przy okazji, ciekaw jestem twych poglądów w sprawie opery. Dzięki Bizetowi, Berliozowi, Mascagniemu, Belliniemu, Donizettiemu i całej reszcie (plus ci na górze, którzy oper nie tworzyli lub nie są one tak sławne jak reszta ich dorobku artystycznego) zdobyłem opinię klasowego schizola, co swoją drogą mi odpowiada, a jak oni wpłynęli na Ciebie (lub tego NIE zrobili?)

Muzyke klasyczna cenie ale wybiorczo. Mam swoje ukochane utwory (a to Bolero Ravela, a to Peer Gynt Griega, a ot Obrazki z wystawy Musorgskiego itd.) ale np. Mozart jako calosc mnie nie powala. Bach tak samo. Opery jako takiej nie moge zniesc, nic nie poradze, o ile arie sa w porzadku to te mowiono-spiewane dialogi mnie dobijaja. Choc naturalnie muzyka z tej czy innej opery (Aida dla przykladu) dziala na mnie bardzo pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z panów fotografów obecnych na lokalnej imprezie natchnął mnie do takiego pytania:

Gdy podepniesz do swego aparatu naaaajdłuższy obiektyw jaki masz, to ile długości będzie miała całość?

BTW: Sprzęcik rzeczonego pana miał dobrze ponad pół metra... :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z panów fotografów obecnych na lokalnej imprezie natchnął mnie do takiego pytania:

Gdy podepniesz do swego aparatu naaaajdłuższy obiektyw jaki masz, to ile długości będzie miała całość?

BTW: Sprzęcik rzeczonego pana miał dobrze ponad pół metra... :laugh:

Mysle, ze moj mialby podobna dlugosc. :) Szczerze mowiac ile razy go podpinam to czuje sie glupio - jak jakis paparazzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z panów fotografów obecnych na lokalnej imprezie natchnął mnie do takiego pytania:

Gdy podepniesz do swego aparatu naaaajdłuższy obiektyw jaki masz, to ile długości będzie miała całość?

BTW: Sprzęcik rzeczonego pana miał dobrze ponad pół metra... :laugh:

Mysle, ze moj mialby podobna dlugosc. :) Szczerze mowiac ile razy go podpinam to czuje sie glupio - jak jakis paparazzi. :)

Witam

Mam pytanko, jakie było twoje pierwsze autko ? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie mam POWIEDZIEĆ żeby ktoś zareagował ale, słuchaj jak napisałem w dziale :Promocja 2za 69 zaistniała sytuacja była bardzo nieprzyjemna , kierownik kazał pracownikom gry rozpakować z pakietu i sprzedawać odzielnie. Sytuacja w careofurze w Lublinie

Edytowano przez FrAgEr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czujesz, jak widzisz fotografie nagrodzone w takim np. World Press Photo?

Zazdrościsz gościom zdjęć, czy na przykład myślisz, że sam zrobiłbyś lepsze? :huh:

EDIT: A co myślisz o Kingowskim "CUJO"? Zastanawiam się, czy warto ją kupić. :rolleyes:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, od dawna nie zadawałem pytań w tym dziale (chyba z 10 miesięcy, a moje ostatnie pytanie było tak głupie, że wolałbym o nim zapomnieć - po prostu dokopałem się do bloga Ramzela i musiałem poinformować o tym cały świat ;P)

A teraz do rzeczy: czy kiedykolwiek wysyłałeś zdjęcia swojego autorstwa na jakieś "większe" konkursy fotograficzne, a jeżeli tak, to jaki jest Twój największy sukces w tej dziedzinie?

Oraz: co robisz ze swoimi zwierzętami, gdy wyjeżdżasz? Oddajesz rodzinie, przyjaciołom, czy wychodzisz z założenia, że koto to sobie da rady? Wiem z doświadczenia, że jest to pewien problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z panów fotografów obecnych na lokalnej imprezie natchnął mnie do takiego pytania:

Gdy podepniesz do swego aparatu naaaajdłuższy obiektyw jaki masz, to ile długości będzie miała całość?

BTW: Sprzęcik rzeczonego pana miał dobrze ponad pół metra... :laugh:

Mysle, ze moj mialby podobna dlugosc. :) Szczerze mowiac ile razy go podpinam to czuje sie glupio - jak jakis paparazzi. :)

Witam

Mam pytanko, jakie było twoje pierwsze autko ? :happy:

Kaszlak 126p

Co Cię zainteresowało do robienia zdjęć?

Jaki był twój pierwszy aparat??(może być nawet na zębach :))

Nie wiem co - ale zainteresowalo.

Pierwszy to ojcowska Smiena-8 made in USRR czyli ruski analog dla amatorow.

Bierzesz (brałeś) udział w konkursach fotograficznych? :unsure:

Co to były za konkursy?

Nie biore. TO jest hobby a nie wyscig szczurow. Robie zdjecia bo lubie, a nie bo chce byc lepszy niz inni robiacy, wiec nie musze sie z nimi porownywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czujesz, jak widzisz fotografie nagrodzone w takim np. World Press Photo?

Zazdrościsz gościom zdjęć, czy na przykład myślisz, że sam zrobiłbyś lepsze? :huh:

To samo, co widze jak np. ktos biegnie 100 metrow w czasie dla mnie nieosiaglnym. Podziw.

Co prawda niekiedy patrzac na niektore fotki nie wiem czemu wlasnie te zostaly wyroznione, ale w wiekszosci podziwiam to, co w fotografii najcenniejsze: umiejetnosc nacisnicia spustu migawki dokladnie wtedy kiedy trzeba, bedac dokladnie tam, gdzie sie byc powinno.

EDIT: A co myślisz o Kingowskim "CUJO"? Zastanawiam się, czy warto ją kupić. :rolleyes:

Niezle, calkiem niezle. Nie jest to moj faworyt ale doceniam jak z pozornie nieduzego zdarzenia (nie wiem czy czytales wiec nie bede spoilerowal) King zmajstrowal duza ksiazke i nie lal wody ani nie przynudzal.

Oraz: co robisz ze swoimi zwierzętami, gdy wyjeżdżasz? Oddajesz rodzinie, przyjaciołom, czy wychodzisz z założenia, że koto to sobie da rady? Wiem z doświadczenia, że jest to pewien problem.

Ostatnio kota przechowywala matka w swoim mieszkaniu ale zrobil taka demolke, ze teraz tesciowa bedzie sie nim opiekowac u nas.

Lubisz kapuśniak?

Niezbyt, ale i tak jest postep, bo kiedys nienawidzilem. tej zupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...