Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

A jak nie pokaże to co? Potniesz się? Wlecisz do CDA z bombą i zaczniesz krzyczeć że albo pokażą Ci Smuga albo wysadzisz pół Wrocławia w powietrze? Opanuj się trochę. To prywatna sprawa Smuga że nie pokazuje swojej twarzy(i innych części ciała ;) ) i Tobie nie powinno nic do tego być. Trochę prywatności każdemu się należy, c'nie?

@Artemis - thx :)

@Kratos1989(dół) - Spodobał mi się ten pomysł więc go użyłem ;)

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to pytanie już padło (zabij mnie jeśli tak było) Ale czemu czepiasz się ortografi w AR a sam nie robisz polskich znaków na forum?

masz w FAQ ...

@UP : ''pokarzą'' chyba przez ż :)

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie pokaże to co? Potniesz się? Wlecisz do CDA z bombą i zaczniesz krzyczeć że albo pokażą Ci Smuga albo wysadzisz pół Wrocławia w powietrze? Opanuj się trochę. To prywatna sprawa Smuga że nie pokazuje swojej twarzy(i innych części ciała ;) ) i Tobie nie powinno nic do tego być. Trochę prywatności każdemu się należy, c'nie?

To z bombą to akurat mój pomysł był :P (patrz AR z numeru 09/2006 rubrykę ludzie i ludziska 2 list podpisany Raziel B., oraz Tipsomaniak z roku 2008)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler... wiem że czytasz książki... i tu mam pytanie...

czytałeś może `Sprzedawca broni` autorstwa Hugh Laurie`ego

jeżeli tak mółbyś powiedzieć czy jest godna kupienia i przeczytania :turned:

Nie czytalem...

1.Lubisz muzykę zespołu Linkin Park??

>>>Czy czytasz odpowiedzi na pytania, ktore zadajesz w innych watkach? Bo sadzac z tego pytania to nie czytasz, gdyz inacej bys go nie zadal.

2. Lubisz Dragon Ball??

>>>Kiedys mi Pawel podrzucil komiks - nawet mi sie podobalo, ale potem sie znudzilem. Filmu nie trawie.

3.Lubisz naruto??

>>>WTF?

4.Lubisz AR??

>>>Lubisz jak ci ktos powie cos brzydkiego gdy zadasz pytanie z gatunku "no ja pierdziu, jak w ogole mozna o to pytac". Kurde, 13 lat robie AR, a ty sie pytasz czy ja je lubie? Nie, jestem masochista i sie w ten sposob umartwiam...

5.lubisz gry komputerowe??

>.... [brak mi slow...]

6.i najważniejsze "KIM JESTEŚ"(KOlega zadał to pytanie i sam napisał) :laugh:

>>> Jam jest ten, ktory jest, jam jest alfa i omega, poczatek i koniec. Jam jest ten, ktory trwa. Jam jest wszedzie. Jam jest UBIK.

Zyczę ci jeszcze zebys szybko odszedł z redakcji. Bez ciebie będzie milej.xD:P:D

Rany, jakie smieszne. Leze, kwicze, placze, ha...ha...ha... :sick:

dlaczego zapowiedź będzie w dniu sprzedaży ??

Poniewaz bo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie S.

Zdaje sobie sprawe, że to z 2, 3 dekady wcześniej ale kiedy opuściłeś rodzinne gniazdo i czy wybrałeś do tego celu stancję z obcymi ludźmi?

Dopiero co zdobyłem w końcu dobrze opiewającą w profity posadę i jest to moment kiedy muszę dokonać decyzji czy właśnie przenieść się na stancję. Rozmawiałem w tej sprawie z potencjalnymi lokatorami. Jest ich dwoje, kobieta i facet.

Nie wiem też co zrobić z komputerem. Brać go ze sobą czy nie. Nie jest to laptop, więc nie daje mi spokoju myśl o stracie, bądź uszkodzeniu mojej maszyny. Cena przemawia na tak czynszu, okolica nie za ciekawa ale lokatorzy na zrobili na mnie w miarę dobre wrażenie. Transport do pracy wpłyną by znacznie na mój portfel. Znacznie lepiej opłaca się wydawać na czynsz niżeli na wachę.

Nie wiem w czym mi może pomóc Twoje zdanie, ze znajomymi gadam o tym już od tygodnia. Co uważasz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czygrałeś kiedykolwiek na jakimś instrumencie? np. na gitarze elektrycznej?, może kobzie i jakiej muzyki słuchasz?!

Muzyka -> FAQ. Instrumenty - najpierw gitara akustyczna, potem basowa, potem juz nic. Zawsze chcialem sie choc troszke nauczyc grac na "parapetach" (klawiszowe...) ale tylko na chceniu sie skonczylo.

Ponawiam pytanie.

Smugg, czy kiedykolwiek, któryś z listów od antyfanów, po przeczytaniu wziąłeś sobie głęboko do serca? Chodzi mi o to czy jakiś list tego typu, kiedykolwiek Cie poruszył?

Glupota i prymitywizem? To nie porusza, to irytuje co najwyzej i zniesmacza.

Panie S.

Zdaje sobie sprawe, że to z 2, 3 dekady wcześniej ale kiedy opuściłeś rodzinne gniazdo i czy wybrałeś do tego celu stancję z obcymi ludźmi?

Nie mieszkalem na stancji.

Dopiero co zdobyłem w końcu dobrze opiewającą w profity posadę i jest to moment kiedy muszę dokonać decyzji czy właśnie przenieść się na stancję. Rozmawiałem w tej sprawie z potencjalnymi lokatorami. Jest ich dwoje, kobieta i facet.

Nie wiem też co zrobić z komputerem. Brać go ze sobą czy nie. Nie jest to laptop, więc nie daje mi spokoju myśl o stracie, bądź uszkodzeniu mojej maszyny. Cena przemawia na tak czynszu, okolica nie za ciekawa ale lokatorzy na zrobili na mnie w miarę dobre wrażenie. Transport do pracy wpłyną by znacznie na mój portfel. Znacznie lepiej opłaca się wydawać na czynsz niżeli na wachę.

Nie wiem w czym mi może pomóc Twoje zdanie, ze znajomymi gadam o tym już od tygodnia. Co uważasz ?

Ja bym tam wzial tego kompa i sprobowal. Zawsze nowe doswiadczenie w zyciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler.

Mimo że jest to dział Pytania do Smugglera nazwałbym to raczej propozycją.Jeśli kiedykolwiek oglądałeś film Yes Man (w roli głównej Jim Carrey),padła tam wypowiedż w stylu zdjęcia robione stojąc to żadna sztuka.Od razu skojarzyłem:fotki Smugglera na coverze CDA.Wiec może spróbuj wykonać jakieś zdjęcie w biegu tak jak to było w tym właśnie filmie :biggrin: i umieścić na coverku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam taki mały dylemat. Gdy w grach czy filmach pojawiają się Polacy (w nie polskich filmach), polskie nazwiska czy ktoś tam jest Polakiem to czuje się wyróżniony. To oznaka patriotyzmu?

Chyba Smugg wiem czemu nie dajecie zapowiedzi wcześniej, albo nie chcecie żeby ktoś nie dowiedzaił sie o czym napiszecie (z innego magazynu), lub (co mniej prawdopodobne) niemożecie wyjawić o czym piszecie do dnia premiery magazynu.

Jacuch ile to napisać kilka zdań na strone? Kilka dni?

Edytowano przez shains
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...