Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

A jeżeli odpowiedz która już padła nie jest wystarczająca, to co wtedy?

To powiedsz: Smuggler ale DOPRECYZUJ dlaczego uwazasz, ze np. ksiazka X jest najlepsza w tworczosci Kinga, bo jakos nie kumam. I wtedy chetnie sie rozpisze, bo bedzie o czym. A nie po raz 3467 "wolisz pepsi czy cole".

Nie no żart sorka wygłupiłem się trochę bo byłem po melanżu OFICJALNIE PRZEPRASZAM Smugglera za mój post.

Spox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu mieszkasz od zawsze? Lubisz robić zdjęcia, czy po wakacjach w jakimś ciekawym miejscu dzielisz się fotkami na skyscrapercity.com?

We Wroclawiu mieszkam od dawien dawna, ale nie jest to moje rodzinne miasto. Jest nim Miedzyrzecz (okolice Gorzowa). Swoje fotki wystawiam tu i tam ale nie powiem gdzie, bo nie chce wycieczek, ktore beda mi sie pod nimi dopisywac etc. To moje PRYWATNE hobby i niech takim pozostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia :P

Zapytam jak byly amigowiec bylego amigowca- czy zdarza sie Tobie zatesknic za " starymi czasami", powiedziec w myslach " Aaa, kiedys to bylo fajnie"?

Chodzi mi o scene amigowa, bron boze nie mam na mysli legalnego wtedy piractwa, ale o sam klimat jaki towarzyszyl spotkaniom amigowcow- jak np. zarwane nocki przy grach, spotkania, badz monotonne zmienianie dyskietek w stacji :P

Wiadmomo ze wszystko sie kiedys konczy i nastaje nowa era, no ale czy nie warto czasem powspominac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia :P

Zapytam jak byly amigowiec bylego amigowca- czy zdarza sie Tobie zatesknic za " starymi czasami", powiedziec w myslach " Aaa, kiedys to bylo fajnie"?

Chodzi mi o scene amigowa, bron boze nie mam na mysli legalnego wtedy piractwa, ale o sam klimat jaki towarzyszyl spotkaniom amigowcow- jak np. zarwane nocki przy grach, spotkania, badz monotonne zmienianie dyskietek w stacji :P

Wiadmomo ze wszystko sie kiedys konczy i nastaje nowa era, no ale czy nie warto czasem powspominac?

Oj, wiadomo ze tak. Czlowiek zawsze mile wspomina czas, gdy byl piekny, mlody i beztroski. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko (którego mam nadzieję nie było).

Nie chcę Ciebie absolutnie obrazić, ale dlaczego nie używasz polskich znaków pisząc w tym temacie? Po prostu Ci się nie chce, z braku czasu (?) czy z barku szacunku do czytelnika się tutaj przewijającego (w co szczerze wątpię).

Pozdrowionka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz płyty czy ściągasz pojedyncze utwory z Muzodajni i innych takich wynalazków?

Kupuje plyty. Dla mnie album jest caloscia, a czesto okazuje sie, ze najbardziej lubie te utwory, ktore na poczatku wydaly mi sie najslabsze.

Od dawna robisz fotografie? Sam wszystkiego się uczyłeś czy ktoś Ci pomagał?

Analogowe od hohoho i jeszcze troche. :) Ale tylko na zasadzie "pstrykactwa". Dopiero cyfra i mozliwosc samodzielnej obrobki fotek sprawily, ze zaczalem sie interesowac tematem powazniej. A pierwsza cyfre kupilem sobie 5 lat temu. Nikt mi nigdy nie pomagal, ale wystawialem swe fotki na roznych forach i nie obrazalem sie gdy je krytykowano, tylko uczylem sie na bledach.

Ja mam pytanko (którego mam nadzieję nie było).

Nie chcę Ciebie absolutnie obrazić, ale dlaczego nie używasz polskich znaków pisząc w tym temacie? Po prostu Ci się nie chce, z braku czasu (?) czy z barku szacunku do czytelnika się tutaj przewijającego (w co szczerze wątpię).

Pozdrowionka!

Jako, ze mam szacunek, to odpowiem tylko: FAQ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać jak wyglądają u Was wyjazdy służbowe? Dostajecie 1000zł i jedziecie czy musicie zbierać wszystkie paragony, rachunki itp. i rozliczać się z księgowością?

Czy wybieracie się na XFD 2010?

Edytowano przez Geexe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o aparacie Nikon D3s? Czy jest to kosmiczna technologia w kosmicznej cenie, która pozwoli nam pracować w National Geographic, czy też może zemsta Nikona na frajerach, którzy wyznają filozofię "im drożej tym lepiej"? :)

Edytowano przez Outsid3r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać jak wyglądają u Was wyjazdy służbowe? Dostajecie 1000zł i jedziecie czy musicie zbierać wszystkie paragony, rachunki itp. i rozliczać się z księgowością?

Czy wybieracie się na XFD 2010?

Paragony i faktury sa podstawa do zwrotu kasy, do tego otrzymuje sie tzw. "diety delegacyjne" (w wysokosci przewidzianej panstwowymi przepisami ale to kpina jest, bo za 12 godzin - 20 zl z kawalkiem przy wyjezdzie krajowym). Nie ma "masz 1000 zl i baw sie dobrze". Ale jak przyniesiesz rachunek za obiad, a nie bedzie to homar z truflami w ****** restauracji, to tez nikt sie nie bedzie ciskal.

Co sądzisz o aparacie Nikon D3s? Czy jest to kosmiczna technologia w kosmicznej cenie, która pozwoli nam pracować w National Geographic, czy też może zemsta Nikona na frajerach, którzy wyznają filozofię "im drożej tym lepiej"? :)

O, bardzo dobry i bardzo drogi sprzet dla reporterow glownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miales stycznosc z Deus Ex w czasach jego swietnosci ?

I czy jakas muzyka z tematyki okologrowej (nie mowie o tej z GH) jest ci bliska ?

Cos a'la remiksy tworzone specjalnie pod gre ?

@edit Jezeli kupujesz cale plyty, to walkujesz je w wolnostojacym playerze, czy preferujesz "mielic" na ogg/flac/mp3 (w to ostatnie watpie) ?

Sluchasz muzyki jadac na wakacje/urlop/E3/jakies targi okologrowe ?

I co sadzisz o AD/DC ?

Edytowano przez buczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto jeszcze oprócz Allora zajmuje się sprzętem więc trafiłem tutaj. Mianowicie mam taki problem: posiadam procka Intel Dual Core E2180 którego grzech jest nie podkręcić smile_prosty.gif problem w tym że moja nowa płyta główna (Foxconn G31MX series) skutecznie mi to uniemożliwia. Mam zablokowane okienka ze zmianą częstotliwościami szyny FSB i kilku innych rzeczy z tym związanych (tj. nie moge na nie najechać i nie są podświetlone jak inne a tym samym nie da sie zmienić parametrów) i nic tego nie zmieni. Przestawienie zmiany ustawień na manual też nic nie daje. Prosiłbym o szybką pomoc sad_prosty.gif pewnie mnie odeślesz gdzie indziej ale lepsze to niż nic :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miales stycznosc z Deus Ex w czasach jego swietnosci ?

Miales.

I czy jakas muzyka z tematyki okologrowej (nie mowie o tej z GH) jest ci bliska ?

Cos a'la remiksy tworzone specjalnie pod gre ?

Remiksy nie bardzo ale soundtracki z gier i owszem.

Jezeli kupujesz cale plyty, to walkujesz je w wolnostojacym playerze, czy preferujesz "mielic" na ogg/flac/mp3 (w to ostatnie watpie) ?

Slucham sobie na wiezy, ale i przerabiam na empetrojki, zeby miec "na droge" do posluchania, i owszem.

Sluchasz muzyki jadac na wakacje/urlop/E3/jakies targi okologrowe ?

Patrz wyzej - podroz powyzej pol godziny = wlaczenie odtwarzacza. :)

I co sadzisz o AD/DC ?

Fajna kapela, choc grali juz wtedy, gdy zaczynalem golic sie raz na tydzien :)

Nie wiem kto jeszcze oprócz Allora zajmuje się sprzętem więc trafiłem tutaj. Mianowicie mam taki problem: posiadam procka Intel Dual Core E2180 którego grzech jest nie podkręcić smile_prosty.gif problem w tym że moja nowa płyta główna (Foxconn G31MX series) skutecznie mi to uniemożliwia. Mam zablokowane okienka ze zmianą częstotliwościami szyny FSB i kilku innych rzeczy z tym związanych (tj. nie moge na nie najechać i nie są podświetlone jak inne a tym samym nie da sie zmienić parametrów) i nic tego nie zmieni. Przestawienie zmiany ustawień na manual też nic nie daje. Prosiłbym o szybką pomoc sad_prosty.gif pewnie mnie odeślesz gdzie indziej ale lepsze to niż nic :cool:

To zle trafiles. Ja sie na sprzecie nie znam, jak potrzebuje porad to pytam sprzetowcow i admina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...