Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler prawda że to ty jestes MacAbra.

Tak, prawda.

Nie, nieprawda.

Czy ktores z tych zdan zmienilo cokolwiek na swiecie?

1.Wiesz że w dzisiejszym dniu Jest 65 rocznica POWSTANIA WARSZAWSKIEGO i co na ten temat powiesz nam wszystkim ?.

Powstanie... hm... listopadowe pamietam, styczniowe tez, ale warszawskie? Nie, pierwsze slysze. Moze mi cos na ten temat powiesz?

PS. A wiesz, ze mamy dzis SOBOTE i do tego 1.08? Moze mi cos na ten temat tez powiesz? A moze masz jeszcze jakies inne rewelacje, co do ktorych nie masz pewnosci czy o nich slyszalem?

:down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś nam powiedzieć czy EGM definitywnie skończył współpracę? I czy musi się to wiązać z jego odejściem z forum?

PS Kłamczuch z Ciebie. ;D Napisałeś, że Generał to najstarsza osoba na forum - wrong! Prawdopodobnie najstarsza osoba na forum

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś nam powiedzieć czy EGM definitywnie skończył współpracę? I czy musi się to wiązać z jego odejściem z forum?

Zapytaj EGM, toz on wie najlepiej, a ja wiem tyle co ty, bo na razie nie raczyl nas zaszczycic chocby smsem w tej sprawie. Widac niegodnismy tego.

Smuggler czy twoim zdaniem piractwem można nazwać ściąganie obrazu płyty z grą z torrenta z powodu uszkodzenia swoich ORYGINALNYCH płyt i posiadaniem oryginalnego cd-key-a ??

Mozna to uznac za kopie robocza, do ktorej masz w tym momencie prawo.

Mógłbyś nam powiedzieć czy EGM definitywnie skończył współpracę? I czy musi się to wiązać z jego odejściem z forum?

PS Kłamczuch z Ciebie. ;D Napisałeś, że Generał to najstarsza osoba na forum - wrong! Prawdopodobnie najstarsza osoba na forum

Wow. :woot: :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj EGM, toz on wie najlepiej, a ja wiem tyle co ty, bo na razie nie raczyl nas zaszczycic chocby smsem w tej sprawie. Widac niegodnismy tego.

No bo właśnie on napisał, żeby o szczegóły pytać Ciebie. Naprawdę WCALE nie poinformował redakcji? No przyznaję, że jest to co najmniej dziwne... :dry:

No to teraz śmy mu nabili wyświetleń profilu, że ho ho... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem gta4,Facet pytał mnie o dowód osobisty(mam)czy miał do tego prawo?Inaczej czy jeśli nie miałbym dowodu nie sprzedałby mi jej?Wiem że Pegi to tylko sugestia,w takim razie dlaczego o ten dowód mnie pytał?

Ps Wpadnę pewnego dnia to se coś dziabniemy :soczek:

Edytowano przez Arturinho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mógł i miał ochotę;-). Choć oczywiście ty nie musiałeś mu go okazywać, nie miałeś takiego obowiązku bo to nie służba odpowiednia do wylegitymowania. Czy miał Ci prawo nie spsrzedac....hmmm....nie wiem..jak to to polskie prawodawstwo. Moim zdaniem mógł...gdyż jako właściciel/sprzedawca...ma prawo (powinien mieć?) nie obsługiwać, nie sprzedawać towaru, jeżeli ma takie widzimisię lub jakieś jego zdaniem ważne przesłanki nastąpiły.

Edytowano przez Miltum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym mu go nie okazał,to pewnie by mi nie sprzedał,nie chciałem się z nim kłućić(Wtedy najważniejsza była gra,na którą czekałem te pieprzone pół roku!!!W dniu premiery nie miałem jeszcze internetu,latałem po wsi z kompem.Aktywowałem u kumpla,ale miałem Viste i problem w którym allor mam nadzieję,mi pomoże,więc format.Potem instalacja Xp,aktywacja u siebie już normalnie bo zajarzyłem że wystarczy kod ze strony rockstara,uruchamia się i tnie jak cholera,podpinanie wszystkiego pod tv,bo niższa rozdzielczośc,1360*768 i dopiero zacząłem grać.Nie chcę więcej takich konwersji z konsol!!!Sory Musiałem wyładować frustrację)Pytam z ciekawości,przecież nie ciągałbym gościa po sądach.Aha Smuggler kiedyś napisałeś w Ar,że Pegi to tylko sugestia,Czyli grę np.Gta może kupić ośmiolatek?

Edytowano przez Arturinho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, "Smuggler" Czytam CDA nie za bardzo regularnie (to chyba z braku czasu :/:/:/) ale się orientuje co nieco ,właśnie wróciłem z wakacji z nad morza (miejscowość Dziwnówek), od razu do rzeczy:Natrafiłem na sklep "monopolowy" o nazwie tutaj się zdziwisz "Smuggler" :). A więc chcę zapytać czy to zwykły zbieg okoliczności czy przepraszam że tak powiem jesteś tak sławnym alkoholikiem że nawet monopolowy nazywają w cześć twojego imienia IKSDE ;)

A I JESZCZE MAM ZDJĘCIA (JAK BĘDĘ MIAŁ CZAS TO WSTAWIE NA TEN POST

odpowiedz prosze...bo chcę znać prawdę xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler użyczył swoją, jakże rzadką, ksywę właścicielom sklepu. Chcieli dzięki temu rozsławić interes na całą Polskę . Oczywiście SMG czerpie z tego nie lada zyski. Ot cała prawda :)

W słowniku języka angielskiego też znajdziesz definicje jego ksywy. Tak samo jak w przypadku właścicieli sklepy, twórcy słownika chcieli rozreklamować swój produkt. Teraz już wiesz, dlaczego SMG na każdy inny dzień tygodnia ma inny dom ( w różnych częściach świata oczywiście ) :)

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o książce S. Kinga "Cmętaż Zwieżąt"*?

Pytam, bo to chyba jedyna taka książka, jaką czytałem - przez dobre 350 stron - po prostu świetna - gęsty, niczym mgła na Cmętażu klimat, stopniowe budowanie napięcia, a koniec... TOTALNIE SPARTOLONY! Nie wiem, co temu facetowi uderzyło do głowy, że pod koniec zamiast wyjaśnienia wszystkich dziwnych zjawisk, itp.

po prostu urządził rzeź wszystkich bohaterów książki w wykonaniu dwuletniego dziecka... Dodatkowo opisał to tak głupio, bez żadnych emocji, że najbajbardziej żal mi było kota...

* Żeby nie było, że ze mnie jakiś analfabeta - taki jest tytuł książki, wliczając błędy ortograficzne właśnie.

#edycja

A przy okazji - mógłbyś mi polecić książkę Kinga, podobną właśnie do Cmętaża (tylko bez tak durnego zakończenia proszę :))

Zakrywaj spoilerami kluczowe elementy fabuły, jeśli łaska. [tur]

Edytowano przez Turambar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, dlaczego jesteś taki a nie inny? Myślę że próbujesz się zemścić za jakieś urazy z dzieciństwa. Może ktoś wysyłał ci listy z bluzgami i błędami ORDOGRAWIDŻNYMI? Hmmm, a może to ja? Piszę bo do mnie nikt nie pisał? Głęboka teoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh smuggler wielkei dzieki za polecenie a610 (pisales o nim w ktoryms CD-A). swietny aparat, chociaz kupilem go uzywanego to jest lepszy niz niejedno drogie, bajeranckie $%$%$ ;D Ale najepiej jest odpowiedziec na pytanie - ile twoj aparat ma megapiklesli?! - ze ma 5 mega ;d Usmialbys sie ilu specjalistow jest na taj ziemi....w klasie to chyba tylko ja mam aparat ponizej 10 mega .... xD

A teraz pytanko - Niekorciła cie myls w czase deadline by zrobic rozpierduche w redakcji za pomoca mp40?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o książce S. Kinga "Cmętaż Zwieżąt"*?

Odpowiadalem juz ze 200x... Jeden z moich ulubionych Kingow.

Pytam, bo to chyba jedyna taka książka, jaką czytałem - przez dobre 350 stron - po prostu świetna - gęsty, niczym mgła na Cmętażu klimat, stopniowe budowanie napięcia, a koniec... TOTALNIE SPARTOLONY! Nie wiem, co temu facetowi uderzyło do głowy, że pod koniec zamiast wyjaśnienia wszystkich dziwnych zjawisk, itp.

po prostu urządził rzeź wszystkich bohaterów książki w wykonaniu dwuletniego dziecka... Dodatkowo opisał to tak głupio, bez żadnych emocji, że najbajbardziej żal mi było kota...

Facet, po co WYJASNIAC?! Ocipial. NIGDY nie nalezy wyjasniac zjawisk nadprzyrodzonych, bo to tylko kicha wynika. (Czym jest Moc w Star Wars - juz wiesz? I czujesz sie usatysfakcjonowany midichlorianami?).

Pointa dowodzi tego, ze kto otrze sie o Mroczna Sile, nie wychodzi na tym dobrze i tyle.

#edycja

A przy okazji - mógłbyś mi polecić książkę Kinga, podobną właśnie do Cmętaża (tylko bez tak durnego zakończenia proszę :))

>>>Poczytaj Mastertona, on zawsze wszsytko wyjasnia. :/ Bez urazy ale moze po prostu nie dorosles jeszcze do Kinga, jesli oczekujesz, ze on ci na koniec wszystko ladnie wytlumaczy?

Smugg, dlaczego jesteś taki a nie inny? Myślę że próbujesz się zemścić za jakieś urazy z dzieciństwa. Może ktoś wysyłał ci listy z bluzgami i błędami ORDOGRAWIDŻNYMI? Hmmm, a może to ja? Piszę bo do mnie nikt nie pisał? Głęboka teoria.

Ta, nie ma to jak glebokie analizy mojej psychiki dokonane przez psychologow z gimanzjalnym wyksztalceniem. :down:

Wybacz ale takie teorie sa naprawde do dupy, dobre w kiepskich thrillerach "mordowal, bo kiedys na jego oczach blondym z kucykiem zabil kroliczka, wiec on od tej pory sie msci, zabijajac blondynow z kucykami oraz brunetow bez kucyka, tudziez same kucyki, o ile sa obok kroliczkow na lace". Bleh.

Jestem, jaki jestem a czemu jestem to nikomu nic do tego, bo co to zmieni?

Kto do waszej redakcji przywozi artykuły biurowe ? ;]

Hipolit Gąska albo Klementyna Micińska.

Czy wy naprawde musicie zadawac pytania, gdy nie macie pomyslu o co pytac?

Heh smuggler wielkei dzieki za polecenie a610 (pisales o nim w ktoryms CD-A). swietny aparat, chociaz kupilem go uzywanego to jest lepszy niz niejedno drogie, bajeranckie $%$%$ ;D

A teraz pytanko - Niekorciła cie myls w czase deadline by zrobic rozpierduche w redakcji za pomoca mp40?

No mowilem, ze warto go miec.

I nie tylko w deadline ,takie mysli mam ze 4x w miesiacu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz twórczość Gościnnego? Komiksy z Asterixem, Lucky Luke'm czy książki o Mikołajku?

Komiksy z Asterixem tak, LL juz mniej, a Mikolajka jakos nigdy specjalnie nie moglem polubic...

1. Słuchasz muzyki z filmów?

Owszem. Uprzedzajac - ostatnio: Gladiator, Helikopter w ogniu i Conan Barbarzynca...

2. Oglądałeś któregoś z Batmanów Nolana? Wolisz nowego, mrocznego Gacka, czy raczej klimaty Burtona?

>>>Szczerze? Nigdy specjalnie nie zachwycalem sie Batmanem, najnowszego nawet do dzis nie widzialem.

3. Korzystałeś kiedyś z Linuksa albo innego nie-Windowsa (DOS-a pomińmy :smile:)?

>>>Ta, znajomy ma w domku wszystko na Linuchu to sie zdarzalo skorzystac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto do waszej redakcji przywozi artykuły biurowe ? ;]

Hipolit Gąska albo Klementyna Micińska.

Czy wy naprawde musicie zadawac pytania, gdy nie macie pomyslu o co pytac?

Pytanie wcale nie jest takie głupie na jakie wygląda :] poważnie ... chciałem wiedzieć z którym kierowcą się zamienić żeby Was odwiedzić :) Żaden się nie chce przyznać :) więc sięgam do źródła. Fakt, że może akurat osoba do której kieruje pytanie nie jest najodpowedniejsza bo niby po kiego Tobie wiedzieć kto tak sie z tymi kartonami tarabani. Jak by na to nie patrzeć wizja odwiedzenia redakcji w czasie pracy jest bardzo kusząca.Przedłużony pobyt podciągnie się pod dbanie o dobre relacje z klientem. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby co, ze jakby powstanie warszawskie NIE wybuchlo to by nas wlaczono do ZSRR i do dzisiaj bysmy w nim byli?

No wiesz, pani Wanda Wasilewska wraz z kilkoma innymi komunistami polskimi, z tego co wiem, co najmniej raz przedstawiała Stalinowi projekt wyzwolenia Polski i włączenia jej do ZSRR jako jednej z republik... ale Stalin to całkowicie zignorował. Dzięki Bogu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...