Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jeżeli było takie pytanie to przepraszam. (Ale nawet jeśli było, to może coś się od tamtego czasu zmieniło)

Na pewno używasz jakiegoś programu do obróbki zdjęć. I myślę, że od kiedy robisz zdjęcia miałeś styczność i kilkoma programami służącymi do tego.

Moje pytania:

1. Jakiego obecnie używasz?

2. Jaki darmowy, łatwy w obsłudze, ale dość dobry program mógłbyś polecić bardzo początkującemu człowiekowi interesującemu się trochę fotografią (czyli mi :happy: )?

Edytowano przez Mcrr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedy byłeś w przedszkolu to podczas posiłków wybrzydzałeś? :laugh: (np.żądałeś kawioru)

A jakie to ma znaczenie dzisiaj? Jadlem wszystko poza smazona watrobka i juz. SMazonej watrobki do dzis do ust nie wezme, sam zapach wywoluje u mnie mdlosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam tak. dlaczego musisz ukrywać swój wygląd? bez urazy, ale mi to cuchnie poprostu komercją. nabijasz tym samym sobie czytelników, bo każdy chciałby zobaczyć jak wyglądasz, i gdyby był temat w cdaction: TWARZ SMUGGA REVEALED, to pewnie czytelnicy na jeden miesiąc podskoczyliby do nie wiem, np. 3 milionów.

czy dlatego ukrywasz swoją twarz? żeby stworzyć wokół niej,swego rodzaju znak rozpoznawczy cd-action?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie Smuggler odpowie, że za bardzo sobie swoją twarz ceni i nie pokazuje jej byle komu. Mam rację :smile: ?

Poza tym nie wyobrażam sobie, aby po tylu latach ukrywania się i obsesji niektórych czytelników na tym punkcie Smuggler tak po prostu pokazał swoją twarz. Dziwnie by to wyszło :smile: . Raczej nie licz na sensowną odpowiedź. Tym bardziej, że to pytanie padało wiele razy.

Edytowano przez Mcrr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli było takie pytanie to przepraszam. (Ale nawet jeśli było, to może coś się od tamtego czasu zmieniło)

Na pewno używasz jakiegoś programu do obróbki zdjęć. I myślę, że od kiedy robisz zdjęcia miałeś styczność i kilkoma programami służącymi do tego.

Moje pytania:

1. Jakiego obecnie używasz?

Dramowego GIMPa i niedarmowego PhotoShopa 7

2. Jaki darmowy, łatwy w obsłudze, ale dość dobry program mógłbyś polecić bardzo początkującemu człowiekowi interesującemu się trochę fotografią (czyli mi :happy: )?

Picassa i GIMP, choc ten drugi prosty w obsludze nie jest, oferuje znacznie wieksze mozliwosci.

OK,sorry że przynudzam Ci z tym jedzeniem.

A teraz o grach:Lubisz gry piłkarskie na PC?

Poczytaj w Gamewalekrze moje komentarze przy DOWOLNEJ grze sportowej - NIE LUBIE.

a ja zapytam tak. dlaczego musisz ukrywać swój wygląd? bez urazy, ale mi to cuchnie poprostu komercją.

>>>LOL!!! ROTFL! :laugh: :laugh: :laugh: Tus mnie ubawil. Komercyjny jest ten, kto NIE pokazuje swej twarzy. Zatem taka Jolka Rutowicz to szczyt antykomercjo.

nabijasz tym samym sobie czytelników, bo każdy chciałby zobaczyć jak wyglądasz, i gdyby był temat w cdaction: TWARZ SMUGGA REVEALED, to pewnie czytelnicy na jeden miesiąc podskoczyliby do nie wiem, np. 3 milionów.

>>>Chcialbym ale stanowczo przeceniasz moja "marke" :)

czy dlatego ukrywasz swoją twarz? żeby stworzyć wokół niej,swego rodzaju znak rozpoznawczy cd-action?

Coz, od ponad 10 lat jest na to odpowiedz w FAQ... :down: Tylko po co to czytac. lepiej zapytac, niech Smuggler MNIE odpowie, na zlotym talerzu podac pod nos...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokasz swojom tfasz tchużu to czysta komercja że nie pokazujerz swojej tfaszy!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mam nadzieje że domyśliłeś się że to był żart xD

Czy kiedy byłeś w przedszkolu to podczas posiłków wybrzydzałeś? :laugh: (np.żądałeś kawioru)

A jakie to ma znaczenie dzisiaj? Jadlem wszystko poza smazona watrobka i juz. SMazonej watrobki do dzis do ust nie wezme, sam zapach wywoluje u mnie mdlosci.

Jeśli ma to mu pomóc w rozszyfrowaniu kim Pan jest to dla niego ma to znaczenie. :D:)

Edytowano przez szlacha2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę nie zaczynać przygody na forum od pytań do Smugglera bo mogę się zniechęcić :)

Ale co mi tam czy gdyby na przykład National Geographic by cię przyjęło do swoich szeregów rzucił byś pracę w Cd-Action?I czy byś się z tym ujawnił,lub szukał następcy który by ksywkę przejął?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze dla wiekszosci (?) wakacje w pelni jedno pytanko - najdalsze miejsce na swiecie ktore bylo ci dane zwiedzac ?

PS. Czy kiedykolwiek odwiedziles pikny kraj, Grecja zwany ?

PPS. Czy lubisz serial 'Dexter' ? Nie ten animowany tylko ten o specjaliscie od krwi ktory po nocach zabija rozne szumowiny :D

Edytowano przez buczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę nie zaczynać przygody na forum od pytań do Smugglera bo mogę się zniechęcić :)

Ale co mi tam czy gdyby na przykład National Geographic by cię przyjęło do swoich szeregów rzucił byś pracę w Cd-Action?I czy byś się z tym ujawnił,lub szukał następcy który by ksywkę przejął?

A jakby sie pojawil Darth Vader i zaproponowal mi przejscie na Ciemna Strone Mocy?

Takie pytania sa bez sensu, rzuc kostka i sobie odpwiedz "parzyste - tak, nieparzyste - nie". I bedzie to rownie sensowne co moja odpowiedz.

jako ze dla wiekszosci (?) wakacje w pelni jedno pytanko - najdalsze miejsce na swiecie ktore bylo ci dane zwiedzac ?

PS. Czy kiedykolwiek odwiedziles pikny kraj, Grecja zwany ?

PPS. Czy lubisz serial 'Dexter' ? Nie ten animowany tylko ten o specjaliscie od krwi ktory po nocach zabija rozne szumowiny :D

Sluzbowo - Los Angeles/USA/Kalifornia.

Prywatnie - Afryka Polnocna, polwysep Synajski.

Grecja - Kreta i Santoryn, w planach Grecja kontynentalna.

Dexter - jakos mnie nie zachwycil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwe abys prowadzil fotobloga z wakacji i umieszczal tam zdjecia (nie prywatne, przedstawiajace ciebie lub kogos bliskiego, po prostu krajobrazy itd) ?

6 raz tu jestem a o Santorini nawet nie marzylem :(

PS. Lubisz ser feta i oliwiki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby sie pojawil Darth Vader i zaproponowal mi przejscie na Ciemna Strone Mocy?

Gdyby mi Lord Vader takie coś zaproponował to bym się zgodził,National Geography - Vader, Ja - powiedzmy ja bo nie będę porównywał siebie do ciebie wielmożny Smugglerze,myślę jednak że bym się zgodził,marzeniem każdego fotografa jest praca w NG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokasz swojom tfasz tchużu to czysta komercja że nie pokazujerz swojej tfaszy!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mam nadzieje że domyśliłeś się że to był żart xD

Czy kiedy byłeś w przedszkolu to podczas posiłków wybrzydzałeś? :laugh: (np.żądałeś kawioru)

A jakie to ma znaczenie dzisiaj? Jadlem wszystko poza smazona watrobka i juz. SMazonej watrobki do dzis do ust nie wezme, sam zapach wywoluje u mnie mdlosci.

Jeśli ma to mu pomóc w rozszyfrowaniu kim Pan jest to dla niego ma to znaczenie. :D:)

To prawda,prowadzę śledztwo pt. "Czy Smuggler chodził do tego samego przedszkola co mój ojciec?" xD

A teraz kolejne pytanie:

Lubisz gry Petera Monyleuxa? (jeżeli jest w nazwisku błąd to dlatego że ma trudne nazwisko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwe abys prowadzil fotobloga z wakacji i umieszczal tam zdjecia (nie prywatne, przedstawiajace ciebie lub kogos bliskiego, po prostu krajobrazy itd) ?

Blog tak, fotki tak, krajobrazy tak, moi bliscy absolutnie nie.

6 raz tu jestem a o Santorini nawet nie marzylem :(

>>>Miejsce, gdzie nie da rady zrobic fotki, ktora NIE wyglada jak pocztowka...

PS. Lubisz ser feta i oliwiki ?

Uwielbiam, takze w formie salatki greckiej.

A jakby sie pojawil Darth Vader i zaproponowal mi przejscie na Ciemna Strone Mocy?

Gdyby mi Lord Vader takie coś zaproponował to bym się zgodził,National Geography - Vader, Ja - powiedzmy ja bo nie będę porównywał siebie do ciebie wielmożny Smugglerze,myślę jednak że bym się zgodził,marzeniem każdego fotografa jest praca w NG

Ja sie nie czuje fotografem. ja tylko lubie robic zdjecia. Czulbys sie dobrze np. jako zawodnik NBA, majac swoje amatorskie umiejetnosci?

A teraz kolejne pytanie:

Lubisz gry Petera Monyleuxa? (jeżeli jest w nazwisku błąd to dlatego że ma trudne nazwisko)

Zalezy ktora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz czy gdyby zrobić grę na podstawie ksiązki miało by szanse to zaistnieć??? Albo na odwrót, zrobić książkę na podstawie lub ściśle związaną z grą to byloby "fajnie"???

A czym jest Wiedzmin?

Nowelizacje filmow itd. raczej sa mizerne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o Molyneuxie i grach?

To czy np. Black And White ci sie podobalo? (,,opowiedz" o kazdej czesci)

A Fable? Zdaje mi sie ze na pewno , a jak masz konsole to jestes wniebowziety ( Chodzi mi o Fable 2)

Edytowano przez CoyoZe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś "Na Luzie" był opis bardzo fantazyjnej akcji przybijania do pomostu (?) żaglówką. Śmieszne samo w sobie, ale jeszcze śmieszniejsze dla kogoś, kto czytał "Znaczy kapitana". Obiecałeś, że pojawi się ta książka w kąciku obcowania z kulturą pozagrową. Moje pytanie - kiedy?

TPO, z recenzjami jest tak, że większość czyta je przed - żeby podjąć decyzję. A ja czasem lubię przeczytać także po - żeby skonfrontować swoje wrażenia i zobaczyć, czy na to samo zwróciłam uwagę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś "Na Luzie" był opis bardzo fantazyjnej akcji przybijania do pomostu (?) żaglówką. Śmieszne samo w sobie, ale jeszcze śmieszniejsze dla kogoś, kto czytał "Znaczy kapitana". Obiecałeś, że pojawi się ta książka w kąciku obcowania z kulturą pozagrową. Moje pytanie - kiedy?

Planujemy by oprocz nowosci byly tez tam starocie warte polecenia. Mam nadzieje, ze niedlugo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...