Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

O Jezu, jesli NIE ma na sobie anchois i ananasow, to zjem. A jak ma to tez zjem, choc sie troche przy tym krzywie.

Nie będę poruszał tematu wieszaków... :huh:

Mamy ze sobą COŚ wspólnego!!! Nie lubisz ananasów i anchois! TO TAK JAK JA!!! YEAH!!! :laugh:

Ale tak bardziej na poważnie... OKŁAMAŁEŚ CZYTELNIKÓW CDA!!! W FAQ PISAŁEŚ, IŻ NIE POSIADASZ INTERNETU W DOMU!!! A WCZORAJ ODPISYWAŁEŚ NA POSTY O 10.00 I O 22.00!!!

TY TYLE W ROBOCIE SIEDZISZ? CZY MOŻE W FAQ ZAMIEŚCIŁEŚ WIERUTNE KŁAMSTWO?!?! PRZYZNAJ SIĘ!!! :verymad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Smugg już wiem co wypożyczać z biblioteki. :happy:

Tomoslav wyskrob trochę kasy i kup sobie. Nie ma to jak swoja książka, a i kolekcja książek Kinga wygląda na półce imponująco:D

Poza tym (IMO) książka "smakuje" lepiej, jesli jest za swoją kasę. Bardziej się to docenia:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów narażę się na gniew Matrixa, co jest równoznaczne z karą śmierci/dożywociem, ale znów nie mogę się powstrzymać z odpowiedzią =S

http://img39.imageshack.us/img39/1381/beztytuuthc.png

Oto FAQ z najnowszego numeru.

~

O jejku, dalej nie rozumiesz?

Skoro FAQ było pisane dwa lata temu, to przez ten czas Mistrz Smuggler mógł sobie chyba założyć internet?

Edytowano przez Marchalt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oż ty K***!!! :D

A tak na serio - To zdjątko co tam pokazałeś to tylko kawałek pierwszej strony FAQ... Nic mi nie udowodniłeś. W lewym górnym rogu ekranu masz aktualne FAQ. A tam można zobaczyć, IŻ SMUGGLER OKŁAMAŁ WSZYSTKICH WIERNYCH CZYTELNIKÓW CDA!!!!!

Smuggler od dawna ma internet i jakoś się tego nie wypierał. Podobno zmusiła go do tego rodzina...

Schowaj szabelkę i dobrze się zastanów, czy myślisz logicznie.

___

Dobra, żeby nie było, że piszę nie na temat... Z otchłani pamięci wyłowiłem, że grałeś na basie. Nie wiem, czy pamięć mnie zawodzi, czy nie, ale jeśli grałeś to jak wspominasz ten czas? Ciężko się grało i uczyło? Długo się uczyłeś?

Edytowano przez Istrandir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oryginalnych pytań jak te, które zadam, jeszcze nie było! Ha!

Ad rem:

Jak często czyścisz klawisze od klawiatury (tzn chodzi mi o to, że wyciągasz każdy klawisz i go czyścisz, a nie tylko tak powierzchownie całą klawiaturę)?

Jakiej firmy masz klawiaturę?

Jak długo używasz obecnej klawiatury?

Czy podoba ci się Twoja obecna klawiatura?

Czy lubisz klawiatury? Jeśli tak, to jakie (nie chodzi mi o firmy. Tu powinna być śmieszna odpowiedź):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym (IMO) książka "smakuje" lepiej, jesli jest za swoją kasę. Bardziej się to docenia:D

Właśnie ja uznałem, że nadszedł czas na opróżnienie mojego "funduszu książkowego". Wybrałem się do empiku (nie powiem którego, bo straszmy tam burdel mają, mości panie. Przykład? Masterton na półce z mangą :laugh: ), gdzie na NAJNIŻSZEJ (!) półce były Kingowskie książki, z których wybrałem jedyny tytuł który znałem, czyli właśnie "Misery"

Przeczytam, jak tylko przemielę "Miecz Aniołów" i "Łowcy dusz" Piekary :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Nie kazdy King jest super ale nawet te slabsze sa dobre (no dobra, poza ""Mroczna Polowa" oraz ew. "Stukostrachami", bo wtedy mial problemy z soba [wodka/prochy] i to czuc.

Jestem w trakcie czytania "Mrocznej połowy" i faktycznie czyta się dosyć ciężko (chyba nawet "Blaze" mi się lepiej czytało). Wygląda to tak, jakby wcisnął za dużo do jednej powieści i nie za bardzo to ogarniał... No, to tak się jakoś wygadałem :happy:

Podobają Ci się nowe okładki "Prószyński i S-ka" do książek Kinga?

Jaka jest Twoja ulubiona postać w Gwiezdnych Wojnach?

Ogladałęś "Ostry dyżur"? Jaka jest Twoja opinia o tej produkcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką książkę polecił byś 15 latkowi?

O matko, to zalezy, jeden lubi horrory, drugi ich nie cierpi, wiec jak mozna polecic w ciemno?

2. Ulubiony film?

FAQ.

O Jezu, jesli NIE ma na sobie anchois i ananasow, to zjem. A jak ma to tez zjem, choc sie troche przy tym krzywie.

Nie będę poruszał tematu wieszaków... :huh:

Mamy ze sobą COŚ wspólnego!!! Nie lubisz ananasów i anchois! TO TAK JAK JA!!! YEAH!!! :laugh:

Ale tak bardziej na poważnie... OKŁAMAŁEŚ CZYTELNIKÓW CDA!!! W FAQ PISAŁEŚ, IŻ NIE POSIADASZ INTERNETU W DOMU!!! A WCZORAJ ODPISYWAŁEŚ NA POSTY O 10.00 I O 22.00!!!

TY TYLE W ROBOCIE SIEDZISZ? CZY MOŻE W FAQ ZAMIEŚCIŁEŚ WIERUTNE KŁAMSTWO?!?! PRZYZNAJ SIĘ!!! :verymad:

Jesli chcesz po prostu dostac bana, to powiedz, bedzie szybciej i milej dla obu stron... :mad:

Mam neta od niedawna, w FAQ faktycznie zapomnialem to poprawic, straszna sprawa. A w robocie zdarzalo mi sie siedziec do 2 nad ranem i co z tego?

___

Dobra, żeby nie było, że piszę nie na temat... Z otchłani pamięci wyłowiłem, że grałeś na basie. Nie wiem, czy pamięć mnie zawodzi, czy nie, ale jeśli grałeś to jak wspominasz ten czas? Ciężko się grało i uczyło? Długo się uczyłeś?

Ze dwa lata mialem, bo warunkow do cwiczen nie bylo, jak probowale mw pokoju to w kuchni szklanki pekaly :). Bylo fajnie, choc nie bylo lekko.

Tak oryginalnych pytań jak te, które zadam, jeszcze nie było! Ha!

Ad rem:

Jak często czyścisz klawisze od klawiatury (tzn chodzi mi o to, że wyciągasz każdy klawisz i go czyścisz, a nie tylko tak powierzchownie całą klawiaturę)?

Jakiej firmy masz klawiaturę?

Jak długo używasz obecnej klawiatury?

Czy podoba ci się Twoja obecna klawiatura?

Czy lubisz klawiatury? Jeśli tak, to jakie (nie chodzi mi o firmy. Tu powinna być śmieszna odpowiedź):)

Mam taki odkurzaczyk na USB, a raz na rok czy dwa rozkrecam cala i czyszcze. Mam te sama klawiature od 7-8 lat, juz nieistniejacej firmy ADAX, ktora wroclawianie moze pamietaja - na rogu Swidnikciej i Olawskiej mieli duzy salon. Fajna historia z nia byla, bo jak nawalila mi poprzednia to polazlem tam i mowie "klawiature prosze, tylko jakas prosta, bez bajerkow" (bo do pisania ma byc). Pan mi wyklada jakies czarne potwory z 3456 dodatkowymi przycisklami, diodkami, itd. a ja mowie 'PROSTSZA MA BYC", no to wyjmuje cos z tylko 345 przyciskami i gora 10 diodkami, ja znowu "chce PROSTA KLAWIATURE", a pan mi sciemnia "to jest swieta multimedialana z funkcja rozpoznawania twarzy, robi kawe, masuje stopy u ma wbudowany tuner telewizji satelitarnej", wiec ja w koncu wkurzony "PANIE, DAJ MI PAN NAJGORSZA I NAJTANSZA KLAWIATURE, JAKA TYLKO MACIE NA SKLADZIE!". Spojrzal na mnie z pogarda i obraza, schowal te multimedialne cuda, poszedl na zaplecze, wyniosl szare pudeleczko, rzucil na lade, mruknal "20 zl" i zajal sie czym innym. Zaplacilem, kupilem, mam do dzis, sluzy pieknie. :) Firmy juz dawno nie ma a ona z jej logiem sobie jest. :)

>>>Nie kazdy King jest super ale nawet te slabsze sa dobre (no dobra, poza ""Mroczna Polowa" oraz ew. "Stukostrachami", bo wtedy mial problemy z soba [wodka/prochy] i to czuc.

Jestem w trakcie czytania "Mrocznej połowy" i faktycznie czyta się dosyć ciężko (chyba nawet "Blaze" mi się lepiej czytało). Wygląda to tak, jakby wcisnął za dużo do jednej powieści i nie za bardzo to ogarniał... No, to tak się jakoś wygadałem :happy:

>>>Byl pomysl ale chyba zabraklo checi jego poprowadzenia. King mowil kiedys, ze praktycznie nigdy z gory nie planuje swoich ksiazek. Stawia swoich bohaterow w ekstremalnej sytuacji i patrzy co oni zrobia (czesto zdarza sie, ze jest zaskoczony tym, co sie dzieje). W Mrocznej Polowie ewidentnie woda i prochy zaklocily mu ten zmysl percepcji, widac ze sie meczyl z pisaniem. a ja sie meczylem z czytaniem.

Podobają Ci się nowe okładki "Prószyński i S-ka" do książek Kinga?

>>>Nie widzialem.

Jaka jest Twoja ulubiona postać w Gwiezdnych Wojnach?

>>>A a musze miec? Gong. :)

Ogladałęś "Ostry dyżur"? Jaka jest Twoja opinia o tej produkcji?

>>>Kiedys, dawno temu, jak jeszcze byl Clooney i ten lysy doktorek, to ogladalismy z zona namietnie, ale mniej wiecej ze smiercia postaci dr Greena jakos nam przeszlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, to zalezy, jeden lubi horrory, drugi ich nie cierpi, wiec jak mozna polecic w ciemno?

Sorki, zapomniałem dodać dla początkującego(chodzi o to, że jeszcze nie wiem co lubię, a czego nie). Tylko nie pisz mi lektury szkolnej, bo je czytam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baroso, przeczytaj kilka ksiazek na probe ;) Jest dzial ksiazkowy na forum, tam tez mozesz zadac pytanie :) Zajdz do biblioteki, wypozycz np. "Wladce Pierscieni" (Tolkien), o ile nie masz jej w domu. Wiele osob od tego wlasnie zaczyna przygode z powazniejszymi lekturami (nie wiem jak inni, ale ja troche wczesniej, chociaz to chyba nie ma wiekszego znaczenia kiedy, tylko czy w ogole :P) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King mowil kiedys, ze praktycznie nigdy z gory nie planuje swoich ksiazek. Stawia swoich bohaterow w ekstremalnej sytuacji i patrzy co oni zrobia (czesto zdarza sie, ze jest zaskoczony tym, co sie dzieje). W Mrocznej Polowie ewidentnie woda i prochy zaklocily mu ten zmysl percepcji, widac ze sie meczyl z pisaniem. a ja sie meczylem z czytaniem.

Tak. King nie planuje swoich książek. Po prostu pisze i daje jakby "wybierac" swoim bohaterom. Z tego co pamietam ćpał chyba kokaine i w nosie miał wate, by zatamować krwawienie (bo koka rozwala miedzy innymi przegrodke nosową). Piwsko i wóda też dawały znać o sobie.

Zadziwiające jest, że potrafił (co prawda ze wsp0arciem rodziny) ot tak rzucić ten syf:)

Szacun dla gościa!

Polecam taką książkę jak: "Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika" - wydawnictwo Prószyński i s-ka. Tam między innymi Kingzamieścił swoją biografię aż do 2000 roku, kiedy to książka się ukazała.

Moje pytanie: Pisałeś kiedyś Smugg, że od dzieciństwa wiedziałeś, że chcesz zarabiać na życie pisaniem. Czy chciałeś być po prostu redaktorem, czy myślałeś może o napisaniu jakiejś książki. A jeśli myślałeś, to czy napisałeś jakąś? Albo próbowałeś ale nie skończyłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem "Mroczną połowę" i efekt jest taki, że mam nieco mieszane odczucia. Czytało się ciężko, ale od momentu

porwania Lizy i bliźniąt

było już o wiele lepiej. Trzymało w napięciu. Choć zakończenie... hmm.. można się było spodziewać czegoś takiego, ale ogólnie było słabe

Napisałeś, że "Stukostrachy" są bardzo słabą pozycją. Słabszą niż "Mroczna połowa"?

W jaki sposób dobierasz "myśl miesiąca" do AR? Zależy od nastroju?

Jaki chciałbyś dostać list/e-mail do AR? :cool: (wiem; trudne pytanie, ale ludzka ciekawość ponoć nie zna granic)

Jaka jest Twoja ulubiona postać w Gwiezdnych Wojnach?

>>>A a musze miec? Gong. :)

Chyba nie :P To inaczej: który moment z GW najbardziej zapadł Ci w pamięć?

Edytowano przez Spooky Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Smuggler , jak widzę pytania niektórych forumowiczów... większość tutaj pisze tylko dlatego żeby chwalić się kumplom. Ty komuś odpowiesz a on ma pojarę na maxa... :) Mi by się nie chciało odpowiadać na te pytania w stylu ,,jakiego office używasz" :)

Rozumiem , temat służy żebyś ODPOWIADAŁ na pytania, ale te 28647142832891 postów to już przesada... :smile:

A i tak na 80% pytań jest bezsensownych/mozna wywnioskować odpowiedź :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibliotekarzu, Smugg być może gnębi tych, którzy zadają dość głupie, ale też oczywiste pytania, ale też gnębi tych, którzy tu piszą bez sensu, nie wyrażając swej kwestii, przepraszam za offtop. Napisz swoje pytanie, a nie filozofuj, czy warto pisać.

P.S. Choć nigdy nie wiadomo, czego się można po nim spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, to zalezy, jeden lubi horrory, drugi ich nie cierpi, wiec jak mozna polecic w ciemno?

Sorki, zapomniałem dodać dla początkującego(chodzi o to, że jeszcze nie wiem co lubię, a czego nie). Tylko nie pisz mi lektury szkolnej, bo je czytam ;)

Miecz przeznaczenia Sapkowskiego

Napisałeś, że "Stukostrachy" są bardzo słabą pozycją. Słabszą niż "Mroczna połowa"?

>>>Nie, duzo lepsza, ale jak na Kinga nie powala. Swietny pomysl, sporo fajnych rozwizan, da sie czytac z przyjemnoscia, ale pozostawia jakis niedosyt. Podobnie "Buick 8". Genialny pomysl... i brak pomyslu co z nim zrobic.

W jaki sposób dobierasz "myśl miesiąca" do AR? Zależy od nastroju?

<<<Otoz to.

Jaki chciałbyś dostać list/e-mail do AR? :cool: (wiem; trudne pytanie, ale ludzka ciekawość ponoć nie zna granic)

>>>Zebyscie potem 10 lat to wspominali :)

To inaczej: który moment z GW najbardziej zapadł Ci w pamięć?

>>>O matko, no nie wiem. Ale mysle, ze gdy pierwszy raz zobaczylem Destroyera lecacego nad moja glowa... Takich chwil sie nie zapomina. A to bylo z 30 lat temu... Tak, to BYLO 30 lat temu. Dzisus Chrajst... :teehee::starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie a w zasadzie prośbę. Ponieważ przyznałeś się do tego ze jesteś wredny (nie zaprzeczaj!) , to chcę się ciebie poradzić. Jeden użytkownik na innej stronie widocznie chciał mnie obrazić

i prymitywnymi słowami walnął odpowiedź na moje pytanie. Olałem go ale korci mnie zemsta.

Niestety nie umiem wymyślać wrednych tekstów i proszę zebyś mi podsunął gotową albo chociaż coć podpowiedział. pomyślałem ze ma to być coś kulturalnego i inteligentnego zeby mu pokazać przewagę

człowieka nad małpą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibliotekarzu, Smugg być może gnębi tych, którzy zadają dość głupie, ale też oczywiste pytania, ale też gnębi tych, którzy tu piszą bez sensu, nie wyrażając swej kwestii, przepraszam za offtop. Napisz swoje pytanie, a nie filozofuj, czy warto pisać.

P.S. Choć nigdy nie wiadomo, czego się można po nim spodziewać.

Spoko. Ja to rozumiem , ale po kiego grzyba zadawać pytania dla samego zadawania, a nie dla odpowiedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie a w zasadzie prośbę. Ponieważ przyznałeś się do tego ze jesteś wredny (nie zaprzeczaj!) , to chcę się ciebie poradzić. Jeden użytkownik na innej stronie widocznie chciał mnie obrazić

i prymitywnymi słowami walnął odpowiedź na moje pytanie. Olałem go ale korci mnie zemsta.

Niestety nie umiem wymyślać wrednych tekstów i proszę zebyś mi podsunął gotową albo chociaż coć podpowiedział. pomyślałem ze ma to być coś kulturalnego i inteligentnego zeby mu pokazać przewagę

człowieka nad małpą.

Poczytaj sobie w necie historie o Mistrzu Cietej Riposty. :)

A riposta jest jak ciuch robiony na indywidualne zamowienie - nie da sie w ciemno tego zrobic, trzeba widziec sytuacje, slowa, ich kontekst...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do aparatów cyfrowych. Wyjeżdżam na wakacje i chciałbym zrobić kilka dobrych fotek. Po przyjeździe mam zamiar zająć się fotografią cyfrową (nie kupując nowego aparatu). Nie wiem jaki aparat mam wybrać, dysponuję 1200 złotymi. Zależy mi na kupnie ponieważ alternatywą dla cyfrówki jest moja stara smiena :)

Edytowano przez Queritius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie

Kuzynka jedzie na obóz i chce sobie kupić aparat cyfrowy(poręczny, mieszczący się w kieszeni, dobra wydajność do zdjęć krajobrazu i znajomych) zastanawia się nad dwoma modelami: Canon PowerShot A1100 IS i Canon Digital IXUS 100 IS .

Czy mógłbyś polecić inny model do kwoty 900zł dla 13 latki na obóz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do aparatów cyfrowych. Wyjeżdżam na wakacje i chciałbym zrobić kilka dobrych fotek. Po przyjeździe mam zamiar zająć się fotografią cyfrową (nie kupując nowego aparatu). Nie wiem jaki aparat mam wybrać, dysponuję 1200 złotymi. Zależy mi na kupnie ponieważ alternatywą dla cyfrówki jest moja stara smiena :)

uzywany Canon A610 za 300-350 zl na allegro. Lepszego nie ma do 2000 zl.

Jak chcesz nowke to poszukaj nowszych z serii A6xx. (20/30/40) ale i tak 610 najlepsze.

Witam. Mam pytanie

Kuzynka jedzie na obóz i chce sobie kupić aparat cyfrowy(poręczny, mieszczący się w kieszeni, dobra wydajność do zdjęć krajobrazu i znajomych) zastanawia się nad dwoma modelami: Canon PowerShot A1100 IS i Canon Digital IXUS 100 IS .

Czy mógłbyś polecić inny model do kwoty 900zł dla 13 latki na obóz?

Dokladnie ta sama odpowiedz co poprzednio. Olac 1100 IS (choc jak sie uprzesz...) zapomnij W OGOLE o Ixusie. A jak ma byc maly to moze cos z serii Canon A5xx (590/80?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...