Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Gdy masz zły humor, to polepszasz go czasem za pomocą różnych witryn typu Joemonster? Jeśli tak, to jaka jest twoja ulubiona?

Mam ich wiele, bo stamtad zbieram material do NL.

Co myślisz o aparacie Sony DSC-H10, jeśli ma go używać kompletny amator, który jeszcze zdjęć na cyfrówce nie robił (np. ja)? Wiem, że to nie lustrzanka, ale zapytać nie zaszkodzi.

Sonowskie kompakty nie powalaja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego masz cały czas zaspamioną skrzynkę PW?

Zebyscie nowego nie slali :teehee:

Jaki język obcy ma dla ciebie najciekawsze/najmilsze uszom brzmienie? Jeśli możesz, to powiedz dlaczego. I czy umiesz się za jego pomocą komunikować?

Lubie japonski, bo tam nawet jak gosc mowi "ladna pogoda, nieprawdaz" to mam wrazenie, ze wyzywa innych na pojedynek. Z japonskiego znam pare slow, z czego wiekszosc nieprzyzwoita. :)

Latwiej powiedziec jakiego jezyka nie lubie: francuskiego. Brzmi tak... hmm. gejowsko, a do tego mialem fatalna nauczycielke w liceum i mam uraz. A do tego tak pojeb.... gramatyka, ze mozg staje, angielska przy tym to maly pikus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, jeśli już odpowiedziałeś kiedyś na to pytanie :)

Mianowicie :P Jaka jest twoja ulubiona reklama? O ile takowa jest, chodzi mi tu o internet,TV,radio, i inne środki przekazu :P

Z 10-15 lat temu byla reklama pepsi, z komarem, ktory spiewal "Brown Sugar" Rolling Stonesow (a po napiciu pepsi zrobily mu sie takie mick-jaggerowskie usta). Naprawde fajne bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nowość, że jesteś świetny w ciętych ripostach, więc spróbuję zapytać Ciebie, co byś odpowiedział na tak zadane pytanie:

"Co byś zrobił, jakbyś się dowiedział, że Twoja dziewczyna opierdziela kiełbache kosmitom?" :biggrin:

Wiem, że to brzmi bez sensu, ale moi koledzy mają słabość to twardych narkotyków i czasem nie wiedzą co mówią :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie "Garfield" jest wieczorynką na TVP1. Co o tym sądzisz?? Bo ja zawsze twierdziłem że Garfield śmieszy bardziej tych starszych :D

Mi to nie przeszkadza, humor Garfielda jest uniwersalny i trafia do kazdego, choc wszystkie smaczki docenia ci starsi.

Nie nowość, że jesteś świetny w ciętych ripostach, więc spróbuję zapytać Ciebie, co byś odpowiedział na tak zadane pytanie:

"Co byś zrobił, jakbyś się dowiedział, że Twoja dziewczyna opierdziela kiełbache kosmitom?" :biggrin:

Nie mam dziewczyny. Chcialem miec ale zona sie nie zgodzila. :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj czemu nie odpowiadasz na moje pytania uważasz je za Durne, trudne było już takie pytanie mów szczerze najgorsza prawda ale prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Czy warto brac udzial w kursach czy warsztatach fotograficznych?. Bo wiesz, niby zdjecia wychodza jakos dobrze, ale wciaz pozostaje lekki niedosyt, ze cos moglem zrobic lepiej. Jak wiele takie warsztaty moga wniesc dla fotografujacego, jesli prowadzacy kurs jest dobrym fotografem?.

Czy sam kiedys brales udzial w takich kursach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki. Zastanawiałem się kiedyś.... ile ty siedzisz przy komputerze ?:P

Ciężko mi to policzyć, więc łatwiej zapytać. Tak sobie myślę... jak nie forum, to praca w CDA, a jak do domu to też na pewno jakiś czas spędzasz, m.in poczta, może znów forum, a może też w coś zagrać, czy napisać jakiś dodatkowy tekst, na który wcześniej nie było czasu...

P.S. Nawet z FAQ można się uśmiać. Niektóre pytania są rozbrajające;p

"Numer GG:

Nie+mam!+I+nie+chce+miec! " - wcale ci się nie dziwie, bo by życia nie starczyło na odpisywanie;p. A gdybyś chciał mieć to KONIECZNIE trzeba by włączyć opcję nie odbierania wiadomości od nieznajomych;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Czy warto brac udzial w kursach czy warsztatach fotograficznych?. Bo wiesz, niby zdjecia wychodza jakos dobrze, ale wciaz pozostaje lekki niedosyt, ze cos moglem zrobic lepiej. Jak wiele takie warsztaty moga wniesc dla fotografujacego, jesli prowadzacy kurs jest dobrym fotografem?.

Czy sam kiedys brales udzial w takich kursach?

Pewnie, ze warto. Sam wprawdzie nie bralem, ale to z lenistwa. :) Po co samemu odkrywac kolo? :)

Takie pytanie z innej beczki. Zastanawiałem się kiedyś.... ile ty siedzisz przy komputerze ?:P

Czasem8, czasem 16 godzin, czasem 20, czasem wcale.

Smugg, jaki gatunek muzyki najbardziej lubisz? I jakie piosenki z tego gatunku mógłbyś polecić?

>>>FAQ.

Witaj czemu nie odpowiadasz na moje pytania uważasz je za Durne, trudne było już takie pytanie mów szczerze najgorsza prawda ale prawda.

Powtorz owe pytanie. Jesli nie odpowiadam, to sa 3 opcje (a wlasciwie 4)

1. Nie moge odpowiedziec

2. Nie chce odpowiedziec :)

3. FAQ!

4. Moglem je przegapic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wielki Smugglerze, Wasza Emisjo! :biggrin: Czy czytasz jeszcze jakiś komiks oprócz Garfielda? I czy jest można go znaleźć w internecie (Nie, nie na torrentach, legalnie)?

Aha, w FAQ pisałeś, że nie lubisz gier RPG (na komputerze, o papierowych nie pisałeś), a czy mógłbyś wyjawić mi i forumowiczom dlaczego?

Edytowano przez MathRaven27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wielki Smugglerze, Wasza Emisjo! :biggrin: Czy czytasz jeszcze jakiś komik oprócz Garfielda? I czy jest można go znaleźć w internecie (Nie, nie na torrentach, legalnie)?

Aha, w FAQ pisałeś, że nie lubisz gier RPG (na komputerze, o papierowych nie pisałeś), a czy mógłbyś wyjawić mi i forumowiczom dlaczego?

Tytusa, romka i Atomka :)

No i Dilberta.

A RPGi lubie ale nie wszystkie. W wiedzmaka, KOTORY czy Mass Effect cialem z przyjemnoscia,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RPGi lubie ale nie wszystkie. W wiedzmaka, KOTORY czy Mass Effect cialem z przyjemnoscia,

grzech by polski gracz nie zarżnął w Wiedzmina XD... ja go 5 razy już przeszedłem. Chłopaki z RED'a odwalili naprawde kawał dobrej roboty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RPGi lubie ale nie wszystkie. W wiedzmaka, KOTORY czy Mass Effect cialem z przyjemnoscia,

grzech by polski gracz nie zarżnął w Wiedzmina XD... ja go 5 razy już przeszedłem. Chłopaki z RED'a odwalili naprawde kawał dobrej roboty

5x? Ja raz + przygody z ER i moze pol roku znow zalicze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha lol rozwalają mnie te pytania conajmniej jakby Smuggler był jakąś supergwiazdą ;P "ile masz dzieci?" "ile czasu spedzasz przy kompie?" "jakiej muzyki słuchasz?" troche załosne, co to w sumie obchodzi innych ludzi równie dobrze mogliby pytac o to kazdego nieznajomego no chyba ze Ciebie uważają za jakis autorytet, osobe godna naśladowania itp...

znaczy ogólnie sadze ze na poczatku pewnie pochlebiało Ci to całe zainteresowanie, po czasie jednak zapewne moze to być nużące.... btw : podobają mi się Twe riposty, z tej strony np rozwaliło mnie : nie mam dziewczyny : chciałem ale żona nie pozwala :D mocny tekst.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst był kilka lat temu w Na Luzie, tzn. ten o dziewczynie...

Czy (choc trochę) kręcą cię gry rytmiczne (Ale w stylu Guitar Hero, a nie jakieś Dance Party)?

Nie denerwują cię forumowicze, którzy co chwilę wymyślają kolejne durne pytania (np. ja :blush:)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...