Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Hej Smuggler!

Na początek Wesołych i Spokojnych Świąt oraz Dużo Zdrowia i realizacji Planów w Nowym Roku dla Ciebie , rodziny i Redakcji !

Jako grupa Przyjaciół, których łączy pasja do motoryzacji zwracamy się do Ciebie jako unikalnego na polskim rynku prasowym o rozrywce komputerowej, Redaktora (bądź grupy redaktorów ;) whatever ;) ), który posiada Styl i przywodzi na myśl nasze najlepsze "szczenięce" lata kiedy to czytywaliśmy podekscytowani pierwszy numer z kwietnia Secret Service , rewelacyjne teksty Kopalnego w Top Secrecie, czy żółty styl Gamblera - (uff ;) - > Z prośbą o krótki wywiad internetowy dla naszej małej jeszcze społeczności.

Od razu podkreślamy , że jesteśmy grupą kumpli i kumpel, wykonujących różne zawody o dość szerokich horyzontach a nie dochodowym przedsiębiorstwem, u nas wszystko jest za darmo i zrobione by ourselves ;) A jak znajdzie się jakiś sponsor to przeznaczymy datki na cele charytatywne i już.

Nie zamierzamy używać Tego wywiadu z Tobą o ile zgodzisz się poświęcić czas i t d. , gdziekolwiek poza naszym forum.

Jest to tylko dla Naszej wyłącznej satysfakcji i dumy , że mogliśmy porozmawiać z jednym z najwybitniejszych polskich redaktorów w branży komputerowej (albo grupą redaktorów ;) who cares ;) ).

Aby nie przedłużać pytania (tylko 4) [serdecznie prosimy o dodanie szczypty Twego stylu]:

1. Czy interesujesz się motoryzacją i jeżeli tak to czy masz jakąś ulubioną markę albo typ samochodu lub motocykla (spoko może być Zaporożec)?

2. Jak oceniasz rozwój polskich dróg i jakość komunikacji we Wrocławiu?

3. Jaka cecha Twojego charakteru ma największy wpływ na Twój styl pisania?

4. Czy masz w swoim domu choinkę i co chciałbyś pod nią znaleźć w tym roku albo następnym?

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Koleżanek oraz Kolegów za ewentualną odpowiedź a w przypadku braku odpowiedzi dziękujemy za Twoją pracę (niestety z braku czasu znamy ją jedynie z okresowego podkradania młodszemu rodzeństwu lub dzieciom numerów czasopisma Cd-Action) i życzymy wielu lat tak znakomitej dziennikarskiej formy i takiej duszy w słowach.

Jeżeli zgadzasz się odpowiedzieć na nasze pytania to prosimy o udzielenie wywiadu tutaj (tak będzie chyba najwygodniej) oraz zgodę na zamieszczenie pytań i Twoich odpowiedzi na naszym forum.

Oto adres naszego forum , ewentualne odpowiedzi wraz z pytaniami zamieścimy w dziale WYWIAD.

http://xplorig.webd.pl

Oczywiście zapraszamy serdecznie miłośników motoryzacji, posiadaczy różnych marek, zarówno Redakcję jak

i Czytelników Cd-Action , jeśli macie ochotę do przyłączenia się do naszej niewielkiej jeszcze grupy Przyjaciół.

Gwarantujemy luz, kulturę , dojrzałość , dystans oraz specyficzne poczucie humoru i to wszystko za darmo, żadnych składek itp.

Każdy ma możliwość wypowiedzi niezależnie od poglądów i wspólnej zabawy.

Dodatkowo posiadaczy 4 kółek i Forda Cougara zapraszamy na Jurę w maju 2009 (vide odpowiedni temat na forum).

Wszystkiego dobrego!

Xplorig Team Poland

Edytowano przez IPE240
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Smuggler (Ty) to tak naprawdę Mac Abra czyli Jerzy Poprawa?

Zależy o jaki dzień Ci chodzi... No i zależy to głównie od grafiku. Musisz poczekać na nowy rok, wtedy wyjdzie nowy grafik (już nie długo) i dowiesz się kto w jaki dzień jest Smuggler'em :)

Sorka Smugg ;)

ekh,ekh,dzięki,ale to pytanie do Smugglera (jak ja to mówię fonetycznie "Smaglera",choć to głupie).Chcę po prostu wiedzieć,czy ten człowiek miał rację.Bo to śledztwo prowadził na podstawie wszystkich numerów CDA i z tego mu wychodzi,że Smuggler to też Mac Abra czyli Jerzy Poprawa.Smugglerze, ZLITUJ SIĘ ! BŁAGAM CIĘ! ODPOWIEDZ NA TO PYTANIE CAŁKIEM SERIO!

Innej opcji nie ma.

Jest inna opcja. Nie udziele odpowiedzi. Mozesz sobie wierzyc w blogowe teorie, ale PEWNOSCI miec nie bedziesz.

A calkiem serio to ci odpowiedzialem juz przy pierwszym poscie.

Czy udzielasz wywiadów gazetkom szkolnym? :P

Sz.P (na początku napisałam ŚP.) Marek Lenc delikatnie mówiąc wbił mi nóż w serce,gdy zadałam mu podobne pytanie.Ratujcie nas!Wywiadzik-taki tyci,że nawet na tej naszej stronie mniejszej od A5 będzie do połowy małym drukiem wydrukowany...Błagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam o litość i o ten wywiad.

Skoro tak bardzo wierzysz blogom, to skopiuj sobie jakis wywiad ze SMugglerem z sieci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszych postów, to znalazłyby się również dowody na to, że Mac to wcale NIE Smuggler.

Jakie są powody ukrywania tożsamości?

Smugg prawdopodobnie chciał przez to uniknąć szturmu fanów na jego mieszkanie, szantaży o udzielenie wywiadu i temu podobnych anomalii popularności. Nie dziwię się mu wcale, gdyż takie zdarzenia są może nawet miłe, ale do pewnego momentu.

Co do argumentów Dogmeat'a - Taka informacja nie wywoła tsunami, trzęsienia ziemi lub wygranej Polski na Euro, ale mocno utrudni Smugglerowi życie, co wcale przyjemne nie jest.

Mac Abra apelował w którymś CDA, aby NIE dodawać go do znajomych na NK, co świadczy o tym, że sława (nieporównanie mniejsza niż Smugglerowska) też mu zaczyna doskwierać. I to też świadczy o tym, że Mac NIE jest Smugglerem.

Rzekłem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepne pytnia z serii wkurzających:

1. Czy kiedykolwiek "kiblowałeś" w szkole?

2. Wolisz Tuska czy Kaczńskiego Lecha?

3. Czy podpaliłeś stodołe na wsi jak mój kumpel?

4. Czy ciekasz po ulicy jako cygan?

5. Czy zamirzach utworzyć marsz mający na celu wytepienie antyfanów?

6. Obrobiłeś kiedyś bank ?

Za pytania które cie dobijają przepraszam, 3 razy przemyślałem, ale niechce mi sie ich zmienieać więc je wysyłam.

(prosze szczególnie odpowiedz zgodnie z prawda na pytania 3,4 i 5 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pytanie trochę bez sensu (trochę na zasadzie "jaki jest twój ulubiony baton"), ale jednak serio chciałbym poznać odpowiedź 9jeśli już padło przepraszam, nie znalazłem)

Palisz? (w sensie papierosy, żeby nie było wątpliwości)

I kolejne, myślę, że sensowniejsze

Czy jesteś katolikiem?

(proszę o odpowiedż na seio)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggi, czy nie potępiasz kogoś, kto ma orginałke, ale gdy mu się zniszczy to se sciagnie z neta? Ja tak nei robie bo uważam ze jest to produkt, tak jak np mp3 jak sie zepsuje to nowego trza kupic (na niektore gierki nie ma dozywotniej gwarancji)Ale chcialbym poznac twoj punkt widzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, ktora Twoja odpowiedz/wypowiedz w AR jest Twoim zdaniem najlepsza? I ktora zostala Ci w pamieci na dlugi czas po tym jak ja opublikowales?

Nie mam pojecia. Nigdy tak nie klasyfikowalem swoich odpowiedzi. To wy mozecie powiediziec ktora sie wam najbardziej podoba/utkwila w pamieci.

Dobrze,nie będę się już pytać o tożsamość Smugglera.

To tak jak z internetem-nikt Cię nie zna,nikt Cię nie widzi,mów co chcesz,oni Cię nie znają.

Ależ jasne,po co komu teorie 13-latki,no po co...

Juz nie strzelaj focha. Przyslij te pytania do wywiadamu na firmowy adres cda i tyle. :)

nastepne pytnia z serii wkurzających:

1. Czy kiedykolwiek "kiblowałeś" w szkole?

2. Wolisz Tuska czy Kaczńskiego Lecha?

3. Czy podpaliłeś stodołe na wsi jak mój kumpel?

4. Czy ciekasz po ulicy jako cygan?

5. Czy zamirzach utworzyć marsz mający na celu wytepienie antyfanów?

6. Obrobiłeś kiedyś bank ?

Za pytania które cie dobijają przepraszam, 3 razy przemyślałem, ale niechce mi sie ich zmienieać więc je wysyłam.

(prosze szczególnie odpowiedz zgodnie z prawda na pytania 3,4 i 5 :)

A ja NAPRAWDE prosze o SENSOWNE w miare pytania, gdyz jak rozumiem nudzi ci sie strasznie, ale problem w tym ze mnie nie. A nawet wprost przeciwnie. I jak juz wejde na forum to wolalbym jakies konkretny a nie "ple-ple-ple" w stylu "a gdybys mial dwie glowy to ktra by byla od mowienia, a ktora od bekania". Takie pytania to w wakacje czy kiedy, jak jest wiekszy luz.

Moze pytanie trochę bez sensu (trochę na zasadzie "jaki jest twój ulubiony baton"), ale jednak serio chciałbym poznać odpowiedź 9jeśli już padło przepraszam, nie znalazłem)

Palisz? (w sensie papierosy, żeby nie było wątpliwości)

Kiedys. z 10 lat temu. Rzucilem, nie zaluje.

I kolejne, myślę, że sensowniejsze

Czy jesteś katolikiem?

(proszę o odpowiedż na seio)

Zostalem ochrzony itd. wiec formalnie jestem katolikiem. Ale niepraktykujacym zupelnie.

Tak się właśnie zastanawiam (obserwuję wątek, ale się nie udzielam) drogi Smugglerze. Jaką ty szkołe skończyłeś?

Latwiej powiedziec jakiej NIE skonczylem: gimnazjum.

Smuggi, czy nie potępiasz kogoś, kto ma orginałke, ale gdy mu się zniszczy to se sciagnie z neta? Ja tak nei robie bo uważam ze jest to produkt, tak jak np mp3 jak sie zepsuje to nowego trza kupic (na niektore gierki nie ma dozywotniej gwarancji)Ale chcialbym poznac twoj punkt widzenia

Nie jest to zgodne z prawem, ale powiedzmy ze takiego czlowieka moge zrozumiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Smuggler, katolik nie równa się chrześcijanin, Mogłeś zostać ochrzczony też w kościele luterańskim, anglikańskim, kalwińskim (kalwininskim? nie mam pojęcia jak to się pisze) lub prawosławnym, a wszystko to są wyznania chrześcijańskie, więc raczej to miałem na myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc podsumujmy. Smug nie jest katolikiem (nie praktykujesz-nie jesteś kiedyś było o tym w TV). Ma co najmniej 25 lat (załóżmy w ostateczności, że zaczął palić w wieku 15 lat, skończył 10 lat temu więc ma NA PEWNO więcej niż 25 [smug jeżeli Cię obraziłem to przepraszam]). A czy uważasz, że jak ktoś ma Steama, ale gra na Non-steamowych serwerach to jest piratem ewentualnie złodziejem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg ma na pewno ponad 25, zwazywszy na to ze pracuje w CD-A od poczatku, czyli to oznacza ze musialby miec 13 lat zaczynajac tam prace, a to niemozliwe. nie moze tez Smuggler byc za stary, inaczej nie daliby mu kredytu na 30 lat. potencjalny wiek Smugga wynosi okolo 35-55 lat. niewiele zawezilem kolo poszukiwan :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na to pytanie już padła odpowiedź, ale na forum jej nie widzę i nie przypominam sobie, by pojawiła się w AR, no ale od początku. Sprawa dotyczy gumowego kurczaka, a ściślej mówiąc jego pochodzenia. Pamiętam, jak kiedyś w AR jakiś czytelnik pytał, czy owy gumowy kurczak ma związek z "Monty Python-em", Smuggler odpowiedział, że nie ale jest blisko. Ostatnio przeglądałem sobie stare komiksy z Garfieldem, a tam gumowy kurczak, więc moje pytanie, czy owy przedstawiciel drobiu ma związek z Garfieldem?

No i druga rzecz, to coś do zwolenników spiskowej teorii dziejów i ludzi poszukujących prawdziwej tożsamości pewnego redaktora, w starych numerach CDA w AR Smuggler i Mr Jedi wielokrotnie pisali o swoim pobycie w pomieszczeniach bez klamek. No i mam pytanie, czy ma to związek z rozdwojeniem jaźni?

Jeśli tak, to daremne wasze trudy, bo Smuggler może równocześnie być jakimś innym redaktorem oraz zarazem nim nie być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Smug na 100% ma kolegów/znajomych/przyjaciół/rodzinę. Oni na pewno wiedzą, że On pracuję w redakcji gazety o nazwie CD-Action. Jakieś 10% zna jego pseudonim, pod którym piszę, może ta osoba powiedzieć o tym swojemu synowi/córce, który/która czyta CDA. On/ona się o tym dowiaduję i następuję przełom. Piszę o tym na jakimś forum (np. komputerowym). Wątek przeczyta 1000osób one przekażą go dalej i cały świat się dowie kim jesteś Pan Smuggler. Mam nadzieję, że dosyć jasno napisałem moją wypowiedź. Teraz na myśl nasuwa się jedno pytanie. Dlaczego tak się nie stało przez te (prawie) 13 lat? A może Smug nie istnieję (w co wątpie). Może nie ma znajomych (raczej ma)? Czy nikomu nie podawał NIGDY swojego pseudonimu (możliwe, acz mało prawdopodobne)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, w necie jest tyle sprzecznych spekulacji na temat kim jest Smuggler, a czytelnicy na tyle owładnięci manią prześladowczą, że prawdopodobnie większość osób by nie uwierzyła, nawet gdyby w samym CD-Action to napisali. Zresztą w ciągu ostatnich dwóch lat, już dwa razy pojawiały się podobne sugestie -raz podpis pod zdjęciem, sugerujący, że Smuggler=Zbigniew Bański, drugi raz to felieton Qn'ika, według którego Smuggler=Eld. No i jak tu uwierzyć, nawet jak ktoś powie prawdę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ta dyskusje trace wiare w ludzi.

Wystarcza dwa dowolne numery CDA (lub jeden specyficzny), by sie dowiedziec jak ma na nazwisko Smugg :]

Dodajac do tego wizyte w redakcji i 'ogolna wiedze' na tematy ekszynowe, oczywistym staje sie, ze Smuggler to...

Mi to naprawde nie zajelo duzo czasu, ale tez nie uwazam, ze odkrycie to jest jakos wyjatkowe. Przeciez to tylko (tak!) czlowiek, wykonujacy swoja robote. Nie spamowalem i nie bede spamowal tym po roznorakich forach, bo chyba za stary jestem na podniecanie sie "PRAWDZIWA TOZSAMOSCIA SMUGGLERA, AAAAAAA" :]

Sorry za to Smugg, ale ludzi trzeba zmuszac do myslenia. :]

Aha, tą kasę oddam ci po Nowym Roku, mam nadzieje, ze wytrzymasz :)

Edytowano przez Felix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...