Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

#1 Zawsze mnie fascynowało czy Wasze ksywki są tylko na użytek CDA czy też w pracy mówicie do siebie per "Allorze" itp?;)

#2 Kto jest w redakcji? Chodzi mi o ksywki, wiem gdzie znajduje się owiane tajemnicą miejsce zwane stopką redakcyjną:)

"Znajac Sapkowskiego to uznalby, ze wszyscy naraz mu -Sapkowskiemu - moga buty czyscic,"

Cóż, ogólnie rzecz biorąc miałby rację:) No może poza Stefkiem Królem;)

Edytowano przez WYFSM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Za co tak naprawdę lubisz Garfielda

Wydaje mi się że Smg odnajduje w nim swoje odbicie! Na świecie krążą spekulacje jak Smg wygląda i wydaje mi się że jasno daje do zrozumienia ze Garfield i Smg to jedna i ta sama osoba

ps. Wania oczekuje cię po tym poście u siebie wiec jakie lubisz ciasteczka ;]]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Smugg, mam pytanko. Moze nie jest juz ono az tak bardzo aktualne, poniewaz od tego czasu minelo az ( tylko? ) 4 lata, ale w numerze 100 nigdzie nie moge sie dopatrzec AR. Szukalem wszedzie, kartka po kartce, ale nie znalazlem. Dlaczego nie bylo wtedy AR?

Przegladajac stare numery, az lezka sie w oku kreci, patrzac na listy czytelnikow. Nie mowie tutaj o mailach, lecz zwyklych listach pisanych na papierze, ktore zostaly wklejone do AR. Czy przechowujesz jeszcze takie listy ?

Pozdrawiam

Edytowano przez WojtekCichy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w ten oto sposób subtelnie zawracamy to tematu tożsamości Smugglera to zadam tu pytanie, która nasunęło mi się nasunęło gdy zastanawiałem się, nad tym do wątku, którego redaktora zajrzeć. Otóż patrzę na tą listę i nie widzę na niej MacAbry. Jest zbyt zajęty? Nie chce mu się? Jest dla niego przeznaczone jakieś specjalne miejsce :) ? A może on tu jest, ale się chowa, na przykład w pytaniach do Smugglera :) ?

No i jeśli tamto pytanie już padło to tutaj mam inne. Smuggler, grałeś już w Far Cry 2? Jakoś dziwnie mi przypomina Stalkera, nie twierdzę jednak, że to źle. Stalkera bardzo lubiłem. Jednak w Far Cry gra mi się jakoś dziwnie, zredukowano tu w zasadzie potrzebę skradania, myszka chodzi jakoś drętwo, a przeciwnicy (przynajmniej na poziomie rekrut) są strasznie drętwi i tępi. Sądzę, że na wyższych poziomach, zamiast zabłysnąć inteligencją, poprawi im się tylko celność i zwiększą zadawane obrażenia. Niedługo sprawdzę. Zawiódł mnie też edytor, w który można robić mapy tylko do trybu multi, no przynajmniej tyle tylko na razie odkryłem, ale nad tym też popracuję.

No i sprawa, która ostatnio strasznie mnie irytuje, i pojawia się w coraz większej ilości nowych gier. Potrzeba rejestracji przez internet. Szajse! (czy jakoś tak). W domu internetu nie mam, więc niby jak mam w to pograć!?! Najpierw kupiłem Sacred2, no cóż myślę, podłączyłem się przez komórkę, zeżarło mi to 15zł, ale jakoś poszło. Do Far Cry ściągnąłem cracka bo mnie cholera strzeliła. I jak tu człowiek ma sobie kupować oryginały jak i tak musi ciągnąć do nich cracki? Jak dla mnie to już przegięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak się perfidnie wtrącę w temat Smugglera - nerv0, masz w związku z tymi aktywacjami przez neta 100% racji. Szlag może człowieka trafić. Ja też nie mam w domu neta i o pograniu w parę gier mogę zapomnieć. Straszliwie wpienia mnie takie podejście twórców do tematu. Zapłaciłem - chcę grać bez żadnych durnych kombinacji. A dla pirata to i tak nie jest żaden problem, toż scrackowane i działające wersje hitów aktywowanych przez net i tak często są dostępne przed premierą, a już na pewno niedługo po. A żeby nie było całkiem OT - Smg, co ty o tym sądzisz?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za potrzebę rejestracji w internecie są odpowiedzialni piraci (częściowo pomaga - mam znajomych, którzy każdą niemal grę spiracą, a z HL2 mieli problemy - nic "działającego" bez kupowania oryginału nie znaleźli). Pozostaje nam tylko tępić ten złodziejski proceder.

Edytowano przez Piti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...każdą niemal grę spiracą, a z HL2 mieli problemy - nic "działającego" bez kupowania oryginału nie znaleźli).

Fakt, HL2 sprawiał na początku trochę problemów, ale piraci bardzo szybko i na niego znaleźli sposób. Po prostu nie ma zabezpieczenia, którego nie można złamać(i zazwyczaj piratom na dokonanie takiego wyczynu wystarcza zazwyczaj kilka dni). Stosowanie coraz bardziej wymyślnych(i irytujących) zabezpieczeń, nie jest sposobem na walkę z piractwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, kupujesz własne czasopismo czy masz gratis?

Redakcja ma darmowe egzemplarze CDA.

Ed:

@Piti

Zgadzam się, że piractwo trzeba tępić. Ale czemu moim kosztem? Mnie straszliwie wkurza jak traktuje się mnie jak złodzieja i czuję się trochę jednak wkurzony dlatego, że dostaje po tyłku za grzechy innych.

Edytowano przez fryz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, o ile się nie mylę, co najmniej lubisz Stephena Kinga, stąd więc moje pytanie - czytałeś Wielki Marsz? I jeśli tak, co o nim sądzisz? Moim zdaniem King miał świetny pomysł, ale trochę słabo go zrealizował. Książka jest b. dobra, ale w każdym calu czuć pewien niedosyt, większy lub mniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, kupujesz własne czasopismo czy masz gratis?

Redakcja ma darmowe egzemplarze CDA.

Ed:

@Piti

Zgadzam się, że piractwo trzeba tępić. Ale czemu moim kosztem? Mnie straszliwie wkurza jak traktuje się mnie jak złodzieja i czuję się trochę jednak wkurzony dlatego, że dostaje po tyłku za grzechy innych.

Ja mam na myśli to, żebyśmy MY (nie producenci) tępili piractwo, to może nie będą musieli wydawać tak zabezpieczonych gier (marzenia :)). Zgodzę się z tym, że każde zabezpieczenie w końcu złamią, ale producenci próbują jak mogą. Tak czy inaczej, wiemy, co jest tego przyczyną.

Przepraszam za off-top Smugg :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam kilka pytań:

1 czy czytałeś i spotkałeś się z dziełami Terrego Pratchetta ? i jeśli tak to czy spodobał ci się ten humor.

2 ile dni przed wysłaniem do drukarni CD - action jest gotowe?(sorry jeśli taka opdowwiedź była już gdzieś udzielona bo nie znalazłem nigdzie)

3 podobne trochę pytanie do YayL czy czytałeś sage mroczna wieża Stephena Kinga ?

4 czy słuchałeś utworów tego zespołu :Apocalyptica

5 czy masz ochotę odejść z redakcji jak czeka cię kolejny dead line ?

6 czy pisałeś lub próbowałeś pisać kiedyś jakieś opowiadania ?

Pozdrawiam

Edytowano przez Elar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam kilka pytań:

1 czy czytałeś i spotkałeś się z dziełami Terrego Pratchetta ? i jeśli tak to czy spodobał ci się ten humor.

Tak, lubie, choc nie jestem maniakiem.

2 ile dni przed wysłaniem do drukarni CD - action jest gotowe?(sorry jeśli taka opdowwiedź była już gdzieś udzielona bo nie znalazłem nigdzie)

Nie ma jakiegos terminu - jak dzien przed wyslaniem pisma trafi sie swietny list, to staram sie go zmiescic w najnowszym AR. Ale zwykle jakis tydzien przed deadline 95% AR jest gotowe.

3 podobne trochę pytanie do YayL czy czytałeś sage mroczna wieża Stephena Kinga ?

Tak, choc final jakos specjalnie mnie nie ruszyl, ale jako calosc - swietne.

4 czy słuchałeś utworów tego zespołu :Apocalyptica

Cos mi sie o uszy obilo.

5 czy masz ochotę odejść z redakcji jak czeka cię kolejny dead line ?

Po ponad 150 deadlineach to juz troszke czlowiek sie przyzwyczaja. Ale mam momenty, ze bym wszystko walnal w kat i sobie poszedl. Ale szybko mi mija.

6 czy pisałeś lub próbowałeś pisać kiedyś jakieś opowiadania ?

Bywalo, bywalo... ale doszedlem do wniosku, ze tak jak Lem to nie potrafie, a walic byle czego nie chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Smugg, mam pytanko. Moze nie jest juz ono az tak bardzo aktualne, poniewaz od tego czasu minelo az ( tylko? ) 4 lata, ale w numerze 100 nigdzie nie moge sie dopatrzec AR. Szukalem wszedzie, kartka po kartce, ale nie znalazlem. Dlaczego nie bylo wtedy AR?

Było wtedy AR. Na płycie. Jakaś specjalna edycja bez komentarzy SMG i chyba tylko Schwytane w sieci. A wyleciało z pisma, bo był dodany Tipsomaniak

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Lem potrafił świetnie konstruować opowieści najbardziej z Jego książek podobała mi się ta "kongres futurologiczny" ta wizja szkoda że już go nie ma wśród nas...W sumie też podoba mi się On z tego samego powoduco prathett że potrafi przekazać jakąś myśl czasami bardzo ważną.A co do zakończenia mrocznej wieży to bardzo mi się podobał bo można samemu rozwinąć koniec piękna książka:)

A i czy masz jakieś zwięrzątko ? i czy lubisz koty bo wiem że miałeś ale niestety umarł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...