Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

[A ilu ciebie jest?]

Przyjdź i policz?

[No widze, ze w koncu jakas krytyczna refleksja na swoj temat.]

Nie, gram w twoją gre.

[Rozumiem - ktos musi myslec w tym duecie, wiec OK, przyjdz z psem, z nim ustalimy zasady solowki.]

Tja, brat do brata ciągną :3 Jestem zbyt mądry żeby marnować siły na nic nie warte bitki w klubie ze striptizem.

[Zeby zamknal CD-Action? :huh::laugh: :laugh: Ile mam ci dac lapowki zebys sie zastrzelil?]

Nie lepiej posłać zabójcę Kennediego?

[Nie na tyle zebym rozumial kazdy slowotok. :dry: ]

No cóż, czyli jestem mądrzejszy od ciebie argumentując twoje komentarze.

Dobra - time of round 3?

Edytowano przez j234pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Dobra - time of round 3?

Nie da rady, limito dobroci dla takich napinaczy wyczerpuje po 2 wymianach zdan. Ale mozesz mnie sobie wynajac do takich klotni, jak ci to sprawia przyjemnosc. Choc watpie zeby cie bylo na to stac. No i starszy oraz madrzejszy zwykle ustepuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując klasyka internetu imieniem Google, "I hate when Smuggler don't answer to my post"; ale cóż może zrobić odrobina pyłu wobec majestatu góry?

W każdym razie, Smuggler, jako że jesteś osobą doświadczoną w kwestii pisania różnych artykułów i innych różnych takich pisemnych prac, może poradzisz mi, jak mam zmusić siebie do pisania? Już od dobrych paru tygodni męczy mnie nadmiar inwencji twórczej, którą nijak nie umiem przelać na papier. Po prostu siedzę, gapię się w ekran i nie umiem się zmusić do otwarcia Worda i rozpoczęcia pracy... =\ Masz jakieś sprawdzone sztuczki w tej dziedzinie (pomijając "Bo jak nie napiszę do jutra recenzji, to mi MacAbra zrobi z czterech liter jesień średniowiecza")?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując klasyka internetu imieniem Google, "I hate when Smuggler don't answer to my post"; ale cóż może zrobić odrobina pyłu wobec majestatu góry?

W każdym razie, Smuggler, jako że jesteś osobą doświadczoną w kwestii pisania różnych artykułów i innych różnych takich pisemnych prac, może poradzisz mi, jak mam zmusić siebie do pisania? Już od dobrych paru tygodni męczy mnie nadmiar inwencji twórczej, którą nijak nie umiem przelać na papier. Po prostu siedzę, gapię się w ekran i nie umiem się zmusić do otwarcia Worda i rozpoczęcia pracy... =\ Masz jakieś sprawdzone sztuczki w tej dziedzinie (pomijając "Bo jak nie napiszę do jutra recenzji, to mi MacAbra zrobi z czterech liter jesień średniowiecza")?

Ja mam taki zwyczaj pisania recenzji, ze zaczynam od tego w niej najprzyjemniejsze, bo to latwo idzie. Olac wstep itd. Mozna zaczac od podsumowania. A jak juz czlowiek wejdzie w rytm... to potem dopisze i wstep i wszystjlko inne... a czesto sie potem okazuje, ze przy okazji zmieni to, od czego zaczal...

Np. jak pisalem tekst o Karpinskim to wiedzialem od razu jaki bedzie koniec. Pamietasz? "Ludzie i świnie"? Wiedzialem, ze bedzie to "swinie wygraly". Reszta zostala dopisana do tego jednego zdania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z moimi nieszczęsnymi próbami napisania książki to może nie przejść... ale spróbuję. Lepsza jakakolwiek alternatywa niż całkowity zastój. Ale najgorzej chyba będzie się przełamać i napisać te pierwsze kilka stron. Zdaje się, bariera psychologiczna pt. "po co mam pisać, skoro za jakiś czas i tak to wywalę". Ale nic, popróbujemy. Może wreszcie mi się uda założyć tutaj temat z czymś sensownym z mojej TFUrczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po przeczytaniu recenzji Mass Effect 3. Mam w związku z tym pytanie, może trochę bzdurne. Czy wystawiając taką ocenę tej właśnie grze (nie piszę jaką, bo dla wielu może to jeszcze zagadka, nie chcę się im narażać :smile: ) nie bałeś się, że antyfani Mass Effecta podniosą głośny sprzeciw? Wiesz, że gra nie zasługuje, że jest na to zbyt mało rpg-owa itd. Wiem, że pytanie jest błahe, ale jestem ciekaw :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po przeczytaniu recenzji Mass Effect 3. Mam w związku z tym pytanie, może trochę bzdurne. Czy wystawiając taką ocenę tej właśnie grze (nie piszę jaką, bo dla wielu może to jeszcze zagadka, nie chcę się im narażać :smile: ) nie bałeś się, że antyfani Mass Effecta podniosą głośny sprzeciw? Wiesz, że gra nie zasługuje, że jest na to zbyt mało rpg-owa itd. Wiem, że pytanie jest błahe, ale jestem ciekaw :smile:

Szczerze? Mialem to gdzies. Wiedzialem, ze wyleje sie na mnie wscieklosc i frustracja wielu ludzi, ale skoro tak uwazam jak uwazam - to naprawde nie obchodzi mnie to, ze komus to sie nie spodba. Wole byc w zgodzie ze swoim sumieniem, niz "dla swietego spokoju" dac jakies neutralniejsze 8+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sobie niedawno artykuł o 16-latach CDA i patrzę w 2004 roku przy grach,które zapadły ci w pamięć widnieje World of Warcraft.Nie rozumiem.

Nie napisalem "gry, w ktore wtedy gralem" a 'gry, ktore w tym roku wryly mi sie w pamiec". WoW niewatpliwie sie wryl. bo naprawde skomplikowal prace redakcji/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, limito dobroci dla takich napinaczy wyczerpuje po 2 wymianach zdan. Ale mozesz mnie sobie wynajac do takich klotni, jak ci to sprawia przyjemnosc. Choc watpie zeby cie bylo na to stac. No i starszy oraz madrzejszy zwykle ustepuje. :)

Chyba odwróciłeś role, kaloryferowy przeszkodził? Hah, za dużo stereotypów, a nikt się nie zastanawiał jakie mają znaczenie. Czyli dziadek używa rzeczy których zna, bo łatwiej jest się poruszać. Nie martw się, ja nie mam beki do książek, tak strollować nie będziesz mógł. Czas na rundę 4. A co do bogactwa : porwę cię i będziemy się kłócić. Czyli nie muszę być bogaty D: Chyba że ty wezwiesz swoją gwardię złożoną ze słoni spod afryki :3 I ależ nie, damom pierwszeństwo Smug...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo pisałeś recenzję ME3? Zwykle mam tak, że nawet jak nie lubię danej gry i nie mam zamiaru w nią grać to i tak czytam redakcyjne teksty, bo po to kupiłem Cd- Action i wtedy każdy z nich ma wartość merytoryczną, a także w ten sposób zapoznaję się z Waszym "warsztatem" pracy. Ciekawi mnie "TA" Twoja recenzja, bo to naprawdę kawał dobrej roboty. Oczywiście o ile pod względem technicznym nic jej nie brakuje, ale jakimś majstersztykiem nie jest, o tyle stanowi pewien Everest, jeśli chodzi o przelane na papier emocje. Człowiek to czyta, który nie lubi Sheparda po trzech próbach z jedynką ( za dużo strzelania, ale to temat na inną dyskusję), bo naprawdę chcę się to czytać. Po prostu wierzę Ci, że tyle emocji może wywołać gra. Pod tym względem powinniśmy się cieszyć, że rozrywka zamiast przyzwyczajać do biernego leżenia przed telewizorkiem zmusza nas do myślenia, a co za tym idzie do przeżywania emocjonalnie gry ( drugą stroną medalu jest "nadmierne" przeżywanie gdy ktoś bardziej ceni świat gry niż real, a potem dochodzi do tragedii...). Pozdrawiam i oby więcej takich szczerych recenzji, w których najważniejsze są emocje. Brawo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[LOL. Niby jakim cudem? Jedyne co moze zamknac CDA (poza arbitralna decyzja wydawcy) to tylko nierentownosc wywolana mala sprzedaza.]

Wydawca gry może też dać w łapę wydawcy CD Action D:

Pomijając fakt, że byłby to chyba ewenement na skalę... światową (?), to powiedz, jaki interes miałby w tym procederze wydawca? Co? Własną satysfakcję? Wybuliłby grube miliony (bo o mniejszych stawkach by raczej nie było mowy), żeby połechtać swoje wybujałe ego?

Już czytam te nagłówki newsów: "CD Projekt / Cenega / whatever zapłaciło Bauerowi 5 milionów złotych, aby ten zamknął redakcję CD-Action".

LOL.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 baniek? Duzo za malo. :cool:

Chyba odwróciłeś role, kaloryferowy przeszkodził? H

Miszczu, po przyjacielsku ci mowi - zbastuj. Za bardzo sie podnieciles i teraz to juz jest czysty spam czy trolling. Nie posluchasz grzecznej prosby to bede musial uzyc mniej subtelnej perswazji, bo jakby nie patrzec jestem takze moderatorem. Pobawilismy sie i starczy.

Jak długo pisałeś recenzję ME3?

5-6 godzin.

Oczywiście o ile pod względem technicznym nic jej nie brakuje, ale jakimś majstersztykiem nie jest, o tyle stanowi pewien Everest, jeśli chodzi o przelane na papier emocje.

No wlasnie glownie emocje chcialem przekazac, nie technikalia.

Słyszaleś może, że Sapkowski zapowiedział nową książkę o Wiedźminie ?

Raczej W SWIECIE Wiedzmina, bo wcale nie jest powiedziane, ze bohaterem bedzie Geralt.

Jaka jest najgorsza wg Ciebie gra, w którą kiedykolwiek grałeś?

Nie wiem. Raz, ze nie robie sobie takich statystyk. Dwa, ze jak wdepne w g... to po co o tym mam jeszcze pamietac? Na pewno "zaliczylem" sporo badziewia, ale ogolnie jak gra jest kiepska to szybko przestaje w nia grac, a jak ja ukoncze to znaczy, ze zla nie byla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś zainteresowany zapowiedzianą edycją rozszerzoną Baldur's Gate?

2. Kiedyś w tym temacie wspomniałeś, że czytałeś "Diunę" Herberta. Moje pytanie: czytałeś także tak zwaną "Diunę 7" (2 dodatkowe tomy napisane na podstawie notatek Herberta przez jego syna we współpracy z innym pisarzem)? Jestem aktualnie na "Heretykach" i zastanawiam się czy 7-ka trzyma poziom oryginału.

Dzięki i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubiłeś w szkole czytać lektury? Jeśli tak - miałeś/masz jakąś ulubioną?

2. Masz jakiś ulubiony okres w literaturze?

3. Chciałbyś sobie wychować jakiegoś "następcę", czy raczej niewiele cię interesuje, co będzie z AR "potem"?

Kurczę, sorki za tyle tego "jakieś".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w recenzji ME3 napisałeś, że

jeśli Shepard ginie w ME2

, to w ME3 mamy możliwość zagrania kimś innym. Skąd ta informacja? Czytałem gdzieś wypowiedź Casiego Hudsona, że w takim wypadku nie można importować save'a.

Edytowano przez MyExtasy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś zainteresowany zapowiedzianą edycją rozszerzoną Baldur's Gate?

2. Kiedyś w tym temacie wspomniałeś, że czytałeś "Diunę" Herberta. Moje pytanie: czytałeś także tak zwaną "Diunę 7" (2 dodatkowe tomy napisane na podstawie notatek Herberta przez jego syna we współpracy z innym pisarzem)? Jestem aktualnie na "Heretykach" i zastanawiam się czy 7-ka trzyma poziom oryginału.

Dzięki i pozdrawiam :)

2xnie jestem zaintteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zawsze się zastanawiałem, jak trzeba do Ciebie mówić. "Smuggler" czy "Smaggler". Jak się poprawnie wymawia tą nazwę? Bo z filmiku z okazji 14-lecia CDA, MrJedi mówi Smagler, więc chcę wiedzieć ;).

To przecież samemu można banalnie łatwo sprawdzić- prawidłowa wymowa to 'sm?gl?? tj. przez "a"

Edytowano przez Walker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...