Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Gość gagman

Nie wiem czy było - Jaką masz opinię o MLP: FiM i bronies?

O i jeszcze jedno. O co chodziłem z różowym pudelkiem, o którym Mr.Jedi pisał w którymś numerze?

Edytowano przez gagman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :D. A można prosić o jakieś wstępne wrażenia z ME3? Chociaż czy jest lepsze/gorsze od poprzednich części?

Recka w następnym numerze?

Jeszcze tylko 6 dni do premiery. Rany, ale będzie Mordor! :diabelek:

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie skopalo mi dupe.

Recka w następnym numerze?

Right.

Czyli na 101%, na okładce nadchodzącego numeru CD-Action będziemy mieli motyw z Mass Effect 3.

Let the hype begins :trollface: .

Zasadniczo to udowodniles wlasnie, ze mozna sie mylic majac 101% pewnosci. :tongue: Nie bedzie okladki z ME3 w CDA.

I co teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu calowe monitory macie w redakcji i jaki masz w domu ? ;>

Dlugosci monitorow itd. nie porownujemy. Ja mam 23"

No przecież to będzie urodzinowy numer, prawda? Będzie pewnie* plakat albo kalendarz. Zobaczymy. :smile:

*No, ale parę postów wyżej kolega potwierdził, że nawet osoby pewne czegoś też się mylą. :tongue:

COS bedzie... oprocz pelniakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś odpowiedzieć na parę pytań odnośnie ME3? Miałem zapytać Piotrka66 ale on nie korzysta z forum zdaje się.

1 Czy jest coś w stylu generowania save dla tych którzy ich nie mają? Czy raczej trzeba grać w "domyślną wersję fabuły"?

2 Czy jest tak jak w dwójce, że np biotyk nie możę urzywać karabiunu szturmowego?

3 Czy zgadzasz się z PIotrkiem66 w tej kwesti, że minusem są animacje postaci? Dla mnie to zawsze one były plusem serii, ale ME3 jeszcze nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś odpowiedzieć na parę pytań odnośnie ME3? Miałem zapytać Piotrka66 ale on nie korzysta z forum zdaje się.

1 Czy jest coś w stylu generowania save dla tych którzy ich nie mają?

Tak ale w mocno ogroaniczym zakresie

2 Czy jest tak jak w dwójce, że np biotyk nie możę urzywać karabiunu szturmowego?

Po to sa chyba rozne klasy postaci, zeby nie miec skrzyzowania Terminatora z magiem bojowym.

3 Czy zgadzasz się z PIotrkiem66 w tej kwesti, że minusem są animacje postaci? Dla mnie to zawsze one były plusem serii, ale ME3 jeszcze nie widziałem.

Nie sa jakies idealne ale mnie to naprawde nie przeszkadza. Szczegolnie gdy sie pamieta, ze np. koles ma na sobie ciezki pancerz, ktory ogranicza swobode ruchow itd.

Ściągasz czasem cracki/no-cd do gier żeby nie musieć wkładać płyty za każdym razem gdy chcesz odpalić grę?

Rzadko ale nie powiem, zeby nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje ci się niesprawiedliwym, że jedna z fajniejszych serii komiksów, traktujących o dziejach Thorgala doczekała się zaledwie jednej(i to skandalicznie słabej) gry ? Szkoda, bo fabuła jest wg. mnie porównywalna do naszego polskiego "Wiedźmina"(jedne postacie się lubi, inne nie,jedne śmieszą a inne dają do myślenia.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...