Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Co sądzisz o tych wszystkich Sylwestrowych koncertach organizowanych przez TVP i Polsat ? Jak dla mnie to tylko strata pieniędzy. Jak widziałem w telewizji jak się "bawiła" Warszawa czy Wrocław to aż się nóż w kieszeni otwierał. Koncert sam w sobie całkiem całkiem, ale publika wyglądała jakby wszyscy zostali sparaliżowani. Bawiło się może z dziesięć, dwadzieścia osób na kilka setek(reszta pewnie zastanawiała się po kiego grzyba tam poszła :wink: ). Gwiazdy również mogły się popisać nowymi przebojami, niż tylko śpiewać taśmy stare kawałki, które zwyczajnie się już przejadły.

Mam jeszcze pytanie co do rubryki AR. Gdy ją czytam to czasami naprawdę gęsto się zastanawiam, czy to możliwe żeby naprawdę przychodziły do was niekiedy tak bzdurne i pozbawione jakiegokolwiek sensu maile ? Swoją drogą musisz mieć naprawdę cierpliwość tybetańskiego mnicha, żeby przyjmować je z takim luzem.

A tak przy okazji, wszystkiego najlepszego w nowym, 2013 roku. Oby był lepszy od 2011, na co się niestety nie zapowiada(podwżki, podwyżki i jeszcze raz podwyżki, ale bynajmniej nie pensji :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kuzwa dzieki. Wlasnie mialem sobie te walke obejrzec (nagralem) - piwko, paluszki, te rzeczy. A tys mi zaspoilerowal wynik. :wallbash:

Nie chcę być złośliwy, ale tak sobie zawsze dworujesz z osób zarzucających wam spoilowanie fragmentów fabuły, albo nawet całych zakończeń (vide recenzja Wiedźmina 2), a tu taki bulwers :D. Syty głodnego nie zrozumie - witaj na naszej (ciemnej) stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tych wszystkich Sylwestrowych koncertach organizowanych przez TVP i Polsat ? Jak dla mnie to tylko strata pieniędzy. Jak widziałem w telewizji jak się "bawiła" Warszawa czy Wrocław to aż się nóż w kieszeni otwierał. Koncert sam w sobie całkiem całkiem, ale publika wyglądała jakby wszyscy zostali sparaliżowani. Bawiło się może z dziesięć, dwadzieścia osób na kilka setek(reszta pewnie zastanawiała się po kiego grzyba tam poszła :wink: ). Gwiazdy również mogły się popisać nowymi przebojami, niż tylko śpiewać taśmy stare kawałki, które zwyczajnie się już przejadły.

Ostatni raz bylem na czyms takim w Sylwka 2000 i wiecej nie chce.

Nosz kuzwa dzieki. Wlasnie mialem sobie te walke obejrzec (nagralem) - piwko, paluszki, te rzeczy. A tys mi zaspoilerowal wynik. :wallbash:

a mówiłeś że piwa ani nic takiego nie pijesz tylko whisky jedną szklaneczkę dla smaku

Nie, nie mowilem ze pijam tylko whisky. Piwo tez lubie ale w umiarkowanych ilosciach, jak kazdy inny alkohol. Natomiast z tzw. wysokoprocentowych to zdecydowanie wole szklaneczke whisky single malt czy lampke koniaku niz 0,7 l czystej na leb i pobudke w toalecie z glowa w klopie.

Czy sądzisz, że Brock Lesnar popełnił błąd rozwiązując kontrakt z UFC po przegranej walce? (Jak już zaspojlerowane to czemu nie spytac :D)

Czemu masz Garfielda jako awatara? :turned:

Jego zycie, jego decyzja. Swoje juz zawalczyl, kasy zarobil. Szanuje jego decyzje - lepsze to niz sie potem rozmieniac na drobne, jak np. Ray Seefo, kiedys znakomity kick-bokser, ktory teraz jest cieniem dawnego Raya i walczy w podrzednych galach, zbierajac becki od ludzi, ktorzy kiedys byliby szczesliwi gdyby pozwolil im za soba rekawice nosic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widziałeś film Zeitgeist? Co sądzisz o tym, że świat, który znamy jest kontrolowany przez banki, korporacje i tych najbogatszych ludzi na świecie?

Duzo bardziej zaszokowalo mnie w swoim czasie odkrycie, ze siusiak sluzy nie tylko do siusiania. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg, pytanko o zamierzchłą przeszłość - co się stało z czeskim CDA? Serio wydano tylko jeden numer? Pamiętam jak byliście pozytywnie nakręceni faktem wydawania czasopisma na innym rynku (i nic dziwnego), a tu od dłuższego czasu cisza. Nie przyjęła się ta formuła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg, pytanko o zamierzchłą przeszłość - co się stało z czeskim CDA? Serio wydano tylko jeden numer? Pamiętam jak byliście pozytywnie nakręceni faktem wydawania czasopisma na innym rynku (i nic dziwnego), a tu od dłuższego czasu cisza. Nie przyjęła się ta formuła?

Pisalem juz o tym wiele razy - ci, co sie tego podjeli nie bardzo chyba wiedzieli jak to ugryzc, wiec np. byl w czeskim numerze "slowko w slowko" przetlumaczony GameWalker - a co Czecha obchodzil jakis X czy Y i rozmaite nawiazania do np. polskich reklam, sytuacji w kraju itd. Bez sensu. Powinni przeniesc IDEE CD-ACTION ale zapelniac go wlasnym contentem, zrobic taki czeski GW albo w ogole go nie dac, a wstawic jakies recenzje lokalnych gier etc.

Ale moze i lepiej - CDA jest rdzennie polskim produktem i niech tak zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może nawiążę do tego czeskiego CDA, o powodach dlaczego powstał jedne numer wiem, nieraz o tym pisałeś. Ale pamiętasz może jakie pełne wersje gier były załączone do tego numeru?

Nie pamietam ale raczej nic powalajacego (choc i nie kaszany), co tez pewnie swoje dolozylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o serii Bioshock?

Jedyna duzo lepsza niz dwojka - KLIMAT.

Co do trzeciej czesci, to nie mam zdania, poki nie zagram.

2. Masz jakieś nadzieje związane z XCOM? Interesuje Cię ta gra?

Enemy Unknown na Amidze to moja jedna z najulubienszych gier.

3. Lubisz książki szpiegowskie? Np. te autorstwa John le Carre?

Akurat JlC jakos mna specjalnie nie poruszyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałeś i udzielałeś się w Action Magu. Czy nadal zaglądasz czasem na stronkę? Powiem szczerze, że AM dość mocno podupada, ale niektóre teksty czyta mi się z dużą przyjemnością.

Nie, juz od dawna jakos go nie przegladalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO,obejrzalem te gale. OrangeSport jest boskie - gala trwa a na dole zapiernicza pasek z newsami, a wsrod nich "Overeem wygral z Lesnarem na uFC 141". I to pare razy. Nie wiem czy sie smiac, czy plakac.

Doskonale Cię rozumiem, sam kiedyś przez ten pasek straciłem całą zabawę. Mnie dodatkowo irytuje sarkastyczny komentarz Andrzeja Janisza. Wiadomo, że zawodnicy robią liczne błędy w ataku, czy defensywie, ale moim zdaniem nie trzeba tego cały czas podkreślać.

Interesuje Cię jeszcze jakaś formuła walki oprócz MMA? K-1, boks czy grappling?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Smugg, wstyd być Polakiem.Nie tylko przez polityków.Czytałeś kiedyś komentarze pod którymś z filmików z muzyką Sabatonu na Youtube?(jak nie znacie: większość piosenek Sabatonu dotyczy wojen i bitew w historii, np. Termopile, wrzesień 39' czy atak nuklearny na Hiroszimę)I spora część tych komentarzy brzmi "zabić Rosjan/Niemców, wredne #%^&&*#, zaje%#$ ich!".No cóż, to mnie zabolało, ale nie tak, jak to, co zobaczyłem na Facebooku: kilka moich koleżanek zgodnym chórem ogłosiło, że "fajnie by było, gdyby Norwegia wymarła".I to tóż PO ZAMACHACH DOKONANYCH PRZEZ BREIVIKA!Ja wiem, że to cię pewnie nie obchodzi, ale muszę gdzieś wylać swoją frustrację, bo przed chwilą znowu gadałem z tymi osłami i nie wytrzymuję.

A na komentarze typu "po co się pchasz między osły" odpowiadam:na Facebooku staram się przemycać pewne wartości, np. że lepiej nie przeklinać(a jak już, to cenzurować), że piractwo jest złe, itp.No i czasem jest to niezła zabawa, ale niestety nie zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Smugg, wstyd być Polakiem.Nie tylko przez polityków.Czytałeś kiedyś komentarze pod którymś z filmików z muzyką Sabatonu na Youtube?(jak nie znacie: większość piosenek Sabatonu dotyczy wojen i bitew w historii, np. Termopile, wrzesień 39' czy atak nuklearny na Hiroszimę)I spora część tych komentarzy brzmi "zabić Rosjan/Niemców, wredne #%^&&*#, zaje%#$ ich!".No cóż, to mnie zabolało, ale nie tak, jak to, co zobaczyłem na Facebooku: kilka moich koleżanek zgodnym chórem ogłosiło, że "fajnie by było, gdyby Norwegia wymarła".I to tóż PO ZAMACHACH DOKONANYCH PRZEZ BREIVIKA!Ja wiem, że to cię pewnie nie obchodzi, ale muszę gdzieś wylać swoją frustrację, bo przed chwilą znowu gadałem z tymi osłami i nie wytrzymuję.

A na komentarze typu "po co się pchasz między osły" odpowiadam:na Facebooku staram się przemycać pewne wartości, np. że lepiej nie przeklinać(a jak już, to cenzurować), że piractwo jest złe, itp.No i czasem jest to niezła zabawa, ale niestety nie zawsze.

Deiblizm nie jest tylko polska plaga narodowa. Gdybys znal norweski, litewski itd. i siedzial na ich forach, to zapewne poziom debilizmu w wypowiedziach wcale nie bylby gorszy. Nie narzekajmy, ze cudze wypowiedzi doluja poziom, tylko windujmy go swoimi tekstami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem sobie wasze ankiety i powiem szczerze że mi was trochę szkoda. Z tym wiedźminem to normalnie staniecie się pośmiewiskiem w całej branży. Najlepszy RPG egzekwo z Skyrimem ocb!!!???, najlepszy bohater Dżizess!!!, Najlepsza gra na PC ZABIERZCIE MNIE Z TEJ PLANETY. ludzie ja rozumiem partiotyzm i w ogóle ale z tym Wiedźminem to ostro przecholowaliście. Poza polską cały świat niestety ma go w głębokim poważaniu (wiedźmin dla nich to tak jak dla nas gry z japonii).

ps. nominacji B3 do najlepszej gry na pc też nie rozumiem (taka komercyjna chała) jak już to do rozczarowań roku B3 się nadaje

W każdym razie z tym Wiedźminem to niezły obciach na skalę światową :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Świadczy o tym ocena 87% na gamerankings.com. Nie ma co, szajs jak cholera.

A poza tym - ludzie chcą, więc głosują. Nie możesz im tego zabronić. Niech sobie i wybiorą Simsy 3 jako najlepszą samochodówkę, ich wola. Wydaje mi się, że normalnemu człowiekowi zwisa to, czy ogół społeczeństwa bardziej lubi bigos czy spaghetti...

Pytanko: czy listów od piratów jest żałośnie mało, czy po prostu zaniechałeś ich publikacji? Człek się stęsknił za takim biosikiem z Gliwic czy MBP...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...