Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

1. Co sądzisz o grze League of Legends?

2. Z racji tego, że League of Legends jest coraz bardziej popularny, możemy liczyć w przyszłości na jakiś kod w CDA do tej właśnie gry dający jakiegoś skina, championa lub choćby rune? W najnowszym numerze PC Gamera bedzie/jest kod na Caitlyn wraz ze skinem. Kiedyś daliście chyba kod do Runes of Magic i/lub Rappelz/Allods.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ad. 2 -> :wacko::blink:?

Mam do Ciebie pytanie odnośnie walki Kliczko - Adamek: co sądzisz o IMO chorym pomyśle, gdzie Ukrainiec wraz z polszitem (od dziś tak nazywam tą stację) ustalił cenę 40 zł za transmisję na Cyfrowym słoneczku. Ponoć bracia Kliczko zawsze swoje walki sprzedają w ten sposób. Oczywiście o transmisji w otwartym kanale możemy zapomnieć. Boje się, że za niedługo chcąc obejrzeć wiadomości i prognozę pogody będę musiał wykupić pakiet deluxe :)

I od razu nasuwa mi się pytanie: czy wg Ciebie oglądanie transmisji sportowych w internecie za pośrednictwem programów typu Sopcast itp. to piractwo i łamanie prawa ?

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się przemogłem i postanowiłem coś napisać na tym temacie (być może kiedyś się przemogę i napiszę do AR :wink: ). Przeglądając na chybcika temat zauważyłem, iż niektórzy forumowicze mają Cię(tu nie byłem pewny czy napisać "Cię" czy "pana", spora zagwozdka, ale wziąłem przykład od poprzedników) za jakąś wyrocznię lub studnię mądrości.

Nie twierdzę oczywiście, że chęć poznania zdania na temat meczu/książki/filmu jest stosowna, ale pytania "Czy umiesz pływać" trochę mnie dziwią :huh:

Tyle tytułem wstępu, moje pytanie dotyczy Rowana Atkinsona. Martwi mnie to, że większość ludzi zna go jedynie z niezapomnianej roli Jasia Fasoli lub Johnnego Englisha, podczas gdy ten aktor miał o wiele lepsze występy choćby w "Czarnej Żmii" czy "Cienkiej Niebieskiej Linii". No i nie liczę oczywiście fenomenalnych występów na żywo lub spektakli teatralnych.

Czy sądzisz że postać Jasia Fasoli pomogła aktorowi, czy ograniczyła jego wizerunek do pociesznego głupola?

A skoro jesteśmy już przy komediantach, to co sądzisz o Alu "Weird" Yankovicu (chyba tak się to piszę, nie mam pojęcia jak się to nazwisko odmienia). Widziałeś film "UHF"?

Pozdrawiam :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę oczywiście, że chęć poznania zdania na temat meczu/książki/filmu jest stosowna, ale pytania "Czy umiesz pływać" trochę mnie dziwią :huh:

Takich ludzi wcale nie interesuje "czy ja umiem plywac" po prostu chca, zebym im Smuggler odpowiedzial. Troche na zasadzie "niech zaszczeka, jak mu rzucam kosc".

Tyle tytułem wstępu, moje pytanie dotyczy Rowana Atkinsona. Martwi mnie to, że większość ludzi zna go jedynie z niezapomnianej roli Jasia Fasoli lub Johnnego Englisha, podczas gdy ten aktor miał o wiele lepsze występy choćby w "Czarnej Żmii" czy "Cienkiej Niebieskiej Linii". No i nie liczę oczywiście fenomenalnych występów na żywo lub spektakli teatralnych.

Czy sądzisz że postać Jasia Fasoli pomogła aktorowi, czy ograniczyła jego wizerunek do pociesznego głupola?

To oczywiste, ze go zaszufladkowala. Na tej samej zasadzie Mikulski juz na zawsze bedzie "Klossem", a Gajos narzekal, ze ponad 10 lat od "Czterech pancernych" nikt mu nie chcial dac powazniejszej roli, bo ciagle byl "Jankiem Kosem z Szarkiem" w swiadomosci ludzi.

A skoro jesteśmy już przy komediantach, to co sądzisz o Alu "Weird" Yankovicu (chyba tak się to piszę, nie mam pojęcia jak się to nazwisko odmienia). Widziałeś film "UHF"?

Pozdrawiam :smile:

Lubie kolesia - po raz pierwszy zobaczylem go w parodiach teledyskow ("Like a Surgeon" - "Like a Virgin" Madonny oraz "I'm fat" - "I'm bad" Jacksona).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tytułem wstępu, moje pytanie dotyczy Rowana Atkinsona. Martwi mnie to, że większość ludzi zna go jedynie z niezapomnianej roli Jasia Fasoli lub Johnnego Englisha, podczas gdy ten aktor miał o wiele lepsze występy choćby w "Czarnej Żmii" czy "Cienkiej Niebieskiej Linii". No i nie liczę oczywiście fenomenalnych występów na żywo lub spektakli teatralnych.

Ym zapomniałeś o roli w ,, Wyścigu Szczurów ,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Smuggler, jak wyjeżdżasz na urlop, to wypadałoby w tym wątku o tym napomnieć. A swoją drogą, ile wam tam dają tych dni wolnych? 2 miesiące rocznie? Byłeś już w tym roku w Kenii, Bieszczadach i teraz kij wie gdzie. Nie da się ukryć, zazdroszczę Ci.

2. Jakie by tu pytanie zad... Aaaa! Ostatnia okładka była tragiczna. Naprawdę nie stać was na lepszą pierwszą stronę, tylko dajecie jakiegoś brzydala z blue irokezem i blue brodą ohne maska :happy: ?

3. Słuchasz jakichś kapeli punkowych?

4. Żebym nie wyszedł na jęczącego malkontenta... Cieszy mnie, że dajecie zróżnicowane pełne wersje. Ostatni numer kupiłem dla King Kongam, przedostatni dla Syberii 2. Namawiam do podążania strategią: jeden hit/jeden stary hit/przyzwoity zapełniacz na trzeciego :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...