Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".Mam nadzieję, ze Ci sie kiedyś przyda.

A 2x2 = 4. Tez odkrywcze. :tongue:

Dlaczego w swoim profilu masz w znajomych tylko Ala? Innych nie chcesz?

Nie zwracam uwagi na to, kogo mam w profilu, szczerze mowiac. Moi znajomi nadal sa moimi znajomymi, niezaleznie od tego czy ich mam w profilu czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś przyjemność oglądać The King's Speech? Jeśli tak, to wrażenia pozytywne, czy też negatywne?

bardzo pozytywne, az sam jestem zdzwiony, bo szedlem raczej "bo zona chciala".

Lubisz westerny ? jesli tak podaj tytuł ulubionego

Kolejny szufladkowiec.... Lubisz zupy? Podaj najlepsza. Sluchasz heavy-metalu - powiedz, ktory gitarzysta jest najlepszy... itd.

Lubie westerny, szczegolnie stare, ale nie mam ulubionego. Lubie gatunek, a nie konkretny film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zakończeniu kariery Adama Małysza? I w ogóle, co sądzisz o nim samym?

matko, czy ja sie musze wypowiadac o kazdym fakcie medialnym i co o tym sadze? :ohmy:

Moje zdanie o Malyszu jest zapewne identyczne jak wiekszosci Polakow.

A ze zakonczyl kariere - kazdy kiedys musi, wiec i on tez. Nie powoduje to, ze bede plakal, nie spal po nocach, moje zycie nie stracilo sensu, a ogoladanie skokow i tak mi sie od paru lat przejadlo, choc w 2001/2/3 to jak kazdy siedzialem przed ekranem i trzymalem kciuki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według Ciebie któryś z pełniaków dodanych w tym miesiącu będzie można z czystym sumieniem dodawać do "Najlepsze pełniaki w historii CDA" ??? Nie chodzi mi o tytuł oczywiście, ale zrozumiem jeżeli nie będziesz mógł odpowiedzieć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy grałeś w warhammer: 40000 dawn of war + dodatki i warhammer: 40000 dawn of war 2.Albo Assassin's Creed i Assassin's Creed 2.Jeśli tak to czy ci się spodobały te gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, jeśli było już takie pytanie(dopuszczam taką mozliwość, w razie czego nie proszę o odpowiedź), ale powiedz: czego nienawidzisz w mandze?

Zrazu uprzedzam, że nie mam zamiaru Cię na nic "nawracać", po prostu mnie to interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, jeśli było już takie pytanie(dopuszczam taką mozliwość, w razie czego nie proszę o odpowiedź), ale powiedz: czego nienawidzisz w mandze?

Zrazu uprzedzam, że nie mam zamiaru Cię na nic "nawracać", po prostu mnie to interesuje.

Niczego nie nienawidze. Nie pasuje mi ten styl rysowania i ekspresji, a polecane anime, ktore obejrzalem nie wywolaly moich glebszych emocji. No to po co sie meczyc na sile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Który z królów / dowódców wojskowych wywarł na tobie największe wrażenie i dla czego ?

2. Rozbawia cie humor Kuby Wojewódzkiego ? Co ci się w nim najbardziej podoba / lub co w nim najbardziej nie lubisz

3. Dojeżdżasz do pracy czy idziesz piechotą ? Ile ci to czasu zajmuje

4. Czego się najbardziej boisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co myślisz o DLC?

IMO to totalne, bezduszne żerowanie na graczach. Bo jak inaczej nazwać fakt, że do Dragon Age II zapowiedziano już DLC chociaż nie było nawet premiery tej gry :dry: . W marcowym CDA jest wzmianka , że w DA II nasz heros będzie miał max. ok. 23 lvl, a silnik jest przygotowany na 50 lvl. Widać, że okrojono silnik gry w podstawcy, by wydać co najmniej z 3-4 DLC. To samo w FPS-ach, np: sprzedawanie mapek do gry w sieci :dry: , rozumiem dodatek typu Vietnam, gdzie dochodzą nowe realia, bronie itd. ale same mapy?! Obecnie kupując gre za ok. 120zł trzeba się liczyć z tym, że się wyda kolejne kilkadziesiąt zł by w pełni wykorzystać grę.

2. Jak to jest, że gry na konsolach i PC wyglądają tak samo (w sensie grafiki) skoro konsole są technologicznie kilka lat wstecz niż PC. Widać, że konsole są sztuczną barierą dla rozwoju gier. Widać to na przykładzie Crysysia. Wydany w 2007 roku tylko na PC pokazał co można wycisnąć z poczciwych blaszaków(choć co prawda nie wszyscy to mogli na swoich PC zobaczyć). Crysis 2 wydawany 4 lata po jedynce ma takie same wymagania co Crysis z 2007! Dlatego, że wychodzi na konsole... Co z tego, że zaprezentowano podrasowany Unreal Engine, skoro nie udźwigną go konsole, przez co Sony i Microsoft tylko by straciły. Na prawdziwy skok jakościowy w grach ogólnie trzeba czekać na pojawienie się PS4 i Xbox 720.

Gdyby nie konsole efekty takie jak w nowym UE 3.975 można było uzyskać dużo wcześniej, a tak widać na Crysisie, że wszystko stało przez 4 lata w miejscu. Są też plusy: do premiery nowych konsol, nie trzeba robić upgrade'u PC co ci pewnie pasuje :wink: .

A co ty o tym sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o aparaciku: APARAT FUJI FinePix HS10??

ew. czy możesz polecić jakiś w cenie ok. 1000zł?

wiesz może czy w tym roku mają się odbyć targi on/off, czy ma być będzie powrót do Poznania w postaci PGA?

i kiedy mają się odbyć?

sory za głupie pytenie, ale sie nie orientuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Który z królów / dowódców wojskowych wywarł na tobie największe wrażenie i dla czego ?

Jakos specjalnie zaden nie jest moim faworytem o tyle, ze moge go od razu i od reki wymienic.

2. Rozbawia cie humor Kuby Wojewódzkiego ? Co ci się w nim najbardziej podoba / lub co w nim najbardziej nie lubisz

Srednio na jeza. Dla mnie po prostu sie autopowiela, tzn. wydaje mi sie, ze dawno juz przestal byc autentyczny w tym, co robi, ale ze ma z tego kase, to gra sam siebie.

3. Dojeżdżasz do pracy czy idziesz piechotą ? Ile ci to czasu zajmuje

Jakies pol godziny/20 minut tramwajem

4. Czego się najbardziej boisz

Jak bedziesz moim psychoanalitykiem, to ci moze powiem.

1.Co myślisz o DLC?

IMO to totalne, bezduszne żerowanie na graczach.

Prosta zasada - jak ludzie chca cos kupic, to sie im to sprzedaje. Chyba nikt graczy nie zmusza do zakupow DLC, a skoro sa chetni by wykladac za nie kase, to czemu ktos ma tgo nie robic?

2. Jak to jest, że gry na konsolach i PC wyglądają tak samo (w sensie grafiki) skoro konsole są technologicznie kilka lat wstecz niż PC. Widać, że konsole są sztuczną barierą dla rozwoju gier.

Owszem. Ale z drugiej strony dzieki temu majac kupiona 4 lata temu karte graficzna i procek 1,80 Ghz nadal moge grac w nowe gry. Kiedys robilem upgrade co rok. gor dwa.

I wcale nie placze, ze przez to postac nie ma animacji kazdego wlosa we brwiach liczonego osobno i widocznego na wlosach lupiezu. Sila gier wcale nie tkwi w grafice.

Gdyby nie konsole efekty takie jak w nowym UE 3.975 można było uzyskać dużo wcześniej,

Tylko co by to dalo graczom, poza koniecznoscia wydania paru tysiecy zl na upgrade sprzetu? Coraz lepsze efekty w coraz bardziej nienowatorskich grach...

Jeszcze ja mam pytanko ;], mianowicie jak zaczęła się Twoja przygoda z pisaniem recenzji( nie chodzi mi tutaj o pisanie w cda, bo takie pytanie juz bylo), tylko jak zaczołes pisać itp.

Pierwszy tekst opublikowalem majac 13 lat w "Swiecie Mlodych", takim tygodniku dla nastolatkow za PRL jeszcze. Pierwsza kase za tekst dostalem majac lat 19. Pierwszy tekst "growy" w 1991.

Co sądzisz o aparaciku: APARAT FUJI FinePix HS10??

To samo, co o wszystkich tzw. ultrazoomach: laczy wady kompaktow i lustrzanek, a nie ma ich zalet. Nie polecam w ogole tego typu aparatow, chyba ze nie zalezy ci w zaden sposob na jakosci zdjec, a chcesz sobie porobic zdjecia oczu golebi siedzacych na dachu katedry. Tylko, ze to sie szybko nudzi...

ew. czy możesz polecić jakiś w cenie ok. 1000zł?

Moze najpierw powiedz do czego chcesz go KONKRETNIE uzyc - bo tak to jakys powiedzial "polec mi samochod" (ale nie powiesz, czy chodzi ci o rajdy, czy wozenie ziemniakow na targ). I niby co mam ci madrego poradzic?

wiesz może czy w tym roku mają się odbyć targi on/off, czy ma być będzie powrót do Poznania w postaci PGA?

i kiedy mają się odbyć?

sory za głupie pytenie, ale sie nie orientuje

Ja tez nie bardzo.

1. Co musze napisać w mailu do was ze screenem z gry? Jakieś dane?

Co chcesz :) ale jesli mamy ci potem wyslac nagrode, to warto podac adres domowy...

2 Orientujesz się czy wyjdzie demo Wieśka 2?

Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...