Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jaki Twoim zdaniem jest zespół Guns N' Roses (pod względem artystycznym i tym, co sobą reprezentowali)?

A kogo to obchodzi? Jak ci sie podoba - sluchaj, jak nie - olej. Ja akurat wielkim fanem nie jestem, ale doceniam ich wczesne plyty.

Jaka jest Twoja reakcja, kiedy czujesz, że CDA pozytywnie wpłynęło na kogoś?

Smuggler lubi to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Smugglera!

Mam do Pana pytanie fotograficzne. Jak wiadomo, nowe kompakty mają napakowane megapikseli kilkanaście milionów na malutkiej matrycy (te budżetowe niestety także...). Czy jeśli w aparacie o małej matrycy z np. 12 megapikselami jeśli w opcjach zmniejszymy rodziałkę do 6 megapikseli to zdjęcie wyjdzie lepsze niż strzelone "standardowymi" (tzn w danym aparacie) 12 MPX?

To nic nie da - po prostu dziala wtedy co drugi piksel ale nie zmienia to ich wielkosci na matrycy.

Wszech wiedzący smugglerze mam pytanie.

Oturz niedługo po urodzinach kończy mi się umowa na telefon, czy powiedział byś mi jaki nowy telefon warto

wybrać? Myślałem nad samsungiem galaxy S.

Telefony mam totalnie w d... - w ogole mnie to nie kreci, wystarczy mi jak odbiera rozmowy, wysyla smsy i ma polifoniczne dzwoki, reszta mi wisi. Wiec nie jestem dobrym adresatem takiego pytania.

pS. Niezly jestes, dwa byki w jednym krotkim slowie... kup se telefon z autokorekta. :)

Wróciłem :D

Tak się ostatnio zastanawiałem, co byś robił gdyby nie CDA...

Robilbym cos innego. :)

Przy okazji masz pozdrowienia od moich kolegów z Niemiec, którzy kończyli się ze śmiechu czytając AR :)

Pijani byli, czy upaleni? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za błędy mam lekturę 527 stron dopiero zaczołem i kika sprawdzianów po ferjach.

Muszę się pouczyć, a ortgrafij uczę się na kartkówkę i szybko zapominam.

Nie jest źle ale wolę żeby ojciec zapomniał na parę miesięcy lub lat o dzieńniczku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze: niepotrzebnie napisałeś o konsoli. Teraz co drugą stronę będą pytania nie tylko o blog Ramzela, ale również jaką konsolę kupiłeś...wszystko poprzetykane Kingiem i pytaniami o aparat/pizzę...Cholera, tak właśnie patrzę i normalnie...jakoś mało dobrych pytań idzie do Ciebie. Wszystko takie powtarzalne...troszkę szkoda prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze: niepotrzebnie napisałeś o konsoli. Teraz co drugą stronę będą pytania nie tylko o blog Ramzela, ale również jaką konsolę kupiłeś...wszystko poprzetykane Kingiem i pytaniami o aparat/pizzę...Cholera, tak właśnie patrzę i normalnie...jakoś mało dobrych pytań idzie do Ciebie. Wszystko takie powtarzalne...troszkę szkoda prawda?

To chyba logiczne, że skoro smuggler napisał o tym, że nabył konsolę to ludzie będą się go pytać jaką. Ludzie tacy są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, pytania do Smuga zawsze, oprócz normalnych użytkowników, przyciągały różnych czubków i dziwaków - vide Gruber. A wedle danych MSW po kraju krążą 3 mln obcych z kosmosu i popatrz, to go nie przeraża:P

Numer urodzinowy będzie grubszy?

Oj tam bez przesady,przepraszam jak dotknął ciebie osobiście poruszany temat.O ile wyrażenie "czubek" występuje tutaj w charakterze obraźliwym to jedynie mam nadzieje że zapamiętasz,że zupełnie się nie znamy i takie określenia są zbyt pochopne.Druga strona to każdy na swój sposób może być trochę indywidualny i co za tym idzie dla innego "dziwakiem".

3 mln obcych z kosmosu ... a właśnie zastanawia ... nigdy żadnego nie widziałem ale od czasu internetu można poczytać o setkach prywatnych relacji o tym, czy czymś latającym, co ciężko określić jako wiarygodne czy nieprawdziwe , więc zostaje przerażające i zastanawiające .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie było Twoje NAJWIĘKSZE poświęcenie podczas pracy w redakcji?

Sluchalem wszystkich dowcipow EGM. :rolleyes:

Sory za błędy mam lekturę 527 stron dopiero zaczem i kika sprawdzianów po ferjach.

Muszę się pouczyć, a ortgrafij uczę się na kartkówkę i szybko zapominam.

Nie jest źle ale wolę żeby ojciec zapomniał na parę miesięcy lub lat o dzieńniczku.

Ungh... [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Zwykle takimi pytaniami męczę Ghosta, ale postanowiłem dla odmiany zapytać Ciebie, bo przecież Ty też się na kompach znasz ;) (chyba xD) Otóż ściągam obecnie demo Dragon Age II ze Steama i prędkość pobierania wynosi prawie 600 kB/s. Przy moim łączu (1 Mbit/s) powinno być maks. 130 kB/s. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale skąd taka prędkość i czy to nie jest przypadkiem trochę oszukane? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle takimi pytaniami męczę Ghosta, ale postanowiłem dla odmiany zapytać Ciebie, bo przecież Ty też się na kompach znasz ;) (chyba xD) Otóż ściągam obecnie demo Dragon Age II ze Steama i prędkość pobierania wynosi prawie 600 kB/s. Przy moim łączu (1 Mbit/s) powinno być maks. 130 kB/s. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale skąd taka prędkość i czy to nie jest przypadkiem trochę oszukane? ;)

ja se ne vim, ale jak sie szybko sciagnelo, tobym sie nie martwil skad, co i jak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Smugg... No wiesz, ja mam taką naturę, że lubię wszystko wiedzieć :D Ty tak czasem nie masz? Na przykład jak czytasz głupie listy, nie zastanawiasz się skąd ludzie mają tyle głupoty? Przecież powinni mieć jej mniej xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o tym wspomniałeś- jak się ma EGM? Czy pisze jeszcze do CDA/innych magazynów?

Nie wiem, to jego zycie, a nie moje.

Smuggler, czy wiesz, co się dzieje z markolfem? Czy to coś ze stroną czy tylko u mnie?

cos im padlo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoj.

Kiedy ostatnio miałeś okazję zagrać w Knight Lore? :)

Na Specu? Z 25 lat temu. Pozniej troszke gralem na emulatorze ale to nie to samo :)

Tak, na Specu.

Czy masz w posiadaniu jakąś starą konsolę i czy wracasz czasem do niej w długie zimowe wieczory? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji masz pozdrowienia od moich kolegów z Niemiec, którzy kończyli się ze śmiechu czytając AR :)

Pijani byli, czy upaleni? :cool:

Ejże!... Ja z tego gatunku co nie ma parcia na różne środki koloryzujące rzeczywistość tak samo jak moi koledzy :D

Jedynym moim nałogiem jest beatbox i nie mam zamiaru się z niego uwolnić :D

Edytowano przez mcbartexx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...