Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Hmm, Smug, no nie wiem, mi się wydaje, że kompakty stanowiły większość zębów w tej paszczy :)

To, że was zlekceważyli, to się zgodzę, ale mniejsza z tym :)

Fakt, że nadal operujecie jest wymowny, choć ja uważam, że np. Gambler był lepszy :)

Kazdy mogl wstawic sobie tyle zebow do owej paszczy, ile chcial... latwiej powiedziec niektorym "bo to przez kompakty i pelne wersje" niz "chlopaki z konkurencji zaspali i nie poczuli bluesa na czas".

Co do lepszosci/gorszosci tego czy tamtego tytulu - co kto woli. Dla mnie prywatnie to lepsze co zywe, no ale...

Tak abstrahując: jako fana Wiedźmina (największego w redakcji :tongue: ) chciałem się Ciebie zapytać, czy masz jakieś podejrzenia co do tożsamości tajemniczego Królobójcy z drugiej części? Sądzisz, że to postać, która się gdzieś tam na kartach książek AS-a pojawiła, czy raczej stworzona przez twórców?

Przepraszam, ze ponawiam, ale ponawiam, bom strasznie ciekaw odpowiedzi :wink: (O twórców gry mi chodziło oczywiście, jakoś to niegramotnie napisałem.)

Nie moge nic mowic o fabule wiedzmina 2, bo jej zwyczajnie nie znam - tzn. wiem troszke wiecej niz wy, ale po pierwsze nadal nie ogarniam calosci, a po drugie nie wypada mi zdradzac tego, co "po znajomosci" sie dowiedzialem. No i dobrze, bo jakbym znal cala fabule, to jaka przyjemnosc z grania by byla?

Panowie, to jest moj ostatni post przez najblizsze nascie dni. Pisze go z warszawskiego lotniska, czekajac na samolot, ktorym polece sobie na urlopik w srodku zimy tam, gdzie stoi Kilimandzaro. To do zobaczenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak abstrahując: jako fana Wiedźmina (największego w redakcji :tongue: ) chciałem się Ciebie zapytać, czy masz jakieś podejrzenia co do tożsamości tajemniczego Królobójcy z drugiej części? Sądzisz, że to postać, która się gdzieś tam na kartach książek AS-a pojawiła, czy raczej stworzona przez twórców?

Przepraszam, ze ponawiam, ale ponawiam, bom strasznie ciekaw odpowiedzi :wink: (O twórców gry mi chodziło oczywiście, jakoś to niegramotnie napisałem.)

Skoro Smuggler wyjechał wygrzewać się w cieniu afrykańskich szczytów, to pozwolę sobie (o, ja niegodny) odpowiedzieć na Twoje pytanie. Królobójca, zwany także, jakże trafnie, Facetem Z Łyżką, jest postacią nową, niewystępującą w Sadze, wykoncypowaną i stworzoną przez studio RED. Tutaj masz źródła do odpowiednich wypowiedzi REDów:

http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?...7059#msg5397059

http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?...8668#msg5418668

Tak ogólnie, to w sprawie Wiedźmina 2 polecam korzystanie z oficjalnego forum gry. REDzi pojawiają się tam regularnie i odpowiadają na niemal wszystkie pytania graczy. Tylko, jako użytkownik tego forum, byłbym bardzo wdzięczny za niezaśmiecanie go bezsensownymi pytaniami:p

EDIT: O, linki nie prowadzą do dokładnie tych wypowiedzi, o których myślałem... Nie mogę zlokalizować teraz tych poprawnych, ale dam sobie rękę uciąć, że padło zapewnienie, iż Facet Z Łyżką nie występował w Sadze:)

Edytowano przez gower
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, jaka była by reakcja ludzi, gdybyś odkrył swoją tożsamość? :tongue:

Aha, i w jednym ze starszych nr-ów CDA znalazłem intrygujące zdjęcie redakcji (urodziny czy coś takiego, przepraszam, nie pamiętam dokładnie) na którym pewna osoba :D występowała w liczbie mnogiej. Szalenie mnie to zainteresowało, ponieważ zdjęcie było tak dokładne, że nie ma mowy o pomyłce (a już na pewno nie takiej:D). Chciałbym znać Pana opinię na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanie... Jakim cudem osobnik mający prawdopodobnie więcej niż 50 lat na karku staje się bożyszczem nastolatków, młodzieży i dorosłych szanujących i przede wszystkim czytających(bo po ten wysublimowany sposób spędzania czasu sięga coraz mniej osób) pismo CD-Action? :]

I dlaczego Geralt w Wiedźminie 2 ma kitkę?! <cry>

Pozdrawiam gorąco ;]

Edit: no ta... tak to jest jak sie nie czyta wszystkich postów... Na odpowiedź pewnie sobie poczekam... Miłego urlopu ;]

Edytowano przez Wiciu47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, ja chyba wiem kim jesteś tzn. znam twoje imię i nazwisko. Jesteś w stopce redakcyjnej :smile: I widziałem cię na zdjęciu, tym z okazji urodzin CDA. Jestem prawie pewien, że to ty :smile:

Nie Tylko tam... Zdjęcie Smugglera o ile dobrze pamiętam było w jednym z tipsomaniaków... Siedział tam bodajże w niebieskiej koszuli i Jeansach przy biurku z kimś jeszcze (prawdopodobnie Qniem ;p )

Edytowano przez Wiciu47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi smuggu mam do Ciebie bardzo ważne pytanie. Ty i Mr Jedi ,przepraszam tylko ty bo Mr Jedi nabija się tam z ciebie. Często gdy odpowiadasz na listy bardzo zrozumiale to twój drogi kolega nabjia się z ciebie ,czy to cię nie wkurza ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wiesz może kto pisał recęzję Minecraft.

Recenzję się pisze!

A tak na marginesie to nie recenzja tylko taka wersja beta. "W produkcji"

Zapowiedź napisał Traumatic.

Smuggler, pytanie. Który telewizor pod konsolę LED czy LCD. Pytam się Ciebie, bo podobno kupiłeś konsolę :)

I jeszcze jedno. W FAQ na 20 stronie przy specyfikacji Twojego komputera jest napisane "nagrywalrka". Oczywiście wiem, że błędy rzecz ludzka, ale to chyba jedyny taki błędzik w całym FAQ nie licząc całości bez liter miękkich. Kurde, nie wiedziałem że chciałem zadać tyle głupich pytań.

Edytowano przez gokusion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave Smugglerze!

Znam twoje gusta muzyczne, czytałem także FAQ. Mimo wszystko muszę się spytać o ulubioną płytę Floydów... Preferujesz ostrzejsze brzmienie progresywnego rock'a, takie jak w np. Dark Side of the Moon czy Wish you were here (Hah ta płyta to prawdziwy majstersztyk! Łączy melancholijne ballady ze świetnym pierd****ęciem hard rocka/veavy metallu) czy może kompozycje typowo "Watersowskie" jak "The Wall" i "The Final Cut". A może w ogóle Syda Barreta i jego psychodeliczny świat "Arnold Layn'a"?? ;)

Hahah ogólnie cieszę się, że moje gusta muzyczne są podobne do twoich, mimo, że dla wiekszości moich rówieśników to zgrzybiałe dinozaury... jesteś autorytetem dla wielu młodych ludzi w moim wieku (16 latka z XII LO we Wrocku), którzy starają się w przeróżny sposób ciebie naśladować (Mniejsza o to jak im to wychodzi ;)).

Pozdrawiam Cię (redakcje również, szczególnie Cormaca, którego pierwszą ulubioną płytą, tak jak u mnie było "Dark Side...") i może zobacyzmy sie w Kwietniu w Łodzi na Watersie :D

Edytowano przez Aragord
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na forum jestem chyba drugi raz...

Piszę bo mam sprawę:

Zdarzyło ci się piracić grę - lub innym czytającym - "legalnie"?

Mam w domu pełno gierek - nie wiem 200-300? Przez kupowanie CDA to pewnie więcej, bo jedna płytka od was to średnio 3 komercyjne tytuły (nie mam nic do dobrej komercji).

Ostatnio wrzucałem na kompa (po instalce Visty i Win7) z powrotem starsze tytuły - no i dpa - nie mam instrukcji - pół dnia grzebania w półkach i pudełkach - nie ma.

No to co robić - dr google i szukaj seriali - sprawę załatwiłem.

Tylko - spiraciłem gry czy nie (FEAR i WH40K:Soulstorm)? Mam pudełka, płytki - nie mam instrukcji. Prawnicy twórców tych gier, pewnie by mnie zajechali.....

Napisałem do ciebie, bo jesteś z powołania wrogiem piractwa - ja się wyleczyłem z tego jeszcze na Amidze w 92' (pirat UFO:EU nie robił zapisów i nie mogłem tygodniami kompa wyłączać) - miałęm 22 oryginalne gry na Amisię - więcej nie było w sklepach po prostu :).

Pozdrawiam redakcję i graczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smugg

1. Grałeś w tomb raider anniversary ??? jaką ocenę byś jej dał ??

2. Ostatnio widuję u ciebie coraz to ostrzejsze i bardziej oryginalne riposty , czym zawdzięczamy ten szary humorek ?

3. Pewnie już zapoznałeś się z ,, przepowiednią 2012 roku ,, - min. Kalendarzem Majów , sądzisz że się spełni ?? Nie boisz się takiej śmierci ? Było już wiele przepowiedni jednak ta jest tą najbardziej wiarygodną !!! Ja osobiście wierze że 2012 będzie rokiem największych zmian a w szczególności końca świata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cheesy::teehee:

Nie mogę w to uwierzyć Smuggler i konsola, a tak się bronił. jak to wyczytałem na okładce CD-A to padłem ze śmiechu.

:laugh:

Witam po urlopie... :dry:

Na razie nie odpowiadam na zalegle posty ale wkrotce to zrobie. Nawiazujac do pytania - kupilem sobie konsole ostatniego dnia 2010 roku, i to glownie dlatego, ze zorientowalem sie, iz chyba od 2 ostatnich lat cala kase, ktora mam na swe potrzeby (bo pensje oddaje zonie ;P) wladowywalem w sprzet fotograficzny. Dlatego postanowilem, iz jeszcze w tym roku kupie sobie cos, co nie bedzie sluzylo do robienia zdjec. No i pomyslalem sobie, ze konsola to bedzie to. A poza tym wypadaloby ja miec, skoro w CDA piszemy o takich grach... To i kupilem.

post-4-1295566467_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...