Jump to content

rajt

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rajt

 • Rank
  Goblin
 1. Czy da się zapłacić po jakiś kombinacjach paysafecardem za gre na cdp.pl.
 2. rajt

  Orgin i BF3

  Witam, poszukuje kontaktu do pomocy ea/orgin ponieważ cały czas wyskakuej mi błąd "You were disconnected from EA Online (1)". Nie jest to winna portów ponieważ u kolegi mi też mi nie działa(jego wersja na jego komputerze działa). Jakieś porady i/lub jak skontaktować się z ea/orgin pomocą.
 3. Witam, mam pytanie czy da się w jakiś sposó zapłacić Paysafecard za Humble Origin Bundle?
 4. Witam może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak otworzyć porty w battlefield 3? Czy możliwe że porty blokuje Netia ? Internet posiadam z Neti, a router Linksys WAG200G.
 5. Czy do tej Revoltec Fightmouse Elite potrzeba twardej podkładki?? Osobiście nie używam żadnej.
 6. Zastanawiam się pomiędzy Logitech MX518, Prestigio PMSG1 i Revoltec Fightmouse Elite. Która z nich ma lepszy sensor i czy ten Logitech jest wygodny.
 7. Hmmm jeśli nie można dostać w takim kształcie dobrego sensora co powiesz na takową myszkę http://allegro.pl/mysz-saitek-cyborg-r-a-t...2199775221.html i czy ta myszka jest wygodna i nie czuć przerw w jej budowie.
 8. Witam poszukuje myszki do 100 zł(no max 150 zł ale to w ostateczności) która profilem będzie przypominać http://www.google.pl/imgres?q=GXT+14s&...=1t:429,r:1,s:0 (Trust Gxt 14s)
 9. Witam dzisiaj chciałem otworzyć porty za pomocą programu PFConfig lecz niestety wyskakuje mi komunikat że "your router does not have enough memory to forward that many applications" (otwieram port tylko dla BF3). Program otwiera 11 portów, a mój router posiada 10 'wejść'. Mój router to Linksys WAG200G. Czy da się zrobić żeby weszło więcej portów albo jakimś innym sposobem to zrobić? PS Czy istnieje sposób na wykasowanie tych portów?? --SKLEJONE-- Jak otworzyć porty w routerze linksys Wag200G??
 10. Czytałem coś że żeby zagrać trzeba otworzyć jakieś porty online. By był wdzięczny gdyby ktoś mi wytłumaczył krok po kroku jak to zrobić.
 11. Witam mam problem że jak loguje się na serwer dochjodzi do momentu logging.. wyskakuje mi komunikat "game could connect to EA online". Jak coś takiego rozwiązać? Słyszałem że jedynym rozwiązaniem to wbic na live chat a jak to zrobić ??
 12. Problem dotyczy dołączania do serwera. Gdy dochodzi do "Logging in..." gra pokazuje nagle z ,,Gra nie mogła zalogować się na serwerze EA Online""(chodzi tutaj o to okienko w battelogu). Czy zna ktoś rade na coś takiego??
 13. Starajcie dodzwonić się telefonem. Najlepsza pora na spróbowanie to dzwonienie o 9 bo wtedy nie ma tej kolejki innych osób. Ja osobiście dzwoniłem po 25 min 3 razy w ciągu dnia i nic, zadzwoniłem o 9 to odrazu odebrali i już sobie naparzam.Działają 7 dni w tygodniu czyli niedziele też. W ostatnim poście macie wszystko jak zrobić http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...40&start=40
×
×
 • Create New...