Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy zamówiłeś/zamówisz kolekcjonerkę Wiedźmina 2?

Nie, zalezy mi tylko na grze, a nie gadzetach.

Czy ostatnio byłeś na czymś ciekawym w kinie?

Ostatni raz w kinie.... ajajajaj... z pol roku temu chyba :/

Wciąż lubisz Bolka i Lolka i Zorro? : )

Raczej "mam sentyment" bo to sie okrrrrutnie zestarzalo pod kazdym wzgledem...

Zmieniałeś kiedyś swój awatar na tym forum?

Chyba tak, ale to tez byl Garfield.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś jedyną osobą, która wiem, że zna się na rzeczy, więc mam nadzieję, że mi pomożesz w sprawie kupna dobrego a w miarę taniego aparatu cyfrowego, do robienia normalnych zdjęć - z wakacji, imprezy etc :)

No stary, ale nie podajesz ile masz kasy, jakie oczekiwania, czy to ma byc kompakt, czy lustrzanka itd. A ja mam ci dac odpowiedz? :dry:

Kiedy ostatnio się spowiadałeś(POGAŃSTWO!SATANIZM!OKULTYZM!)? :wub:

Nie-Twoj-Interes. :puknijsie::przywitanie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, ale nie podajesz ile masz kasy, jakie oczekiwania, czy to ma byc kompakt, czy lustrzanka itd. A ja mam ci dac odpowiedz? :dry:

napisałem, że w miarę tani :P czyli coś czego nie będę musiał brać na raty. maks 400 zł, myślę, że w tej cenie można już kupić dobrą cyfrówkę,

kompakt / lustrzanka - naprawdę nie wiem. jak mówiłem - aparat kupuję bo "się przyda", nie zamierzam robić profesjonalnych zdjęć, nie będę dokupywał obiektywów ani nic - chcę coś, co jest łatwe w obsłudze (bo reszta rodziny też z niego skorzysta) i będzie mi służyło przez kilka lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, ale nie podajesz ile masz kasy, jakie oczekiwania, czy to ma byc kompakt, czy lustrzanka itd. A ja mam ci dac odpowiedz? :dry:

napisałem, że w miarę tani :P czyli coś czego nie będę musiał brać na raty. maks 400 zł, myślę, że w tej cenie można już kupić dobrą cyfrówkę,

kompakt / lustrzanka - naprawdę nie wiem. jak mówiłem - aparat kupuję bo "się przyda", nie zamierzam robić profesjonalnych zdjęć, nie będę dokupywał obiektywów ani nic - chcę coś, co jest łatwe w obsłudze (bo reszta rodziny też z niego skorzysta) i będzie mi służyło przez kilka lat

Za ok. 300 zl kupisz na allegro Canon A610 (ew. 20/30) - i dopoki nie wylozysz z 1500 zl, to bedzie najlepszy aparat, jaki mozesz kupic. Serio. Sam mam taki od 4-5 lat i nie narzekam, ani nie planuje zmienic na cos innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A różni się jakoś szczególnie Canon A610 od A590?

Tym samym czym GF 9900 od powiedzmy 5500 - to zupelnie cos innego, choc sie podobnie nazywa. Serii 5xx nie polecam szczegolnie, duzo slabsza od 6xx.

Odpowiedziałeś chamowi takim tekstem"A wyjechać ci z czachy?"?.

Masz jakis problem? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o filmie na YouTubie: "Bo mama skasowała mu konto w Wow?

Nic, bo nie widzialem i pewnie nie zobacze.

Co ciekawego powiesz o życiu, w sensie ogólnym?Co o nim sądzisz, mając już swoje doświadczenia i różne przejścia?

A co ja jestem, wedrowny filozof?

Wiem,że pewnie jesteś osobą która po raz pierdyliardowy zadaje to samo pytanie ,ale co z Kinga poleciłbyś mi na początek . Ale , ale , nie odsyłaj do poprzednich stron, bo chodzi mi nie tylko o to żeby powieść była dobra, ale chodzi mi też żeby był to coś z dreszczykiem :P

Z Kinga na poczatekl polecilbym ci jakas ksiazke Kinga. Zapewne te sama, ktora zwykle polecam pare stron wczesniej. Podpowiem tez, ze praktycznie kazda ksiazka Kinga jest z dreszczykiem, gdyz pisze on bardzo niewiele romansow czy powiesci obyczajowych o zyciu ksiegowych w ZuS. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie dostanę odpowiedzi na pytanie na kogo głosowałeś, więc może zdradzisz czy jesteś zadowolony z wyników wyborów w Twoim mieście?

Nie narzekam, ale i sie nie ciesze, Dutkiewicz mi podpal ostatnio :)

CO sądzisz o książce Assasins Creed: Renesans?

Nic, nie czytam takich ksiazek.

lubisz jakiegoś forumowicza?.

Jakie to ma znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...