Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jesli wiem, ze robie "tylko dla siebie" to nie pytam. Jesli ew. fotke chce opublikowac gdzies, pytam o zgode. I rzadko kiedy kto odmawia...

Z tym, że podejście do człowieka i zapytanie stanowi pewien problem. Jakieś rady dla początkującego "pytacza"? Jak przełamać pierwsze lody czy coś? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Ręce Mistrza ? To pierwsza książka Kinga jaką przeczytałem , a w na razie przeczytałem tylko trzy. Jeśli takie pytanie już było to sorry , ale nie chce mi się przeglądać tych 349 stron tematu. :rolleyes:

Jedna z lepszych ksiazek Kinga w XXI wieku, ale na pewno pisal juz lepsze. Jak to u Kinga - chyba ciut przegadana, choc czytalo mi sie to naprawde fajnie.

Jesli wiem, ze robie "tylko dla siebie" to nie pytam. Jesli ew. fotke chce opublikowac gdzies, pytam o zgode. I rzadko kiedy kto odmawia...

Z tym, że podejście do człowieka i zapytanie stanowi pewien problem. Jakieś rady dla początkującego "pytacza"? Jak przełamać pierwsze lody czy coś? :P

Po prostu - do it. :) W koncu czym ryzykujesz, poza odmowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg...

Czy wśród fotek na choince, we wstępniaku do numeru 12/98, nie znajduje się aby twoje zdjęcie? Chodzi mi o zdjęcie, będące pierwowzorem niebieskiej facjaty, dumnie szpecącej Action Redaction parę lat temu.

Raz cię o to zapytałem w mailu, ale żeś olał :chytry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o tym : Sony Alpha 500 ?

Not bad, mozna kupowac.

Smugg...

Czy wśród fotek na choince, we wstępniaku do numeru 12/98, nie znajduje się aby twoje zdjęcie? Chodzi mi o zdjęcie, będące pierwowzorem niebieskiej facjaty, dumnie szpecącej Action Redaction parę lat temu.

Raz cię o to zapytałem w mailu, ale żeś olał :chytry: .

Odpowiadalem na to juz wielokrotnie. TO byla geba Mac Abry, ktora pozwolilem sobie wykorzystac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jeszcze jedno ;p Aparacik : sony cyber-shot dsc-hx1

Twoim zdaniem lepszy ten czy wcześniej przeze mnie wymieniony panasonic?

Powtorze jeszcze raz: KAZDY ulatrazoom nie jest warty uwagi, chyba ze masz w d... jakosc fotek i wystarczy ci, fotki sa...

Ale porownujac oba to wzialbym raczej SOny.

1. Ksiazki raczej kupujesz czy wypozyczasz?

Duzo wypozyczam, sporo kupuje.

2. Najlepsze ksiazki Kinga wedlug ciebie to...?

To te, ktore mi sie najbardziej spodobaly.

3. Twoi ulubieni pisarze to?

Ci sami, co w FAQ...

Czy pilnie Pan śledzi poczynania wobec gry wiedźmin 2?

1. Nie lubie formy "pan" na forum...

2. Sledze ale nie pilnie. :)

Czy liczy Pan na to, że Sapkowski pod naporem fanów napisałby kolejną część w tym świecie, np. dalsze losy Ciri? Albo coś?

Smiem watpic czy "napor fanow" ma dla Sapkowskiego jakiekolwiek znaczenie.

Czy wszyscy w redakcji jesteście na Ty czy mówicie sobie per pan? Bo pewnie rozstrzał wieku jest spory.

W ogole nie jestesmy na "pan".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moge poznac ich tytuly ?:)

Mozesz, powodzenia :)

Już bez ,,panie'' Panie Smug. Czy polecasz książkę Narrenturm, bo właśnie zaczynam czytać.

Kazdy kolejny tom jest 2x slabszy od poprzedniego :(.

A szkoda, bo pierwszy tom zapowiadal sie naprawde fajnie.

Czy jakbym wysłał do Was recenzję nowej gry (choć mało to prawdobodobne) to czy byłaby możliwość umieszczenia fragmentów w gazecie?

...W CZYM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltron

Jaki masz stosunek do kogoś kto chce zostać redaktorem CDA nawet bez przeczytania FAQ?

@Down

Żeby być pracownikiem trzeba mieć NA PEWNO skończone 18 lat :).

Edytowano przez Voltron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za określenie ''gazeta''. W Waszym boskim CD-Action. Może być?

Skoro w w Waszym boskim CD-Action nie za bardzo to może chociaż na forum? W newsach?

Widzisz, wspolpracownik, ktory nie odroznia pisma od gazety, a na zwrocona uwage strzela focha, to IMO dobrze nie wrozy,,,

Jakie trzeba mieć kwalifikacje, aby być waszym WSPÓŁpracownikiem?

albo pracownikiem?

Jakie trzeba mieć kwalifikacje, aby być waszym WSPÓŁpracownikiem?

albo pracownikiem?

Na pracownika to bym nie liczyl. A ponadto wystarczy umiec DOBRZE pisac. Niby proste, a wiekszosc kandydatow tu sie wykrusza... I NAPRAWDE warto poczytac FAQ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ostatnio jak pamiętam byłeś chory ?? czy dostałeś jakiś urlopik czy z chusteczkami biegłeś do redakcji ??

2. Do szanownego Pana Kolegi wiedzmin2908 : NIe no coś ty , jakie tam kwalifikacje , żuć szkołę i biegnij do redakcji , daj im jakiegoś dopalacza to cie przyjmą na sprzątacza.

3. Czy masz zamiar przeczytać najnowszą książkę Stephena Kinga : ,, Czarna bezgwiezdna noc ,, ??

4. Jak byś był chory i to bardzo czego ci serdecznie nie życzę to jak sądzisz , kto by cię zastąpił w odpowiedziach AR ?

5. Czy wy szanowni redaktorzy CDA macie jedynie jedną zmianę roboczą ( od 6:00 do 15:00 ) czy są jeszcze popołudniowe i wieczorne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, wspolpracownik, ktory nie odroznia pisma od gazety, a na zwrocona uwage strzela focha, to IMO dobrze nie wrozy,,,

To nie był foch, tylko żart, niestety troszkę źle zrozumiany :confused:

A o kwalifikacje to ja na serio. I nie chodzi mi o wiek, bo to chyba jasne, że TRZEBA być pełnoletnim. Czy to studia informatyczne? Dziennikarskie? Może jeszcze inne?

I faktycznie z tą ''gazetą'' to się machnąłem. Przyznaję Ci rację Smug :wink:

Czytałem w FAQ-u: W każdym razie, póki nie jesteście minimum w drugiej klasie liceum, to raczej dajcie sobie spokój...

Ale chyba osoby po studiach są u Was milej widziane.

Kto jest/był użytkownikiem nr.1?

FAQ - niezbędnik forumowicza pierwszego stopnia!

Edytowano przez wiedzmin2908
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...