Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

chodziło mi raczej o zobrazowanie tego o co mi chodzi niż o faktyczne przyrównanie smuggler=damianero. teraz jest pokolenie "ale urwał" czy inne "jestem hardcorem" i to bardziej przemawia niż długaśny elaborat o zawiłościach socjopatycznych i socjologicznych syndromu smugglera. lepiej powiedzieć smuggler zachowuje się jak damianero i wszystko jasne a kto był pierwszy to nieważne. można mieć własne zdanie, ale smuggler popada w śmieszność zakładając że każdy antyfan zasługuje na wyśmianie. nie jestem antyfanem ani fanem. czytam czasem urywki listów czy gamewalkerów z moich starych numerów cda i wydają mi się hm... żenujące to chyba dobre słowo. taki joemonster`owy humor, który mi nie odpowiada. jestem po prostu ciekawy co ma smuggler do powiedzenia na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piecyk" to był ogólnie komp, a drugie określenie PC-towca to oczywiście "kloniarz"

No to testu ciąg dalszy:

A pamiętasz dlaczego byli nazywani też "kloniarzami"?

Bo PC-ty byly klonami IBM PC.

A pamietasz czemu "grzyb/grzybiarze"?

Czy książkę Kinga "Pod Kopułą" uważasz za dobry wstęp do jego literatury? Bo chciałem jakieś dzieło Kinga i babcia mi akurat to kupiła.

To 1000 stron :). Moja rada - NA RAZIE odloz i wez cos cienszego, no chyba ze lubisz maraton. :)

Smuggler. mam pytanie- czemu robisz się na połączenie kuby wojewódzkiego i damianero?

Kiedy zaczalem pisac do AR, to o Wojewodzkim slyszala glownie jego rodzina. A kto taki "damianero" to nawet teraz nie wiem. Naprawde wydaje ci sie, ze w calej Polsce jest jeden koles, ktory lubi ironie etc. a cala reszta to musza byc jego klony? Dowodzi to tylko mizeroty umyslowej osoby, ktora nie potrafi pojac, ze kots moze byc soba, nie wzorujac sie na nikim.

Moze ty musisz kogos nasladowac, albo sie na kims wzorowac. Nie ja. A Wojewodzkiego mam prywatnie za efekciarza i pajaca i naprawde jesli mialbym sie na kims wzorowac, to nie byly to on.

teksty usiłujące pokazać Twoją elokwencję, prezentowanie swoich idei, światopoglądów itd. polecam ci bajkę Krasickiego i parę minut na przemyślenie

To ja ci zacytuje wierszyk Tuwima

"Za to cos o mnia naopowiadal

To ja ci nie dam nawet klapsa

Nie powiem nawet:

'A pies cie je****l!'

Bo to by byla kara

Dla psa"

Jak widzisz tez znam fajne wierszyki, byly czytelniku. :cool: Nigdy nikogo do lektury i lubienia moich tekstow nie zmuszalem. Jestem, jaki jestem i mam w d... co inni o tym sadza. Jak sie komus nie podobam to moze patrzec w innym kierunku. Nie bede plakal z tego powodu. A tak swoja droga (a propos innego postu) "Eld metal" nie pracuje w CDA od dwoch lat, wiec jak juz narzekasz, to choc zobacz na co, bo tak to rownie dobrze mozesz zamarudzic, ze w CDA za duzo po lacinie piszemy, jak to kiedys za I RP bywalo...

a dlaczego nie grasz w MMO?

Bo nie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, pecety były klonami IBM-ów i na dodatek każdy pulpit wyglądał tak samo. Mój komputer, kosz i inne badziewie, ta sama debilna tapetka (w sumie i teraz u lamerów widnieje często "piękna", zielona łączka...). A w Ami nie dało się dwóch takich samych pulpitów znaleźć.

Co do genezy określenia "grzybiarz", to przypomnij mi, jeśli możesz, skąd się wziął ten zwrot, bo jednak i ja mam jakieś luki w pamięci... Chyba za dużo tego mięsa żrę...

Kurka, znowu mnie naszła jakaś melancholia i tęsknota za starymi czasami. Lamerzy, patagonia, całe noce pisaniny no i najfajniejsze zajęcie na świecie - fakowanie stampów :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzylem nie wiem. W CDA pelnie role smaru na trybach, sierzanta w kompanii i nadzorcy niewolnikow kamieniolomach. Czaisz mniej wiecej?

:dry: Domyślałem się że SMG to pan Poprawa ale chyba nie chciałem w to wierzyć,czuję się jak 10-latek któremu pijany wujek chlapnął że Mikołaj nie istnieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do genezy określenia "grzybiarz", to przypomnij mi, jeśli możesz, skąd się wziął ten zwrot, bo jednak i ja mam jakieś luki w pamięci... Chyba za dużo tego mięsa żrę...

Owczesne obudowy dekstop byly czesto poziome, kladlo sie je na biurku i na tym stawialo monitor, co sie kojarzylo z ksztalem grzyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzylem nie wiem. W CDA pelnie role smaru na trybach, sierzanta w kompanii i nadzorcy niewolnikow kamieniolomach. Czaisz mniej wiecej?

:dry: Domyślałem się że SMG to pan Poprawa ale chyba nie chciałem w to wierzyć,czuję się jak 10-latek któremu pijany wujek chlapnął że Mikołaj nie istnieje

Kazdy wierzy w co chce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwne i specyficzne macie sposoby oceniania gier np.

Pierwszy Mound and Blade dostał u was 6 a warband(mimo że od podstawki niczym się nie różni, tylko paroma tam pierdołami) dostał 8.

Podobnie z Heroes 4 (totalny gniot a dostał 9+ za tytół.

Np. Stwierdziliście że Dragon Age jest be więc dostał 8(bez znaku jakości co jest istną paranoją). A większość graczy i recenzentów uznała tę grę za najlepszą w 2009 na PC(plebiscyt czytelników CDA czy też międzynarodowe nagrody TV Spike Award games)

Weźcie zmieńcie sposób oceniania bo wielu graczy może nie zakupić świetnej gry/albo zakupić strasznego gniota!

Smugglerze, nie ujawniaj tej tożsamości. Tak naprawdę sam tego chcę, ale to by popsuło całą zabawę :-)

Lepsze domyślanie się całymi latami, kim jesteś, niż poznanie prawdy. W tym drugim wypadku wszyscy fani by oszaleli, lecz po 2-3 miesiącach stało by się to niczym nadzwyczajnym i CDA traciło by popularność...

Smugg rządzi !!!

Już dawno ujawnił swą tożsamość tylko nie powiedział która to on(tzw. podpuchy w CDA np. Podawali że Bański albo Poprawa to smuggler. Ale ja was nie rozumiem po co was to ciekawi? Ja np. mam to gdzieś kim jest smuggler

Edytowano przez revakotor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, nie ujawniaj tej tożsamości. Tak naprawdę sam tego chcę, ale to by popsuło całą zabawę :-)

Lepsze domyślanie się całymi latami, kim jesteś, niż poznanie prawdy. W tym drugim wypadku wszyscy fani by oszaleli, lecz po 2-3 miesiącach stało by się to niczym nadzwyczajnym i CDA traciło by popularność...

Smugg rządzi !!!

Edytowano przez Lookie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e smog [czy jakoś tak] w sprawie magazynu dlaczego teraz w cd-action nie ma sobowtórów słynnych postaci z gier ???

A to co jest w AR od paru miesiecy, to co jest?

Dość dziwne i specyficzne macie sposoby oceniania gier np.

Pierwszy Mound and Blade dostał u was 6 a warband(mimo że od podstawki niczym się nie różni, tylko paroma tam pierdołami) dostał 8.

Po prostu rozni autorowie roznie widza rozne gry. Co w tym dziwnego?

Np. Stwierdziliście że Dragon Age jest be więc dostał 8(bez znaku jakości co jest istną paranoją). A większość graczy i recenzentów uznała tę grę za najlepszą w 2009 na PC(plebiscyt czytelników CDA czy też międzynarodowe nagrody TV Spike Award games)

Miliard Chinczykow lubi pieczona szarancze. Ja nie lubie. Czy to znaczy, ze mam kiepski gust?

Weźcie zmieńcie sposób oceniania bo wielu graczy może nie zakupić świetnej gry/albo zakupić strasznego gniota!

Wezcie czytajcie recenzje, a nie patrzcie TYLKO na oceny...

Czy korci Cię czasem na zrobienie czegoś sprzecznego z twoim sumieniem i zachowaniem? Np. nie zgnoić antyfana czy coś?

Jasne, ze tak. Ale po to czlowiek ma sumienie, zeby wiedzial kiedy i co mozna. :)

1. Lubisz kryminały? Czytałeś coś Agaty Christie, Joe Alexa lub Arthura Doyle'a?

Owszem, lubie.

2. Przeczytałem "Blaze'a" i "Oczy smoka" Kinga. Co teraz byś polecił? Zastanawiam się nad "Podpalaczką" lub "Pokochała Toma Gordona".

Podpalaczka lepsza, bardziej kingowa. Ta druga to raczej powiesc obyczajowa niz klasyczny King.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, kogoś wyraźnie nerwy poniosły i zaraportował mojego ostatniego posta. Pragnę więc wszem i wobec wyjaśnić, że końcowe dwa wyrazy ostatniego akapitu nie znaczą absolutnie nic obscenicznego. Jeśli ktoś kiedyś był scenowcem, wie co to znaczy. Była to standardowa procedura większości swapperów, pozwalająca zaoszczędzić kasę na wysyłaniu standardowych listów. Niestety, nie był to legalny proceder...

Smuggler, jeśli masz ochotę, wyjaśnij forumowiczom co oznacza ten "paskudny" zwrot :smile:

Ewentualnie proponuję poguglać.

A Ty robiłeś to kiedyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przyszłym roku z okazji kolejnego okrągłego jubileuszu zrobicie coś w stylu Redaction Story (jak w 2006)?

Dodam że już nam to obiecaliście,więc jako tako wyboru nie macie :> Kompromitujące zdjęcia i inne "takie" będą mile widziane

Edytowano przez pasjans
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz coś od Williama P. Younga ? Ja właśnie czytam "Chata" i mi się podoba...

Pierwsze slysze, na razie walcze z "Pod Kopula" Kinga. 600 stron za mna.

A tak poza tym, to we Wrocławiu jest przecież powódź, macie tam normalne warunki czy przemieszczacie się po Waszej siedzibie stylem motylkowym ?

Powodz? Powodz to byla w 1997. Teraz podtopilo jedno osiedle, dla mieszkancow na pewno tragedia ale jako wroclawianin mieszkajacy w innym miejscu nie mam zadnych problemow. No dobra, w sobote modelka zrezygnowala z sesji zdjeciowej, bo mialo byc w poblizu Odry i troszke zwatpila. :)

Ups, kogoś wyraźnie nerwy poniosły i zaraportował mojego ostatniego posta. Pragnę więc wszem i wobec wyjaśnić, że końcowe dwa wyrazy ostatniego akapitu nie znaczą absolutnie nic obscenicznego. Jeśli ktoś kiedyś był scenowcem, wie co to znaczy. Była to standardowa procedura większości swapperów, pozwalająca zaoszczędzić kasę na wysyłaniu standardowych listów. Niestety, nie był to legalny proceder...

Smuggler, jeśli masz ochotę, wyjaśnij forumowiczom co oznacza ten "paskudny" zwrot :smile:

Ewentualnie proponuję poguglać.

A Ty robiłeś to kiedyś?

Niech sobie guglaja. :)

ja? :rolleyes: na mydlo i mieszanke gumy arabskiej z czymstam... :P

Czy w przyszłym roku z okazji kolejnego okrągłego jubileuszu zrobicie coś w stylu Redaction Story (jak w 2006)?

Moze raczej na 200 numer.

AR jest coraz mniejsze, a i te zdjęcia "cda w dobrych rękach" skutecznie go zmniejsza.

AR sie zmniejszylo, bo nie bylo dobrych listow - przed czym ostrzegalem wiele razy - i od tej porty ma te sama objetosc.

Czy zamierzacie go powiększyć, czy nadal zapychać jakimś śmieciem?

Zostalo zmniejszone wlasnie po to, zebym nie musial zapychac go smieciem. AR liczy 2 strony (z fotkami 3 ale one sa raczej dodatkiem do AR niz jego czescia) i poki nie bedzie wiecej listow - dobrych - zmian nie planuje. Chyba ze w kierunku 1 strony...

Gdybyś nagle zaczą spamować i promować piractwo to czy mógłby cię ktoś zbanować (czy istnieje taki moderator)?

A jakbym sie zmienil w Obcego, to czy Predator dalby mi rade? Nie cierpie pytan w stylu "a gdybys mial 8 nog, to gdzie kupowalbys spodnie"...

Po pierwsze - nie zaczne.

Po drugie - na kazdzego znajdzie sie kij, jak bedzie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...