Jump to content

colin333

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About colin333

 • Rank
  Goblin
 • Birthday August 13

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Gram już w tę grę od dłuższego czasu Polską. Zająłem Chiny i cały płw. Indochiński. W sumie to każde państwo padało pod moim naporem, nawet z wielką armią. W końcu zacząłem podbijać Europę. Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Węgry, Czarnogóra, Kosowo, Macedonia. I zebrałem już armię na Grecję. Wypowiedziałem im wojnę i... podczas walki moje jednostki "przechodziły" na ich stronę. Po prostu, zaczynają walczyć i kwadracik pod jednostką zmienia się z zielonego na czerwony. Przez to nie mogłem ich podbić, ba nawet zniszczyć im czegoś. Proszę o pomoc. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn
 2. Skoro tak mi poradzasz to zrobię to jeszcze raz. Opiszę co robiłem: pobrałem to fifasetup, podmieniłem, włączyłem fifaconfig i ten plik w Dokumentach Fifa 11. Jako, iż obie nazwy plików konfiguracyjnych były takie same w Fifa 11 jak i 12 to nie zmieniając nazwy podmieniłem je w dokumentach i w pliku z grą. Czy po tej podmianie też trzeba włączyć fifaconfig? jeśli tak to tego właśnie nie zrobiłem i odpaliłem grę EDIT1: W pliku Fifa 11 były dwa pliki konfiguracyjne, czy trzeba je podmienić oba? ja podmieniłem to buttonSetup.
 3. No raczej nie pomogło to. Wkleiłem do C:/Program Files/Origin Games/Fifa 12/Game Dodam też, że nie zauwałyłem żadnej różnicy, chyba że źle wkleiłem i gdzie indziej się daje.
 4. Tak naprawdę to ta zmiana nazwy nie za bardzo pomogła. Gałka dalej nie działa.
 5. Wspomina nawet o tym jeden z kupców w misji, gdzie trzeba śledzić jakiegoś kapitana. Krzyczy do Ezia coś w stylu "Dywany tylko po dwieście akcze!"
 6. Witam. Dostałem pod choinkę w 2011 Fifę 12 i pada Saitek PS 2700 Rumble Pad. Gra chodzi normalnie, wszystko działa, tylko ten grzybek od trików nie działa. Grałem też na padzie w Assassina i ten grzybek działał, czyli to raczej nie jest wina sprzętu. Ale na wszelki wypadek; Konfiguracja mojego sprzętu Windows 7 64bit 3GB RAM Procesor dwurdzeniowy 2,93 2,94 GHZ Karta graficzna ATI Radeon HD 5570 sterowniki z października DirectX 11
 7. Nie czytałem spróbuję użyć tej łatki i zobaczę, co się stanie. Wszystko działa. Temat do zamknięcia.
 8. Windows 7 Home Premium 64BIT 3GB RAM Procesor 2,94GHZ i 2,93GHZ Karta graficzna ATI Radeon HD 5570
 9. Pewnego pięknego dnia stałem się posiadaczem ww. gry z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Instalacja przebiegała prawidłowo i klikając dwukrotnie na ikonkę gry czekałem aż się uruchomi. Tak się jednak nie stało. Mówiąc więcej: nic się nie stało. Czytając w internecie skargi innych graczy na tą grę dowiedziałem się, iż to wina Cenegi i specjalnie zamieściłem tu informację o tym, że gra z PKK. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki.
 10. bardzo spodobała mi się "jedynka" i zamyślam, czy kupić dwójkę. a będzie miała secu-rom?