Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy bardzo potępiasz ściąganie książek z torrentów takich autorów, których nie znajdziesz w miejscowej bibliotece gminnej, pobliskiej bibliotece miejskiej, pobliskich księgarniach, zaś najbliższy empik jest ok. 100 km od miejsca zamieszkania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój aparat to Canon EOS 350D - zgadłem? W artykule o lustrzankach strasznie go polecałeś.

Uwazasz, ze moge polecic tylko to, co mam? :) Nie mam i nie mialem i miec nie bede :) Canona 350D ale uwazam, ze to fajny sprzet dla ambitnego amatora.

Czy bardzo potępiasz ściąganie książek z torrentów takich autorów, których nie znajdziesz w miejscowej bibliotece gminnej, pobliskiej bibliotece miejskiej, pobliskich księgarniach, zaś najbliższy empik jest ok. 100 km od miejsca zamieszkania?

Bardzo. Wysylkowa sprzedaz funkcjonuje calkiem dobrze. Chyba, ze wplacisz rownowartosc ceny ksiazki na jakis dobry cel - fundacje, hospicjum itd. wtedy moge uwierzyc, ze chodzi nie o to, zeby cos miec za friko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam kilka pytań dotyczące A-R :D

1. Czy można dostać jakąś kare za napisanie brzydkiego listu .... wezwanie do sądu , kara pieniężna , czy tylko śmiejecie sie ?????

2. ,, Namiary znane ,, czy taką nazwe wymyślił sobie użytkownik czy wy mu taką daliście , i dla czego akurat taka ??

3. Czy mi sie zdaje czy a-r zostało powiekszone o pół strony ?? ^^

4. Co mr.jedi miał na myśli pisząc w a-r : ,, ostrzegaliśmy ,, bo nie rozumiem tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Który z całej historii CDA, numer uważasz za najbardziej udany?

2. To samo co wyżej, tylko negatywnie?

3.Gdybyś mial wcielić się w bohatera jakiejś gry jaka by to była?

4. A teraz gwóźdź programu : czy gry wypierają filmy? Obecnie możemy dostać ogromną rozrywkę w postaci tej pierwszej. Ostatnio wpadłem w dyskusję z moimi "towarzyszami" o wyższosci tego pierwszego nad tym drugim, że to niby w grze można na własnej skorze przeżyc i pograc do tego. Osobiście uważam, że przyjemne jest zasiąśc w kinie, przed ogromnym ekranem.. Co prawda obie rozrywki są dla mas, gry wręcz są teraz chłonięte przez nastolatków.. A ty jak uwazasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak namówiłeś Mr. Jedi'ego do powrotu do AR? Tylko proszę nie pisz, że obiecałeś mu kaloryfer.

Mam na niego haka :)

Czy to jakieś nawiązanie do aktualnej sytuacji politycznej? ;]

Po prostu wiem, ze donosil Vaderowi - kanapki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awww Jestem zawiedziony nie odpisałeś na moje pytania ze strony 249. A oprócz tego chciałem zadać jeszcze jedno pytanko czy trenowałeś jakieś sztuki walki, bądź jakiś sport ?

Dawno temu karate shotokan

>>> to cieszę się, że mamy chociaż jedną cechę wspólną;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna śledzę twoją osobę drogi smugglerze i musze sie przyznac ze w 2006 Ar było jedynym powodem dla którego kupywałem cda :D Czytajac tak sobie te Aerki doszedłem do wniosku ze musi tu panowac fajna atmosfera dlatego kupuje wasze dzielo do dzis. Lecz pisze by powiedziec ze wiem ze ciebie nie ma (:D) i ze jest mi z tym ok i to rozumiem. Tworzy to swój specyficzny klimat. I oby tak dalej! Zawsze wyobrazałem sobie dzien w którym tajemnicą nie bedzie juz ze cda zmierza ku rozpadowi i ostatni numer gdzie zamiast Ar jest pozegnalne "SMUGGLERA NIGDY NIE BYŁO" ze zdjeciem całej ekipy. Oby ten dzien nie nastapił nigdy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złośliwy, ale najpierw poducz się z ortografii. A co do szkoły to hmm albo liceum ogólnokształcące o profilu matma-fiza-infa, albo technikum na technik informatyk IMO. Nie wiem jak Smugg odpowie.

Edytowano przez BanQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...