Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Gdzieś ty sie doczytał takiego genialnego wniosku? Powtórze, że pytałem o to czy pisząc recenzje spodziewał się że zostanie w internecie kimś takim kim właśnie jest. Nie pytałem o to czy pisał żeby być popularnym. Zresztą co to w ogóle za odpowiedź, pytałem Smugglera

Edytowano przez zyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w Assassin's Creed 2?

Warto zjesc zupe cebulowa?

Mam pytanie. A nawet dwa :) Mianowicie:

1. Czy wiesz dlaczego nie ma już listów takich jak w 2000 i 2001 roku (chodzi mi o listy typu tych z Panopticum).

>>>Bo mamy 2009.

2. Dlaczego już nie wyśmiewasz i nie udowadniasz głupoty osób, które piszą listy o piractwie tak jak na przykład robiłeś to we wspomnianych powyżej latach? Zamiast wyśmiać to podajesz rozsądne argumenty. AR już nie jest takie zwariowane :(

>>>Jak mi sie chce to wysmiemaw, a jak nie chce smiac, to mowie powaznie. Na tym polega AR, ze odpowiadam jak JA chce, a nie jak trzeba, albo jak WY chcecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek to kontrowersyjny polski bloger i jak już wspominałem kojarzy mi się ze Tobą, Smuggler. W pewnym momencie, czytając jego teksty, jak i słuchając jego rencezji gier na you tube podejrzewałem, że to Ty! heh :wink: No ale te przypuszczenia okazały się przedwczesne. Jednak sam zobacz jak gość w specyficzny sposób rencezuje gre-jestem niemal pewny, że Smuggler zrobiłby to podobnie...znaczy "lepiejpodobnie" :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ja chcę przeprosić za tamtą prowokację. Po prostu strasznie mi się nudziło i chciałem się rozerwać :happy: W rzeczywistości też uwielbiam czytać (na pewno nie jakiegoś tam Prusa tylko Sapcia)

ps.1Jesteś pierwszą osobą która zdemaskowała moją prowokację(a wiele ich na forach robiłem i wszyscy się wkopywali ale ty jesteś pierwszym który poznał. Gratulacje)

Ps.2Wybacz Dab ale ja też jestem jeszcze prawiczkiem(mimo że mam 19 lat)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek prowadzi 2 blogi, oba sa bardzo ciekawie prowadzone. W przyszlosci ma ruszyc jeszcze blog na temat gier komputerowych i juz teraz moge zapewnic ze bedzie hitem.Czemu? Kominek ma ogromna rzesze wiernych czytelnikow, mozna powiedziec ze wprowadzil do sfery blogowej nowa jakosc. Mozna to porownac do wejsca CDA na rynek czasopism dt. gier komputerowych. Jego recenzje sa naprawde fajne, nie obejmuja raczej pewnych "dupereli", ktore mnie nigdy nie ciekawia w recenzjach gier mianowicie: jak sie rzuca dany czar, rozwodzenie nad obsluga interfejsu itd itp. Znacznie wiekszy nacisk jest polozony na emocje wynoszone z gry.

Tu masz linka do recki MW2

http://www.kominek.tv/tt.recenzja.modern.w...rtykuly,145.htm

Link do bloga nr 1

http://kominek.blox.pl/html

Link do bloga nr 2

http://www.kominek.tv/

Aha i jest to chyba pierwszy bloger w tym kraju,ktory spokojnie moze zyc z reklam na blogu. Na codzien (prawdopodobnie) dziennikarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ja chcę przeprosić za tamtą prowokację. Po prostu strasznie mi się nudziło i chciałem się rozerwać :happy: W rzeczywistości też uwielbiam czytać (na pewno nie jakiegoś tam Prusa tylko Sapcia)

Ja sie nie obrazam. :)

ps.1Jesteś pierwszą osobą która zdemaskowała moją prowokację(a wiele ich na forach robiłem i wszyscy się wkopywali ale ty jesteś pierwszym który poznał. Gratulacje)

>>>TO nie dowodzi mego geniuszu, a tylko braku inteligencji forumowiczow na innych forach.

1. Co sądzisz o sadze Wiedźmin A.Sapkowskiego?

Dokladnie to samo co w poprzednich 346 odpowiedizach na to pytanie. FAQ!!!

2. Czy wierzysz w św. Mikołaja

>>>W bociana tez.

3. Masz konsole??

>>>Nie mam. Nie dlatego, ze mam cos przeciw, tylko i tak nie mialbym czasu na niej grac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w Assassin's Creed 2?

Nie, duzo lepszy jest pierwszy Mortyr. :P

Facet, czemu ty sie mnie pytasz czy TY bedziesz mial radoche przy AC2?

Byla recenzja w najnowszym CDA, poczytaj. Wiem tyle, co ty, bo sam tez w to nie gralem...

Mam pytanie do ciebie, jako do najbardziej takiego...rozchwytanego i znanego redaktora(przepraszam innych) ale mimo wszystko masz najwięcej pytań i odpowiedzi. W internecie jesteście rozchwytywani jesteście jakimś kultem,Ty jesteś kultowy... Spodziewałeś się że staniesz się w internecie taki rozpoznawalny, bo jednak twój nick jest rozpoznawalny gdy zaczynałeś pracować w redakcji?

Popularnosc jest dla mnie efektem ubocznym mej pracy i wcale sie tym nie jaram, czasem mi wrecz przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler oto moje pytania :cool:

1,2-[ciach]

3. Jakie będa pełniaki w nowym CDA :laugh: e

4. Czy Twoim zdaniem co bedzie w 2012?

Za pierwsze dwa punkty powinienem Ci wstawić osta, ale tego nie zrobię. Dam Ci pierwszą i ostatnią szansę, lecz jeśli dalej będziesz kontynuować pisanie durnych postów z głupimi pytaniami to się doigrasz.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko a propos poruszanego kilka dni wcześniej wątku odnośnie wyprzedzenia, z jakim kupujecie licencje na pełniaki i zastrzeganych przez dystrybutorów terminów, w jakich możecie dany pełniak opublikować.

Czy mógłbyś podać przybliżoną liczbę pełniaków, które macie już zakupione i czekają w kolejce na cover? I czy analogicznie robicie jakąś listę tytułów do publikacji z dajmy na to półrocznym wyprzedzeniem, czy też za każdym razem jest to doraźna decyzja na zasadzie, co się razem zmieści i nie będzie zbyt monotonnie na jednej płytce wyglądało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za debil lub debilka napisał lub napisała czy wierzysz w świętego mikołaja ?

powiedz jej odemnie że powinna trafic do wariatkowa jaki sie ze mną ni zgadzasz to napisz.

Ja i ty jesteśmy cool :cool:

Siema Smuggler oto moje pytania :cool:

1. Dużo spożywasz alkoholu? :happy:

2. Jakie jest Twoje ulubione PIWSKO?

3. Jakie będa pełniaki w nowym CDA :laugh:

4. Czy Twoim zdaniem co bedzie w 2012?

według mnie te pytania go obrażają

Mnie obraża ten debil i debilka, co skutkuje 7 dniową przerwą od forum. Wyzywanie kogokolwiek będzie surowo karane.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś podać przybliżoną liczbę pełniaków, które macie już zakupione i czekają w kolejce na cover?

Tak pomiedzy 1 i 109 :)

I czy analogicznie robicie jakąś listę tytułów do publikacji z dajmy na to półrocznym wyprzedzeniem, czy też za każdym razem jest to doraźna decyzja na zasadzie, co się razem zmieści i nie będzie zbyt monotonnie na jednej płytce wyglądało?

Staramy sie planowac ale zycie czesto koryguje/krzyzuje nasze plany z roznych powodow.

Z numeru na numer objętość ''LOL'' malała, lecz w tym numerze nie było go w ogóle. Czy to wina sporej ilości listów dotyczących wcześniejszego listu Daba czy może już nigdy go ( działu LOL ) nie zobaczymy ?

LOLe zaleza od ego co ludzie pisza. Jak jest cos wartego to zawsze wrzucam...

A ja mam pytanie do Smugglera - czy konto na stronie demotywatory.pl o nazwie "Smuggler" należy do ciebie, czy ktoś się pod ciebie podszywa? :P

Nie rejestrowalem sie tam w ogole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też masz wrażenie że wiele reklam reklamuje bezimienny(główny bochater serii Gothic). Nie wiem jak ty ale mnie rozwala gdy słyszę jak jedna z moich ulubionych postaci z gier mówi "Nowe danio w butelce...zapij głoda!" Co innego gdy reklamował mobilkinga :laugh:

Jakos na szczescie nie zwracam na to uwagi, a czasy gdy 90% gier robil Fronczewski, Zborowski i Pazura to juz na szczescie przeszlosc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądałeś serial Mistrz i Małorzata, ten z 2005 roku? Jeśli tak, to jak wrażenia? Pytam, bo tak, jak Ty, uwielbiam książkę i mam ochotę obejrzeć sobie jej ekranizację, lecz jest dość droga, więc chciałbym poznać jakąś opinię dotyczącą tego serialu.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...