Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mam pytanie co pomagałeś robić przy pana Marka Lenca rysunku w nowym numerze magazynu? był tam napis "Tato ty, ty, ty, ty PRAWICZKU!!!" a podpis Smg & M..

Moj byl pomysl.

A więc czy można oczekiwać, że jeszcze kiedyś zobaczymy rysunek, którego Marek Lenc będzie autorem, a ty pomysłodawcą?? :wink::laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co pomagałeś robić przy pana Marka Lenca rysunku w nowym numerze magazynu? był tam napis "Tato ty, ty, ty, ty PRAWICZKU!!!" a podpis Smg & M..

Moj byl pomysl.

A więc czy można oczekiwać, że jeszcze kiedyś zobaczymy rysunek, którego Marek Lenc będzie autorem, a ty pomysłodawcą?? :wink::laugh:

Czasem pewnie tak, ale zwykle Marek tworzy calosc i ja mu konkurencji robic nie bede :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję bana, o tam, na górze...

Bumpuje moje pytanie: czy zdarzyło się, że ktoś odgadł twoją ksywkę, a ty celowo wprowadziłeś go w błąd?

owszem :wink: gdy nie zasluzyl by znac prawde.

No to można tylko prowadzić dochodzenie, o zgadywaniu nie ma mowy. :/

Ja osobiście uważam, że MacAbra jest twoim, ekhem, modelem(tzn. robi tą niebieską buźkę na felietonach, a te plakaty z czołgami i Garfieldem to podpucha :)), a nazywasz się Maciej Smoliński(pasuje mi ta sentencja z braćmi). Bez obrazy dla każdego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeglądałem Foto Smugglera z tych nr co mam (od maja tego roku) i faktycznie jakiś kot tam jest :P

A więc ten sierściuch z FS z 165 nr i 167 to Mopik? :) Fajny, fajny. Adoptowałeś go, to twój jedyny kot czy masz ich więcej? A może miałeś a poprzedni wyczerpał swoje 9 żyć?

Kurcze jakoś tak mam sentyment z dzieciństwa do kotów, skoro z przyczyn ode mnie nie zależnych psa nie mogę mieć to może chociaż kota bym mógł trzymać w domu ;)

Byłbym zapomniał gdzie spotkałeś pana seks aferzystę? Na 100% to ty robiłeś tą fotkę? Moja reakcja na jego widok byłaby inna...

Edytowano przez Lookazz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeglądałem Foto Smugglera z tych nr co mam (od maja tego roku) i faktycznie jakiś kot tam jest :P

A więc ten sierściuch z FS z 165 nr i 167 to Mopik? :) Fajny, fajny. Adoptowałeś go, to twój jedyny kot czy masz ich więcej? A może miałeś a poprzedni wyczerpał swoje 9 żyć?

Jesli czarny z bialym to Mopik. Jesli caly czarny to niestety moj poprzedni kot, a niestety dlatego poprzedni ze sie biedakowi zmarlo w mlodym wieku na tajemnicze chorobski. :( Mopikowi sie fukslo, bo bylem w dolku po odejsciu mego zwierzaka - i jak znalazlem tego malego chorego siersciucha w piwnicy to od razu zostal adopotowany, wyleczony itd.

Byłbym zapomniał gdzie spotkałeś pana seks aferzystę? Na 100% to ty robiłeś tą fotkę? Moja reakcja na jego widok byłaby inna...

A widzisz, tu opowiem ci jak wygladala CALA historia. Ide rynkiem wroclawskim i co widze - lepper w licznym towarzystwie zasuwa (jakas agitacja przed wyborami samorzadowymi). Akurat mialem podpiety teleobiektyw i postanowilem pocwiczyc fotke reporterska. No i zaczalem mu trzaskac foty z coraz blizszej odleglosci, co Lepperowi wcale nie przeszkadzalo. Po paru minutach podszedl jakis wspolpracownik tego pana i grzecznie zapytal dla jakiej gazety pracuje. A mnie wtedy nagle ogarnelo natchnienie, usmiechnalem sie szeeeeeeeroko i radosnie odparlem:

- Dla zadnej, jestem z policji.

Mina faceta - bezcenna. Warto bylo sklamac. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru minutach podszedl jakis wspolpracownik tego pana i grzecznie zapytal dla jakiej gazety pracuje. A mnie wtedy nagle ogarnelo natchnienie, usmiechnalem sie szeeeeeeeroko i radosnie odparlem:

- Dla zadnej, jestem z policji.

Mina faceta - bezcenna. Warto bylo sklamac. :tongue:

ZUO czai się wszędzie :) a Ty SmG masz mroczną duszę :) hehe

Mam Pytanie odnośnie sprzętu foto :) co myslisz o podpinaniu pod lustrzankę obiektywów od Zenitha ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ty wrzuciłeś zdjęcie znaku 3d do NL? Prawdopodobnie tak, więc czy przeglądasz demotywatory, czy może je zakładałeś :tongue: One powoli dążą do opanowania świata. Zawróć nim będzie za późno

(Żeby nie było, martwię się o demoty, bo po szmuglerze mało z nich zostanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zdarzył ci się przypadek że posiadałeś pod jednym dachem zarówno kota, jak i psa ?

Preferujesz pisać piórem czy długopisem ?

dziwne że po incydencie z Endriu nie trafiłeś na łamy gazet (choćby lokalnych) czy do innych mediów ?

Edytowano przez buczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zdarzył ci się przypadek że posiadałeś pod jednym dachem zarówno kota, jak i psa ?

Dawno temu.

Preferujesz pisać piórem czy długopisem ?

>>>Reka :P

dziwne że po incydencie z Endriu nie trafiłeś na łamy gazet (choćby lokalnych) czy do innych mediów ?

A czemu mialbym trafic? Toz rozmawialem z jakims przydupasem Endrju tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler a czy Mr Jedi zostaje na stałe chwilowo?:D Bo szczerze mówiąc, porządnie ożywia on AR:D Ech... teraz, kiedy wrócił, odkryłem dopiero, że dawno nie było takich absurdalnych tekstów w odpowiedziach w AR:D A wiesz może, czy Mr Jedi będzie miał swój udział na forum?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. A nawet dwa :) Mianowicie:

1. Czy wiesz dlaczego nie ma już listów takich jak w 2000 i 2001 roku (chodzi mi o listy typu tych z Panopticum).

2. Dlaczego już nie wyśmiewasz i nie udowadniasz głupoty osób, które piszą listy o piractwie tak jak na przykład robiłeś to we wspomnianych powyżej latach? Zamiast wyśmiać to podajesz rozsądne argumenty. AR już nie jest takie zwariowane :(

Jeśli Cię tym drugim pytanie, w jakiś sposób uraziłem to przepraszam, nie miałem takiego zamiaru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ciebie, jako do najbardziej takiego...rozchwytanego i znanego redaktora(przepraszam innych) ale mimo wszystko masz najwięcej pytań i odpowiedzi. W internecie jesteście rozchwytywani jesteście jakimś kultem,Ty jesteś kultowy... Spodziewałeś się że staniesz się w internecie taki rozpoznawalny, bo jednak twój nick jest rozpoznawalny gdy zaczynałeś pracować w redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zyx

jakby popularność była jedynym celem życiowym SmG to zapewne zostałby męską wersją Lady GaGa albo Britney ;]

jak dla mnie to SmG zarabia pisząc, a to że jego teksty są pełne ciętych ripost i zmuszają do śmiechu to inna bajka - przecież gdyby odpowiadał stylem Jana Pospieszalskiego (cenię faceta, ma głowę do zagadnień języka polskiego) to nie drukowanoby listów antyfanów a dyskusje w AR byłyby rozmowami o kwiatkiach i pogodzie. A że CD-A to pismo "wyluzowane" to i SmG znalazł tam miejsce. A że dzięki temu jest najpopularniejszy - po prostu jest wygadany, i jeśli list zostanie wydrukowany, to za każdym razem jest się z czego śmiać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...