Skocz do zawartości

Battlefield 3 - wysyp artefaktów


WitcherPL

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie, ostatnio grając w Battlefielda 3 po pewnym czasie gry mam wysypa artefaktów, nie da się grać, zwykle pogram 40 minut i później muszę uruchamiać gre ponownie. Prosze o pomoc. Z góry dzięki.

Zauważyłem że w Call of Duty Black Ops 2 też mam czasami artefakty. Karta graficzna GTS 450 1GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie dobra i zla wiadomosc:

Najpierw zla - nie spotkalem jeszcze nikogo, kto po tym, jak mu karta graficzna zaczela wyswietlac artefakty nie musialby jej wymieniac. A teraz dobra - moze ktos inny mimo wszystko spotkal kogos, u kogo artefakty zniknely po aktualizacji sterownikow czy zmianie chlodzenia karty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki aktualne, temperatura w normie. Niestety GTX 560 kosztuję przynajmniej 750zł, tyle narazie nie mogę wydać, GTX 650 kosztuję 450zł czyli 200zł taniej. Może źle szukam ale nie mogę znaleźć dobrej ceny. Może jakiś Radeon w granicach 500zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem GTX 560 za 509 zl tutaj. Zastanow sie jaki dokladnie masz budzet i czy na pewno musi to byc karta GF, a nie jakis Radeon. A najlepiej zaloz temat w dziale poswieconym skladaniu kompa, napisz jaki masz system, jaki budzet i jaka karta bylaby optymalna. Jestem pewien ze yojo lub inni specjalisci Ci doradza i jeszcze linkami zarzuca.

EDIT:

@Ninja-san

Wlasnie dlatego napisalem by WitcherPL zalozyl osobny temat w odpowiednim dziale na forum na 15 minut przed Twoim upomnieniem. Ale dziekuje za zaangazowanie w pilnowanie porzadku na forum. ;)

Wybacz, nie zauważyłem -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja od paru dni tez mam podobny problem i tez w BF3. Nie wiem, w innych grach nic się nie pojawia. Gram w BF3 jakies 30-60 min i nagle tekstury zmieniają kolory np podłoże zmienia się na zielony, albo celownik na broni robi się czerwony, jak zrestartuje gre to jest normalnie. W innych grach jest normalnie. Nie wiem czy to wina karty czy Bugfielda :/

Test Heaven 4.0 przechodzi nomrlanie na ultra teselacji i teksturach + AA (15-25FPS) bez artefaktów. Wygląda jakby to bugfield był przyczyną. AHA zauważyłem, że podczas testu Heaven pokazywało mi taktowania CPU GPU i RAM. CPU 1400Mhz, GPU (tak jak ustawilem) 734 Mhz, a Ram 1700Mhz ale moje ramy taktowane są 1333Mhz :/ Moze to jest problemem u mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...