Skocz do zawartości

Polecane posty

-czy posiadasz gry z magazynu np. prince of persia 2008 ale w opakowaniu z cda :happy:

Nie do końca łapię o co chodzi w tym pytaniu.

Jemu chodziło chyba o to, czy masz w domu płytki z pełniakami CDA.

Właśnie, jak to jest - wy jako redaktorzy dostajecie numery CDA, czy musielibyście je sobie kupić, gdybyście chcieli mieć własne egzemplarze?

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam komputer z 2005 roku. Kilka rzeczy było w nim zmienionych np. wiatrak na karcie graficznej, napęd DVD, pamięć RAM. Sam komputer działa bez zarzutu tylko miejsca na dysku brakuje. Ile taki sprzęt może jeszcze wytrzymać ????

2. Czy słuchawki z mikrofonem firmy "E5" są dobrej jakośi ????

3. Czy masz juz przygodowane zagadki na jutrzejsze przecieki ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to biorą sobie, ale tak żeby nikt nie widział...

Jakiś czas temu była w CDA krótka wzmianka o tradycyjnych dyskach twardych kombinowanych z SSD. Czy opłaca się kupić takie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czy posiadasz gry z magazynu np. prince of persia 2008 ale w opakowaniu z cda :happy:

Nie do końca łapię o co chodzi w tym pytaniu.

Jemu chodziło chyba o to, czy masz w domu płytki z pełniakami CDA.

Właśnie, jak to jest - wy jako redaktorzy dostajecie numery CDA, czy musielibyście je sobie kupić, gdybyście chcieli mieć własne egzemplarze?

Dostajemy egzemplarze autorskie.

1. Mam komputer z 2005 roku. Kilka rzeczy było w nim zmienionych np. wiatrak na karcie graficznej, napęd DVD, pamięć RAM. Sam komputer działa bez zarzutu tylko miejsca na dysku brakuje. Ile taki sprzęt może jeszcze wytrzymać ????

Nie ma reguły, ale jeśli jest zadbany to spokojnie jeszcze kilka lat.

2. Czy słuchawki z mikrofonem firmy "E5" są dobrej jakośi ????

Nie znam tej firmy w związku z czym nie potrafię ocenić ich słuchawek.

3. Czy masz juz przygodowane zagadki na jutrzejsze przecieki ????

Nie.

Z tego co wiem, to biorą sobie, ale tak żeby nikt nie widział...

To nic nie wiesz. A jak nic nie wiesz to się wychylaj bo wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się pojęcia niezbyt dobrze świadczy o inteligencji takiej osoby.

Jakiś czas temu była w CDA krótka wzmianka o tradycyjnych dyskach twardych kombinowanych z SSD. Czy opłaca się kupić takie coś?

Tak. Mam taki dysk od ponad pół roku i sobie chwalę. W odczuwalny sposób przyspieszyło mi to działanie systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sry ale dziwie się że ludzie zadają takie pytania. Głupio by było płacić za coś, co się samemu zrobiło no nie? :tongue: A te dyski się jakoś specjalnie nazywają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zadać pytanie, które mogłoby się wydawać banalne, ale jednak. Czy praktykanci, którzy przychodza do Was na praktyki są tylko z dziennikarstwa, a czy np. są z szkół informatycznych itp.? Czy w związkuz tym zdarzyło się Wam przyjąć na stałe jakiegoś praktykanta a jeżeli tak to czym musi się taki praktykant charakteryzować? Sam w tym roku kończę technikum informatyczne i naprawdę się tym interesuję, ale pasjonuję się także pisaniem artykułów na różne strony sportowe itp. i może w niedalekiej przyszłości pójść na dziennikarstwo. Czy osoba z podobnymi cechami i umiejętnościami miałaby szanse znaleźć zatrudnienie w Waszej redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dyski się jakoś specjalnie nazywają?

To dyski hybrydowe. Posiadam dyski Seagate Momentus XT.

Witam,

Chciałbym zadać pytanie, które mogłoby się wydawać banalne, ale jednak. Czy praktykanci, którzy przychodza do Was na praktyki są tylko z dziennikarstwa, a czy np. są z szkół informatycznych itp.? Czy w związkuz tym zdarzyło się Wam przyjąć na stałe jakiegoś praktykanta a jeżeli tak to czym musi się taki praktykant charakteryzować? Sam w tym roku kończę technikum informatyczne i naprawdę się tym interesuję, ale pasjonuję się także pisaniem artykułów na różne strony sportowe itp. i może w niedalekiej przyszłości pójść na dziennikarstwo. Czy osoba z podobnymi cechami i umiejętnościami miałaby szanse znaleźć zatrudnienie w Waszej redakcji?

Na praktyki przyjmujemy głównie ludzi z kierunków dziennikarskich, trochę rzadziej z filologii. Z informatyki nie bardzo, bo zwykle program praktyk nie bardzo pokrywa się z tym co możemy takiej osobie zapewnić. Nie ma czegoś takiego jak stały praktykant. Jeśli pytasz czy po praktykach zatrudniamy kogoś to odpowiedź brzmi nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli pytasz czy po praktykach zatrudniamy kogoś to odpowiedź brzmi nie."

W tym pytaniu bardziej chodziło mi o to czy zdarzyło się Wam zatrudnić kogoś, kto był kiedyś u Was na praktykach. Nie od razu, ale np. po ukończeniu studiów.

I pytanie z innej beczki: pasjonuje się horrorami i moim ulubionym autorem jest Stephen King. We wcześniejszych pytaniach powiedziałeś że lubisz także czytać horrory więc czy mógłbyś polecić jakiegoś autora, który ma podobny styl do Kinga?? I co sądzisz o całej sadze Władcy Pierścieni ( wraz z Slimarionem, Niedokończonymi Opowieściami i Dziećmi Hurina)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli pytasz czy po praktykach zatrudniamy kogoś to odpowiedź brzmi nie."

W tym pytaniu bardziej chodziło mi o to czy zdarzyło się Wam zatrudnić kogoś, kto był kiedyś u Was na praktykach. Nie od razu, ale np. po ukończeniu studiów.

I pytanie z innej beczki: pasjonuje się horrorami i moim ulubionym autorem jest Stephen King. We wcześniejszych pytaniach powiedziałeś że lubisz także czytać horrory więc czy mógłbyś polecić jakiegoś autora, który ma podobny styl do Kinga?? I co sądzisz o całej sadze Władcy Pierścieni ( wraz z Slimarionem, Niedokończonymi Opowieściami i Dziećmi Hurina)?

Zdarza się, że współpracownicy odbywają u nas praktyki. Tak zdarzyło się Monkowi i enkiemu. Zdarza się, że praktykanci piszą jakieś teksty, które potem trafiają na łamy pisma (jak choćby ostatnio tekst o sztukach walki w grach). I to w zasadzie wszystkie takie przypadki.

Horrory raczej mniej mnie fascynują i czytam głownie fantastykę. Jeśli już sięgam po horror to zwykle jest to właśnie King lub Koontz.

Czytałem większość twórczości Tolkiena i cenię głownie jego sagę, przez pozostałe się przebiłem, ale jakoś nie wzięły mnie zbyt mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz historię? :happy:

Jak namówił cię MR. Jedi do pracy w redakcji

Miałeś kiedyś skuter/motorynkę? :smile:

Pierwsze auto?

Hitman Absolution vs krwawa forsa

Co sądzisz o wiedźminie 2 na ps3 i Xbox 360?

W którym (dla cb) wyjdzie ps4 i Xbox 720?

Słyszałeś o tej grze Eve Pet ?

Czy posiadasz edycję kolekcjonerską jakiejś gry na pc?

To raczej wszystko :icon_surprised:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz historię? :happy:

W zasadzie wyrywkowo jako ciekawostki oglądane na programach popularnonaukowych.

Jak namówił cię MR. Jedi do pracy w redakcji

Nie musiał mnie namawiać.

Miałeś kiedyś skuter/motorynkę? :smile:

Nie.

Pierwsze auto?

Toyota Corolla kombi

Hitman Absolution vs krwawa forsa

Nie grałem.

Co sądzisz o wiedźminie 2 na ps3 i Xbox 360?

Fajnie, że polskie gry docierają do coraz większej rzeszy graczy, zwłaszcza za granicą. Natomiast osobiście, nie mam konsoli.

W którym (dla cb) wyjdzie ps4 i Xbox 720?

Zapomniałem szklanej kuli.

Słyszałeś o tej grze Eve Pet ?

Nie.

Czy posiadasz edycję kolekcjonerską jakiejś gry na pc?

Tak. Nawet kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie jest osobiste pytanie, ale zapytam Ciebie, z racji tego, że to ty organizujesz przecieki. Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że nikt nie rozwiązał twojej zagadki? Historia przecieków jest tak długa, że nie jestem w stanie sam poszukać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz redakcyjnego maniaka Star Wars. Uznam, że pytania nie było, bo chyba bym się musiał obrazić.

Ulubiona część?

Kto jeszcze oglądnie SW?

:starwars:

Góra :rolleyes: ty wprowadziłeś tego emotka

Kto w ogóle wymyślił je w cda?

Co myślisz o bear grylls?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dla Ciebie najlepszy numer CDA ?

Każdy nadchodzący. :) Bo świadczy to o tym, że nadal są ludzie, którzy chcą czytać to co razem z kolegami tworzymy.

Ulubiona gra Indie ?

Bardzo lubię gry Amanita Design. Samorost 1 i 2 oraz Machinarium.

Ulubiony Polski sportowiec ?

Robert Kubica, Adam Małysz, Justyna Kowalczyk.

Star Wars Battlefront I vs Star Wars Battlefront II ? :D

Raczej I, przy niej więcej czasu spędziłem.

1.W takim razie jaka jest twoja ulubiona gra Star Wars?

Tie Fighter, Dark Forces (mam oryginał kupiony lata temu za ciężką kasę, gdy w Polsce królowało piractwo, do dziś), KotOR'y oba, oba Force Unleashed oraz obecna SW: TOR.

2.Jak się nastawiasz do PS Vita? (Podoba ci się/nie podoba czy kupisz itd.)

Raczej nie kupię. Nie za bardzo mam czas, żeby grać we wszystkie gry na PC jakie mam zgromadzone na półeczce, więc kupowanie kolejnej maszynki do grania, raczej mija sie z celem. A w tramwaju czy pociągu wolę poczytać.

Ulubiona część?

Imperium.

Kto jeszcze oglądnie SW?

Chyba ogląda? W ten weekend pewnie jakaś część fanów oraz ich dzieci. :)

Góra :rolleyes: ty wprowadziłeś tego emotka

Nie.

Kto w ogóle wymyślił je w cda?

Nie wiem. Są wzięte z netu.

Co myślisz o bear grylls?

A co to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z redakcji obejrzy GW?

Obejrzeli wszyscy, a obejrzy? Masz na myśli ponownie czy jak?

Gdzie mogę zobaczyć pierwszy w historii numer cda ten z 1996?

Na jednej z płytek były archiwalne numery w formacie PDF.

Dobra możesz wkurzać się dać mi bana na 2 dni ale nie więcej :icon_sad:

kiedy dowiemy się tożsamości smugglera?

O to pytaj samego zainteresowanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...