Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rwL723

Czy można oddać telefon w T-Mobile dzień po kupnie?

Polecane posty

Witam. Mam pytanie - czy mogę oddać telefon spowrotem do operatora? Sytuacja ma się tak - mam 6 doładowań w Plusie, i przeniosłem się dzisiaj do T-Mobile, dalej mam oferte z plusa lecz telefon od T-M. Czy mogę go jutro oddać i wymienić na inny? Wydaje mi się, że jest jakiś okres czasowy w którym można oddać telefon, czy to prawda? Z aparatem nic się nie dzieje, jestem zadowolony ale... Jednak jest lepsza oferta. Zależy to wszystko od woli sprzedawcy, mam do tego prawo, czy całkowicie nie jest to możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Spróboje jutro i dam znać.

Dodam jeszcze, że telefon nie jest jeszcze opłacony. Mam 7 dni na załpate przelewem internetowym, a pierwsza rata za telefon dopiero za pół roku - czy ma to w tej sprawie jakieś znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam, może to mieć jakiś wpływ. Najlepiej zadzwoń na infolinię albo idź do tego salonu. Z tego co wiem, to sprzedawcy raczej problemu nie robią, jeśli sprzęt nie nosi śladów użytkowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, jak skonstruowana jest twoja umowa. W przypadku zakupu internetowego miałbyś 10 dni na oddanie przedmiotu bez podania przyczyny. W tym przypadku radzę w umowie z operatorem sprawdzić, czy jest jakiś zapis mówiący o oddaniou komórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...