Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

Żaden pełniak nie jest dla mnie. Od nudnego RTSa, aż po głupkowaty Shank 2. Tego papierowego RPG nie będę nawet komentował.

No cóż, poczekam. Może za miesiąc będzie lepiej!

Zdecydowanie się zgadzam. Pełniaki niestety do niczego. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morphine

Problem w tym, że swoje opinie na temat numeru wyrażasz w bardzo autorytarny sposób i nawet jeśli dorzucasz do nich coś takiego jak "IMO" to i tak brzmią one tak jakby prawdą objawioną, z którą nie sposób się nie zgodzić. Jeśli nie chcesz opdowiadać na takie pytania to w przyszłości proponuję pisać w sposób bardziej wyważony i wszystko będzie cacy. A jak dalej będziesz strzelał tekstami w stylu "gorszego zestawu pełniaków nie dało się wcisnąć", to się nie dziw, że zaraz znajdą się ludzie, któzy będą mieć o to do ciebie pretensje.

Tylko czy takie rzeczy naprawdę wymagają tłumaczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodziło o ogół osób, które strasznie krytykują ten numer.

Jak mniemam, ten dział poświęcony jest komentowaniu gier dołączonych do najnowszego numeru pisma (jak tak nie jest, proszę mnie poprawić, nie jestem nieomylny, może ten dział jest poświęcany tylko i wyłącznie dziękowaniu redakcji za pełniaki). Jednakże wybacz, że znalazła się osoba (a nawet dwie, z tego co widzę) którym te gry nie są wymarzonymi dodatkami do ów numeru. Czy to źle, że napiszę swoje zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Jasne, mogą napisać, że pełniaki im nie odpowiadają, albo, ze nie lubią takiego gatunku.

Bo pisanie, ze RPG czy przygodówka to SYF, to trochę obraza tych, którzy owe gatunki lubią.

Ruse się już instaluje, płytka z nim na razie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w moim długim stażu gracza przygodówka nie przyciągnęła mnie na więcej niż 30 minut, The Book of Unwritten Tales się to udało. Co prawda mechanika gry mi nie do końca pasuje, ale klimat i fabuła są mistrzowskie. Dlatego jako odwieczny antyfan przygodówek i tak zachęcam wszystkich do odpalenia tej perełki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morphine

Problem w tym, że swoje opinie na temat numeru wyrażasz w bardzo autorytarny sposób i nawet jeśli dorzucasz do nich coś takiego jak "IMO" to i tak brzmią one tak jakby prawdą objawioną, z którą nie sposób się nie zgodzić. Jeśli nie chcesz opdowiadać na takie pytania to w przyszłości proponuję pisać w sposób bardziej wyważony i wszystko będzie cacy. A jak dalej będziesz strzelał tekstami w stylu "gorszego zestawu pełniaków nie dało się wcisnąć", to się nie dziw, że zaraz znajdą się ludzie, któzy będą mieć o to do ciebie pretensje.

Tylko czy takie rzeczy naprawdę wymagają tłumaczenia?

Nie nie wymagają. Ale nie za bardzo Cię rozumiem. Pisząc jakieś posty, nie miałem zamiaru, aby to była(jak sam to określiłeś)"prawda objawiona z którą nie sposób się nie zgodzić".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto i rzeczowo: "pełniaki są do d..., naprawdę żałosne, po prostu beznadziejne" vs. "nie podobają mi się pełnaki w tym numerze, moim zdaniem są poniżej poziomu, nie przepadam za gatunkiem X, nie podoba mi się".

Żeby nie offtopować tak bardzo - w Shank 2 zagram na pewno, ale mam ostatnio nawał strategii i jakoś nie chce mi się w żadną grać, więc R.U.S.E. będzie musiało poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Book of Unwritten Tales to jedna z lepszych przygodówek. Może i nie jest najtrudniejsza, ale ten klimat oraz wylewający się humor i nawiązania sprawiły, że siedziałem z uśmiechem od ucha do ucha, dzięki CDA, sam nigdy nie sprawiłbym sobie tego tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.U.S.E. mnie zaskoczył, zainstalowałem z ciekawości, byłem przygotowany na kolejną nudną strategię a tu miłe zaskoczenie, wciągnąłem się ;] Shank 2 już ukończony, jedynka mi się nie podobała, postanowiłem dać szansę drugiej części i tutaj również się nie zawiodłem, ostatnia pełna wersja czeka na swoją kolej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Tym, którzy narzekaja proponuję rozejrzeć się po rynku światowym... Taki PC Gamer w ogóle nie dodaje żadnych pelniaków i jakoś czytelnicy nie biadolą co miesiąc. Trzy numery temu był kod do Marvel Heroes na dwa kostiumy, to wszystko. Ludzie, ogarnijcie się... W każdym numerze dostajecie trzy gry! No ale jasne, to pewnie za mało, powinno być pięć i to najnowszych produkcji... brak słów... dać Wam palec, to całą rękę byście zeżarli najchętniej...

Dla mnie te gierki to i tak dodatek. Jakie by nie były są ok. Jeśli nie dla mnie, to dla kogoś innego. Ja albo w nie zagram, albo nie - proste. Rozumiem, że dla niektórych to jedyne źródło gier, ale to jeszcze nie jest powód, by miesiąc w miesiąc marudzić, że wolałoby się coś innego. Darowanemu koniowi... etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...