Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

@Kiicek - następny....kod nie pójdzie na Steamgifts bo regulamin wyraźnie zabrania oddawania kodów z CDA które mają blokadę regionalną...wróć - nie tych które mają blokadę, ale ogólnie zabrania dodawania kodów z CDA...chyba że na prywatnych giveawayach. Już widziałem kilka sytuacji gdzie ludzie mieli zablokowane konta na SG. Wygrali GA, dostali klucz i co ? I gucio, nie mogą go aktywować przez co do ich konta nie została dodana gra i w wyniku tego ich profil steamgiftsowy jest zablokowany (ochrona przed człekami coby sobie tylko wygrywali kody/gifty na sprzedaż)

O co chodzi z tym jutrzejszym nietypowym przeciekiem ? Czyżby jakiś dodatek do pisma ? Może kalendarzyk ? biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic dla mnie,numer kupie jak zawsze ale płytki chyba od razu wylądują na półce.Mam nadzieje że za miesiąc będzie coś dla mnie.Jedynie w R.U.S.E może zagram,bo kolega zachwalał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mylisz się. Tipsomaniak jest ostatnio zwykle w numerze 9 z danego roku.

@ManyCalavera

A od kiedy to CDA liczy się od czerwca, do czerwca? Dziwna jednostka czasu dla mnie. Sorry - ja myślę o tym piśmie rocznikowo, stąd moja pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie. Wiadomo ze w najnowszym numerze CDA bedzie dostepny RUSE jako gra STEAM. Na Steam gra jest w wersji Windows jak i Mac. Chcialbym sie dowiedziec czy podpinajac gre z CDA do konta Steam mozna pobrac wersje gry na OSX?

P.S. Tak, mam Maca ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUSE to z tego co pamiętam bardzo zacna gierka i jest całkiem spora szansa, że przetestuję. Jak dla mnie pełniaki już dają rade a jeszcze jutro dojdzie jedna gierka (mam nadzieję na jakiegoś FPS-a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ManyCalavera

A od kiedy to CDA liczy się od czerwca, do czerwca? Dziwna jednostka czasu dla mnie. Sorry - ja myślę o tym piśmie rocznikowo, stąd moja pomyłka.

A to jest jakaś jedyna właściwa jednostka czasu? Podałem dane dla ostatnich dwunastu miesięcy (stąd ten czerwiec), nie licząc najnowszego numeru, który jeszcze się nie ukazał. Gdyby ta rozmowa była prowadzona w grudniu to byłbyś szczęśliwszy, bo jednostki czasu (kalendarzowy rok) się zgadzają?

@ down

Huh, miałem wrażenie, że to święto obchodzimy na forum codziennie, z wyjątkiem 30 lutego i 31 czerwca rolleyes.gif. My bad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu ciekawy zestaw na płytkach.

Gra przygodowa, która została ogłoszona bodajże najlepszą ostatnich lat jest to pozycja obowiązkowa. A do tego kolejna część przygód niezmordowanego Shanka :) Czyżby w jednym z przyszłych numerów pojawiła się kolejna gra ze stajni Klei Entertainment czyli Mark of the Ninja?

Co do strategi, to raczej nie dla mnie, ale na pewno sporej grupie czytelników się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gry są bez blokady zawsze można się postarać je wymienić. Ja zapewne tak zrobię z R.U.S.E (nie lubię strategii) a powinienem móc za niego dostać Alana Wake'a American Nightmare z HIB'a. ;) Choć ostatnio same pełniaki z blokadą dajecie, więc mam pewne obawy, ale do odważnych świat należy. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...