Skocz do zawartości

Rozwiązany: drakensang phileasson's secret - jak rozpocząć?


DeSon

Polecane posty

Wiem że muszę się skontaktować ze strażnikiem nocnym w Nadoret. Gdzie go szukać ? tak się rozglądam i nie bardzo go widzę...Zaczynam się obawiać że może całą grę będę musiał znów przechodzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wskazanego przez Ciebie miejsca, ukończyłem zadanie myto to za mało i...nic. Ani widu ani słychu portowego strażnika.

Tu dodatkowe pytanie: czy mam dalej grać w "river of time" i zainstalowany dodatek sam się uruchomi czy muszę osobno go odpalić ?

Kiedy próbuję to zrobić to nic się nie uruchamia. Czarny ekran i błąd AppHangB1. Próba pod XP również się nie powiodła. Gram w wersję załączoną w numerze 6 z 2012 w CD Action.

O tyle zabawne że na tym samym komputerze kiedyś zacząłem w to grac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie bardzo rozumiem, też mam wersję z CD-A zainstalowaną wraz z dodatkiem, więc nie widzę możliwości grania w samą podstawkę.

BTW, tu masz mapę, oprócz tego strażnika dodatkową postacią jest handlarka map - Travina Ironwood, co ciekawe w poradniku napisane jest, iż ona pojawia się również po wykonaniu zadania - Myto to za mało. Tymczasem jest ona od początku gry... Zatem jeśli u Ciebie jej nie ma, grasz bez dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Skorzystałem z jednej z twoich starszych rad i po prostu poczekałem pół minuty - gra "załapała".

Wszystkie postacie się pojawiły, zatem

problem rozwiązany, do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...